Vokietijos lietuvių profesionalų forumas

Lithuanian Expats Organisation (LEO) in Berlin Die Organisation der litauischen Expats in Berlin e.V.
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 18 - spalio 18 dienomis (imtinai). Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

„LEO in Berlin“ – Berlyno lietuvių profesionalų klubas kas du metus organizuoja Vokietijos lietuvių profesionalų forumą, šiemet įvykusi LR ambasadoje, kuris sujungė per 50 Vokietijoje gyvenančių ir dirbančių lietuvių su tikslu plėtoti jų įsitinklinimą, stiprinti ryšius su Lietuva bei aptarti aktualias verslo ir inovacijų temas.

Forumo metu taip pat už nuopelnus Lietuvos ir Vokietijos ekonominio bendradarbiavimo stiprinimui bei diasporos įveiklinimui apdovanojamas žmonių nominuotas ir komisijos išrinktas žmogus. Šiemet tai buvo Šarūnė Šablevičienė, buvusi LR komercijos atašė Vokietijoje, šiuo metu einanti LR žemės ūkio ir komercijos atašė pareigas Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Eidama pareigas LR ambasadoje Vokietijoje, Š. Šablevičienė reikšmingai prisidėjo prie Lietuvos įvaizdžio gerinimo, Lietuvos ir Vokietijos ekonominio bendradarbiavimo bei paskatino lietuvių profesionalų klubo Berlyne steigimą.

Iniciatyvos organizatorius ir savanoriai – „LEO in Berlin“ klubas, aktyvus nuo 2018m. Partneriai ir idėjos palaikytojai – LR ambasada Vokietijoje, LR užsienio reikalų ministerija, LR ekonomikos ir inovacijų ministerija, įstaigos „Inovacijų Agentūra“ bei „Investuok Lietuvoje“.

Daugiau apie šių metų iniciatyvą:

Vokietijos lietuvių profesionalų forume – vertingos diskusijos ir apdovanojimai už nuopelnus Lietuvos-Vokietijos ekonominiam bendradarbiavimui

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Senos ir naujos Alantos apylinkių lankytinos vietos
Senos ir naujos Alantos apylinkių lankytinos vietos
Alantos dvaro bendruomenės žmonių darbu ir iniciatyva Alanta turi gražių naujų lankytinų vietų - Valiulio akmenį ir Svobiškėlio stotelę.
Mindūnų bendruomenės šventė
Mindūnų bendruomenės šventė
Mindūnų bendruomenės centras savo veiklomis puoselėja valstybinių švenčių minėjimo tradicijas, siekia skatinti pilietiškumą, stiprinti valstybingumą.
Kultūrinė akcija #polkaLT
Kultūrinė akcija #polkaLT
Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka puoselėja Lietuvos nematerialų kultūros paveldą – kviečia priimti polkos iššūkį #polkaLT.
Vaikų ir jaunimo dienos stovykla ,,Šypsena"
Vaikų ir jaunimo dienos stovykla ,,Šypsena"
Esame jauna bendruomenė šiuo metu vienijanti 15 narių. Mūsų bendruomenė yra aktyvi. Esame paraše jau du projektus ir juos įgyvendinę.
Pilietinė iniciatyva "Dovana Lietuvai" skirta Žirmūnų bendruomenei, Vilniui, Lietuvai.
Pilietinė iniciatyva "Dovana Lietuvai" skirta Žirmūnų bendruomenei, Vilniui, Lietuvai.
Pilietinė iniciatyva, kuri Žirmūnų gimnazijoje gyvuoja ne vienerius metus.
„Žodelis-mamytės širdelėn"
„Žodelis-mamytės širdelėn"
Konkursas skirtas vaikų komunikavimo, literatūros, meninei kompetencijai ugdyti.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016