Prezidentūros kanclerė aplankė iniciatyvą „Būk su manimi“

2024-05-14

Prezidentui dirbant Mažeikių rajone, Prezidentūros kanclerė Agila Barzdienė su komanda aplankė Ruzgų kaime įsikūrusią Lietuvos galia iniciatyvą „Būk su manimi“ ir jos dirbtuvių namus Dirbinyčia , kurių viena iš veiklos krypčių yra surinkti dar tinkamus naudoti drabužius, patalynę, buitinę techniką, baldus ir juos „prikelti“ naujam gyvenimui – dirbtuvėse jie atgimsta kaip sėdmaišiai, žaislai, rūbai ar kiti naudingi daiktai. Ruzguose taip pat vykdoma nemažai tekstilės edukacijų mokinių grupėms, besidominčioms tvaraus vartojimo tema.

„Dirbame su tekstile, kaip antrine žaliava, ir teikiame neatlygintiną pagalbą gyventojams krizinėse situacijose, tokiose kaip gaisras, liga, artimojo netektis. Sunku įžodinti visas emocijas, kurias patiriame užsiimdamos šia veikla, matydamos neblėstantį savanorių entuziazmą ir bendravimą su tais, kurie neabejingi pamatinėms žmogiškosioms vertybėms bei aplinkosaugai“, – dalinosi „Dirbinyčios“ vadovė Almantė Karpienė ir ,,Būk su manimi“ įkūrėja Jolita Butkienė.

Prezidentūros komanda apžiūrėjo savanorių rankomis kurtus gaminius ir aplankė sandėliavimo erdves, kuriose rūšiuojama ne tik tekstilė, bet ir indai, technika, vaikiški žaislai, avalynė.

  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016