Prezidento kanceliarijos komanda aplankė Druskininkų iniciatyvas

2023-02-28

Prezidentūros kanclerė Agila Barzdienė kartu su komanda aplankė dvi Druskininkuose įsikūrusias bendruomenes – bendriją „Bočiai“ ir įtraukųjį dienos centrą „Padėkime vaikams“.

Druskininkų bendrijos „Bočiai“ narės lankytojus pasitiko tautiniais šokiais ir puikia nuotaika. 200 narių vienijanti bendrija jau daugiau nei 20 metų įgyvendina sporto, visuomenės sveikatos ir kultūros projektus, siūlydama savo nariams užsiimti mėgstama veikla net 12-oje klubų ir būrelių.

Bendrijos nariai su lankytojais dalinosi ne tik prisiminimais apie pergales įvairiuose konkursuose, jaunimą ir miestelėnus vienijančias veiklas, bet ir apie savanorišką darbą padedant silpnesnės sveikatos bendrijos nariams.

Bendrijos vadovė Zita Joana Jančiauskienė ir kitos „Bočių“ narės lankytojams parodė už meninę, sportinę ir socialinę bendrijos veiklą gautus apdovanojimus, kruopščiai prižiūrimą „Bočių“ metraštį, kuriame atsispindi visa bendrijos veikla, pasakojo apie įsimintinus renginius ir nenutrūkstančios energijos šaltinį – aktyvų gyvenimo būdą.

Antroji aplankyta iniciatyva – Druskininkų „Saulės“ pagrindinėje mokykloje įkurtas įtraukusis dienos centras „Padėkime vaikams“. Centras paremtas įtraukiosios aplinkos principu – jame savanoriauja mokykloje besimokantys moksleiviai ir aktyvus jaunimas, stengiamasi atliepti individualius kiekvieno centro lankytojo poreikius. Asociacijos vadovė Laura Gardziulevičienė pasakojo, kad dienos centras skirtas visiems bendruomenės vaikams, kurie kaip ir jų bendraamžiai, pagal galimybes dalyvauja įvairiose centro veiklose: sportuoja, šoka, piešia, mokosi juos dominančių dalykų.

Prezidento kanceliarijos komanda turėjo galimybę pabendrauti su centro lankytojais ir jame dirbančiais savanoriais, apžiūrėti multisensorinį kambarį ir kitas centro patalpas.

  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016