Žygis „Neškim žinią Lietuvai“

Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija
Kviesime balsuoti už iniciatyvas konkurse 2023 m. rudenį. Registruoti naujas iniciatyvas jau galite, užsiregistravusius kviesime dalyvauti ir kitose projekto veiklose.

2018 metų sausio 1-oji diena Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos bendruomenei ilgam įsirėžė į atmintį, įėjo į gimnazijos istoriją. Tądien su jauduliu priimta ir su meile bei pasididžiavimu pargabenta iš Vilniaus, Gedimino pilies bokšto vėliava pradėjo antrąjį savo gyvenimą.

2018 m. žygis davė pradžią tradiciniu tapusiam vasario 16-osios žygiui, į šį žygį jungiasi visi miestelio gyventojai, kartu su bokšto vėliava kasmet eisenoje plazda apie 100 trispalvių.

Kartu su vėliava atėjo įsitikinimas, kad tai, ką darome ugdydami mokinių pilietiškumą, puoselėdami tautiškumą ir meilę gimtajam kraštui, turime tęsti ir kaskart paieškoti vis naujų ir patrauklesnių formų. Pati vėliava, beveik penkerius metus iškabojusi pagrindiniame vestibiulyje, šiais mokslo metais atrado savo vietą gimnazijos muziejuje. Vėliava muziejuje, bet žygis, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti tęsiasi.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Joniškio „Saulės" pagrindinės mokyklos pilietiškumo žygiai
Joniškio „Saulės" pagrindinės mokyklos pilietiškumo žygiai
Nuo 2017 m. Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos iniciatyva pradėti organizuoti pėsčiųjų žygiai, skirti Lietuvos Nepriklausomybei paminėti.
„Juozo Lukšos Daumanto įkvėpti“
„Juozo Lukšos Daumanto įkvėpti“
Kviečiame bendruomenes prisijungti prie iniciatyvos „Juozo Lukšos Daumanto įkvėpti“, Lietuvos laisvės kovotojų įamžinimui ir dalintis savo idėjomis.
„Mokinių savivaldos – matomos ir girdimos”
„Mokinių savivaldos – matomos ir girdimos”
Projektas „Mokinių savivaldos – matomos ir girdimos”, kuriuo siekiama stiprinti Marijampolės mokinių savivaldų tarybas ir skatinti jų iniciatyvas.
Dovana Raseinių krašto gyventojams pasitinkant Vasario 16-ąją
Dovana Raseinių krašto gyventojams pasitinkant Vasario 16-ąją
VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė jau eilę metų dovanoja dovaną gyventojams Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga.
Lietuvių Namai Norvegijoje
Lietuvių Namai Norvegijoje
Rogalando lietuvių bendrija - 10 metų gyvuojanti organizacija, kurios nariai savanorystės principu restauravo pastatą, kuriuose įkūrė Lietuvių Namus.
„Bring Together Lithuania" / „Jungtis Lietuvai"
„Bring Together Lithuania" / „Jungtis Lietuvai"
„Bring Together Lithuania" - tai unikali vasaros stažuočių ir modernios Lietuvos pažinimo programa Lietuvos diasporos jaunimui iš viso pasaulio.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016