Voverių bendruomenės centras „Jotija“

Voverių bendruomenės centras "Jotija"
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Voverių bendruomenės centras „Jotija“ tai bendruomenė, kuri skatina aktyvią, ir sveiką gyvenseną. Ji įsikūrusi Voverių kaime, Kidulių seniūnijoje, Šakių rajono savivaldybėje.

Veiklą pradėjo 2003 metais. Šiuo metu centrą vienija – 39 nariai. Bendruomenės centras skatina vietos gyventojus ir narius ugdyti bendruomeniškumą, rūpintis gyvenamosios aplinkos gerinimu ir bendruomenės teritorijos švara ir patrauklumu lankytojams.

Paskutiniais metais bendruomenė aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose, iniciatyvose ir veiklose. Trečius metus organizuojama tradicinė Joninių šventė pavadinimu „Rasos Voveriuose“, taip pat sporto ir sveikatingumo renginiai, kuriuose sugalvojame veiklų ir mažiems, ir dideliems. Voverių bendruomenės centras randasi buvusios Voverių mokyklos teritorijoje, kuri patraukli vietos jaunimui, nes yra sporto aikštynai (krepšinio, tinklinio), kurie prižiūrimi ir nuolat atnaujinami. Saugumo sumetimais, dėka rėmėjų, 2022 metais įsigijome vaizdo kameras. Pernai dalyvavome iniciatyvų konkurse „Mes – bendruomenė“, kurį pavyko laimėti ir kurio dėka bendruomenės teritorija yra apšviesta. Dabar ir tamsiu paros metu teritorijoje jauku leisti laiką.

Voverių bendruomenės centras „Jotija“ yra ambicinga ir tikslų siekianti organizacija. Artimiausiuose planuose yra rajono bendruomenių sąskrydžio organizavimas, į kurį pakvietėme ir kaimyninės valstybės (Latvija) bendruomenę. Galbūt po kelių metų bendruomenių sąskrydį organizuosime tarptautiniu mastu.

Planuose turime verslo plano projektą, ir netgi bendruomenės namų statybą. Dairomės įvairių kvietimų teikti paraiškas, dalyvauti įvairiuose konkursuose ir veiklose.

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie savo krašto gerovės.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Visuomeninė organizacija Akmenės bendruomenė
Visuomeninė organizacija Akmenės bendruomenė
Akmenės bendruomenė stiprina savo identitetą vykdydama kultūrines iniciatyvas ir augindama tradicijas ir bendruomeniškumą.
Vilnelės Pankai
Vilnelės Pankai
Esame neformali, atvira, sveiko gyvenimo būdo bendruomenė, propaguojanti maudynes šaltame vandenyje.
Mastaičių krašto bendruomenė
Mastaičių krašto bendruomenė
Mūsų iniciatyva - vieninga, stipri, sutelkta, pasitikinti, veikli, puoselėjanti tradicijas bei skleidžianti bendrystės idėjas bendruomenė.
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė (Kauno r. sav.) įsikūrusi tik 2022 m. ir kurianti bei puoselėjanti seniūnijos teritorijos viešąsias erdves.
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
Bendruomenė rūpinasi savo bažnytėlės unikalių vargonų restauracija, organizuoja labdaros koncertus jų remontui reikalingoms lėšoms surinkti.
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Iniciatyva įpareigojusi save skatinti vienybę,kaimyniškumą bei gerovę sau,vaikams ir kaimynams jog būtų gera gyveni Lietuvoje bei savo krašte.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016