Prezidentūros kanclerė aplankė Visagino menų rezidenciją „Taškas“

2024-03-19
Prezidentūros kanclerė Agila Barzdienė kartu su komanda Visagine susitiko su menų rezidencijos „Taškas“ komanda.

Tam, kad suprastume jaunimą, turime žinoti kuo jie domisi, kokia yra jų kasdienybė. Čia mes tai darome per meną: leidžiame jiems piešti ant sienų, užsiimti muzika, žaisti žaidimus, pasikalbėti apie gyvenimą ”, – Prezidentūros kanclerei Agilai Barzdienei ir komandai pasakojo menų rezidencijos „Taškas” įkūrėjas Aleksejus Urazovas.

Visagine įsikūręs „Taškas” – analogų neturinti ir nuolat auganti erdvė jaunimui, menininkams, turistams, tylos ar įkvėpimo ieškantiems žmonėms. Aktyvūs menų rezidencijos nariai Aleksas, Vilija ir Maksas projektus kuria kartu su bendruomene, veda ekskursijas po Visaginą, kuruoja šiuolaikinio „pasidaryk pats” meno muziejų. Menų rezidencija veikia ir kaip neformalus jaunimo centras, kuriame jaunuoliai kartu leidžia laiką, kuria, prisijungia prie meninių veiklų.

Prezidentūros komanda turėjo galimybę apžiūrėti per kelis aukštus įsikūrusias kūrybines dirbtuves, meditacijos kambarį, įrašų studiją, biblioteką ir paties „Taško” įkūrėjo Aleksejaus rankomis kurtą Alchemijos kambarį.

  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016