Aplankytos Pagėgių bendruomenės

2024-06-20

 

Prezidento vizito Pagėgių savivaldybėje metu Prezidentūros kanclerė su komanda Lumpėnų seniūnijoje aplankė Lumpėnų bendruomenę bei Natkiškių bendruomenę Natkiškiuose.

 

Lumpėnų bendruomenė aktyviai sprendžia kaimo gyventojų bendruomeniškumo, iniciatyvumo ir užimtumo problemas, organizuoja šventes, renginius, išvykas. Bendruomenės nariai siekia naujovių, nori stiprinti ir plėsti bendruomenės veiklą.

 

Susitikimo metu buvo aptarti bendruomenės tikslai, džiaugsmai ir rūpesčiai. Bendruomenės moterys papasakojo, kaip norėdamos užimtumo įkūrė linijinių šokių kolektyvą, netgi atliko vieną šokį svečiams. Bendruomenė vaišino pačių pagamintu varškės sūriu ir rabarbarų pyragu.

 

Natkiškiuose įsikūrusi Natkiškių Kaimo Bendruomenė – dar viena platformos „Lietuvos galia“ iniciatyva.

 

Respublikos Prezidento vizito Pagėgių savivaldybėje metu Prezidentūros kanclerė aplankė šią bendruomenę, kuri stebina ne tik savo idėjomis, užmojais, kūrybiškumu bei projektine veikla, bet ir siekia išsaugoti bei įprasminti šviesų natkiškietės felčerės Zosės Petraitienės atminimą, jos puoselėtas moralines ir dvasines vertybes.

 

„Pažvelgti į akis, atleisti, priglausti, pamiršti nuoskaudas, nekaltinti, tiesiog būti šalia, jausti širdimi…“ – taip gyveno ir mokė kitus gyventi felčerė Zosė Petraitienė, taip siekia gyventi ir įprasminti savo veiklą mūsų – Natkiškių kaimo – bendruomenė. Tokią norėtume matyti ir šiandieninę Lietuvą!“ – susitikimo metu kalbėjo bendruomenės nariai.

  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016