Prezidento kanceliarijos komanda aplankė Joniškio iniciatyvas

2023-03-20

Prezidentūros kanclerė Agila Barzdienė kartu su komanda aplankė Joniškio rajone įsikūrusią Skaistgirio moterų draugiją „Versmė“ ir susipažino su aktyviais vietos bendruomenės nariais.

2001 metais susibūrusi Skaistgirio moterų draugija jau daugelį metų organizuoja akciją „Donorų dienos“, kurios metu telkia savanorius kraujo donorystei, bendradarbiauja su mokyklomis, skleidžia žinią apie donorystės svarbą. Pasak draugijos pirmininkės Vidos Urbonienės, šioje jau tradicija tapusioje akcijoje dalyvaujantys Skaistgirio gimnazijos mokiniai aktyviai stebi visą procesą, domisi neatlygintina kraujo donoryste, o tapę pilnamečiais dažnai ir patys ryžtasi duoti kraujo.

Skaistgirys gali pasigirti ir aktyvia vietos bendruomene, kuriai priklauso daugelis moterų draugijos narių. Vienas sėkmingiausių šio bendradarbiavimo rezultatų – poilsio ir laisvalaikio zonos sukūrimas. Įgyvendinant šį projektą buvo sukurta poilsio ir laisvalaikio zona, įrengtas sveikatingumo ir pažinimo takas, pastatyta lauko stoginė, kurioje galima pailsėti įveikus basų kojų ir sveikatingumo ir pažinimo takus.

Aktyvi bendruomenės narė ir Skaistgirio seniūnė Virginija Kaikarienė lankytojams pasakojo, kad  kiekvienas bendruomenės narys savanorišku darbu prisideda prie įvairių veiklų, rūpinasi ne tik bendruomenės nariais, bet ir miestelyje gyvenančiais ir su įvairiomis problemomis susiduriančiais miestelėnais.

Bendruomenės nariai kanceliarijos komandai ne tik aprodė savo patalpas ir pasidalino linksmomis buvusių Skaistgirio gimnazistų ir mokytojų, dabar tapusių bendruomenės nariais, istorijomis, bet ir pavaišino gardžiu naminiu pyragu.

 

 

  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016