







Pirmasis nuotolinis universitetas moterims – WOW University
WoW University veikla yra orientuota būtent į moteris, jų pritraukimą į projektus, įvairių žinių bei įgūdžių joms suteikimą, verslumo ir kompetencijų skatinimą bei įgijimą, kadangi būtent moterys yra faktinėje nelygybėje vyrų atžvilgiu. Šiomis veiklomis iš esmės prisidedama prie lyčių lygybės indekso didinimo tiek Europoje, tiek ir Lietuvoje, kadangi Įstaigos klientės yra ir kitose pasaulio šalyse, ne tik Lietuvoje, gyvenančios lietuvės. Pritraukus moteris dalyvauti Įstaigos veiklose, projektuose ir mokymuose, sudaromos sąlygos joms įgyti reikšmingų žinių, įgūdžių, kompetencijų ir patirties iš įvairių specialistų tokiose srityse kaip lyderystė, verslumas, verslo kūrimas bei steigimas, vadovavimas. Be to, moterims yra lengviau užmegzti naujas pažintis, gauti naujų idėjų ateities verslui bei įvairių kitų naudų.
Įstaigos kuriamos paslaugos yra pagrįstos inovatyviomis idėjomis ir naujausiomis mokslinėmis žiniomis, kadangi su Įstaiga nuolat bendradarbiauja ir palaiko idėjinį ryšį verslo bei mokslo sektoriaus atstovai. Paslaugų kokybės poveikį realiems pokyčiams įgyvendinti yra pagrindusi ne viena Įstaigos klientė (studentė ar socialinių iniciatyvų dalyvė). Esant realiam poreikiui teikti kuriamas viešąsias paslaugas, siekiama užtikrinti veiklos plėtrą, jos kokybės didinimą, institucinį stiprinimą ir, atlikus veiklos poveikio matavimus, pristatyti visuomenei minkštųjų kompetencijų grįstų paslaugų poveikį moterų gyvenime. Turime tikslą mažinti moterų lygybės socialinėje aplinkoje atotrūkį ir plėtoti palankias sąlygas Lietuvos moterų įgalinimo stiprinimui.
Įstaigos pasiekti rezultatai:
• Subūrėme 210 dėstytojų komandą;
• Ilguosius mokymus yra baigę arti 5000 moterų, tarp jų net 500 moterų, kurioms buvo suteiktos stipendijos;
• Sukurti 5 unikalūs kursai, kurių kiekvienas buvo kartoti bent po du semestrus;
• Prie įvairių veiklų prisijungė beveik 100 savanorių;
• Įkūrėme alumnes ir kitas moteris vienijantį bendruomenės klubą;
• Įgyvendinome 3 gražius moteris bei mergaites įgalinančius socialinius projektus: „Aš Esu Tu”, „Future Heroes” ir „Ateities moterų kompetencijų centras“;
• Subūrėme didžiulę bendruomenę – virš 6000 moterų uždaroje Women of Wonder Facebook grupėje;
• Mūsų naujienlaiškį prenumeruoja virš 5000 moterų;
• Mūsų edukacinį ir informacinį turinį socialiniuose kanaluose stebi ir skaito virš 8000 žmonių.