D. Nausėdienė Ignalinoje susitiko su Budrių bendruomene

2024-05-23

Pirmosios ponios apsilankymas sutapo su knygų dalinimosi vietos – knygų namelio – atidarymu. Namelis įrengtas ant bendruomenės prižiūrimos Budrių kalvos. Kalnelyje įrengtos sūpuoklės ir infrastruktūra vaikams, todėl knygų namelio idėja, bendruomenės įsitikinimu, turėtų dar labiau prisidėti prie gilesnės jaunosios kartos pažinties su knyga.

Kiek vėliau vykusiame susitikime Budrių bendruomenės pirmininkė Jūratė Pernavienė pristatė devynerius metus veikiančios bendruomenės veiklą, tikslus, įgyvendintus projektus bei iniciatyvas, prie kurių budriškiai prisijungė. Tarp jų – ir Prezidento iniciatyva „Lietuvos galia“, Nacionalinio judumo iššūkis, taip pat pirmosios ponios globota akcija „Angelo sparnai“.

„Esate puikus pavyzdys to, kiek daug gali nuveikti aktyvi ir energinga bendruomenė. Tik tokių žmonių dėka galime kurti švarią, gražią, saugią ir tvirtą Lietuvą. Tie paprasti dalykai, kuriuos darote, iš tikrųjų yra skirti ne tik vietos žmonėms, bet ir mums visiems. Ačiū už jūsų ryžtą, užsidegimą ir atsidavimą“, – sakė D. Nausėdienė.

Pirmosios ponios žodžiais, bendruomenių įgyvendinti darbai kalba patys už save. D. Nausėdienė ragino dalintis gerąja patirtimi ir tuo pačiu įkvėpti kitus žmones, kurie greičiausiai taip pat turi gerų idėjų, tačiau ne visuomet drįsta jas įgyvendinti.

  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016