„Lietuvos galios“ komanda aplankė Kauno rajono bendruomenes

2024-05-07

Lietuvos Respublikos Prezidentui dirbant Kauno rajone, Prezidentūros kanclerė Agila Barzdienė lankėsi Kauno rajono bendruomenėje Pažėrų kraštas. Ši bendruomenė stengiasi skatinti vienybę, kaimyniškumą, kurti gerovę sau, vaikams ir kaimynams, siekia, jog būtų dar geriau gyventi savame krašte ir Lietuvoje.

Per vos daugiau kaip 3 metus bendruomenė nuo trijų pradininkių išaugo iki 32 oficialių narių, pasiruošusių padėti vieni kitiems, bendradarbiauti ir svarbiausia – kartu dirbti, veikti, kurti, augti, tobulėti.

Kauno rajone apsilankiusi Prezidentūros kanclerė bendravo su vietos gyventojais, pasidžiaugė aktyvia bendruomenės veikla, jos siekiu užtikrinti kartų lygybę, pilietiškumo jausmo ugdymu bei skatinimu pažinti gamtą.

Prezidentui dirbant Kauno rajone, Prezidentūros kanclerė Agila Barzdienė taip pat apsilankė Lietuvos galia iniciatyvoje, Garliavos apylinkių „Sąnašos“ bendruomenė. Šios bendruomenės pagrindinis tikslas – skatinti kaimo gyventojų aktyvumą ir kultūrinį brandumą, siekti į bendruomenės vykdomas kultūrines, socialines veiklas įtraukti kuo daugiau įvairaus amžiaus, socialinių grupių, skirtingų profesijų bei pomėgių žmonių.

Kaimuose vis daugėjant jaunų šeimų ir išliekant dideliam senjorų, bedarbių ir mažas pajamas gaunančių šeimų skaičiui, svarbu sukurti terpę, kur kiekvienas galėtų įsitraukti į kultūrinę bendruomeninę veiklą ir bendrauti su kitais vietos gyventojais.

Garliavos apylinkėse apsilankiusi Prezidentūros kanclerė bendravo su bendruomenės nariais, pasveikino bendruomenės iniciatyvą „STIPRI, DRAUGIŠKA IR VIENINGA BENDRUOMENĖ“ bei palinkėjo ir toliau mažinti socialinę atskirtį, didinti gyventojų aktyvumą ir stiprinti tarpusavio pasitikėjimą.

  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016