Naujienos

NVO stiprybė – kokybiškos socialinės paslaugos
2021-09-30
NVO stiprybė – kokybiškos socialinės paslaugos
Lietuvoje veikia apie 15 tūkst. nevyriausybinių organizacijų. Visos jos siekia aktyvaus bendradarbiavimo ir partnerystės su viešojo sektoriaus įstaigomis. Tam, kad tikslas būtų pasiektas, šiam sektoriui svarbu augti ir stiprėti įrodant savo kompetencijas.
Penkios priežastys tapti savanoriu
2021-09-15
Penkios priežastys tapti savanoriu
Pasak Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos, savanorių veikla yra aukščiausia pilietiškumo išraiška. Piliečiai, bendruomenės ir nevyriausybinės organizacijos, įsitraukiantys į valstybės valdymą, yra tikroji demokratiškos Lietuvos galia ir gerovės prielaida.
Savanoriai yra daugelio ne pelno siekiančių organizacijų veiklos pagrindas, padedantis siekti ilgalaikių tikslų ir kurti prasmingą pokytį. Savanoriškas darbas neteikia finansinės naudos, tačiau turi daug kitų pranašumų: teikia socialinę, profesinę, emocinę ir net fizinę vertę.
Kaip užtikrinti savanorių motyvaciją?
2021-09-10
Kaip užtikrinti savanorių motyvaciją?
Aktyvi savanorystė skatina stipresnės pilietinės visuomenės formavimąsi, bendradarbiavimo kultūrą, gerina socialinę aplinką ir kuria gerovės valstybę.
Pilietinės galios augimas – vienas svarbiausių Gerovės valstybės prioritetų
2021-07-08
Pilietinės galios augimas – vienas svarbiausių Gerovės valstybės prioritetų
Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos iškeltoje ir įgyvendinamoje Gerovės valstybės vizijoje Lietuva – tai stipri, teisinga, žalia ir inovatyvi demokratinė valstybė. Tokia Gerovės Lietuva paremta ne tik valstybės vaidmeniu ir valdžios institucijų atsakomybe, bet ir stipria, atsparia, pajėgia ir pasirengusia veikti pilietine visuomene, tarpusavio dialogu ir sutarimu.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2021 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37061024338, el. paštas: odilija.guntoriute@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016