Žygis „Neškim žinią Lietuvai“

Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

2018 metų sausio 1-oji diena Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos bendruomenei ilgam įsirėžė į atmintį, įėjo į gimnazijos istoriją. Tądien su jauduliu priimta ir su meile bei pasididžiavimu pargabenta iš Vilniaus, Gedimino pilies bokšto vėliava pradėjo antrąjį savo gyvenimą.

2018 m. žygis davė pradžią tradiciniu tapusiam vasario 16-osios žygiui, į šį žygį jungiasi visi miestelio gyventojai, kartu su bokšto vėliava kasmet eisenoje plazda apie 100 trispalvių.

Kartu su vėliava atėjo įsitikinimas, kad tai, ką darome ugdydami mokinių pilietiškumą, puoselėdami tautiškumą ir meilę gimtajam kraštui, turime tęsti ir kaskart paieškoti vis naujų ir patrauklesnių formų. Pati vėliava, beveik penkerius metus iškabojusi pagrindiniame vestibiulyje, šiais mokslo metais atrado savo vietą gimnazijos muziejuje. Vėliava muziejuje, bet žygis, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti tęsiasi.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė įsikūrusi Vilkaviškio rajone. Mūsų bendruomenės tikslas - skatinti pačios šeimos ir skirtingų kartų, bendrystę.
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Mūsų bendruomenės tikslas vienyti Šiaudiniškių ir gretimų kaimų gyventojus ir iš jų kilusius žmones, ugdyti gyventojų bendruomeniškumą.
„Karalkrėslio kepyklėlė“
„Karalkrėslio kepyklėlė“
Turim savo bendruomenė verslą „Karalkrėslio kepyklėlę“. Kepame tradicinius kepinius ir puoselėjam kulinarinį paveldą. Mylim ir didžiuojamės vieta kur gyvenam.
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Kažin ar dar Lietuvoje yra toks atvejis, kai gimtojo kaimo neliko, o buvusio kaimo gyventojai, išsibarstę po visą Lietuvą, susiburtų į asociaciją.
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Trakų TAU buria bendruomenę ir ugdo pilietiškumą.
Sangrūdos parkas
Sangrūdos parkas
,,Sangrūdos parko" - viešosios poilsio ir pramogų erdvės kūrimas.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016