Vokietijos lietuvių profesionalų forumas

Lithuanian Expats Organisation (LEO) in Berlin Die Organisation der litauischen Expats in Berlin e.V.
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

„LEO in Berlin“ – Berlyno lietuvių profesionalų klubas kas du metus organizuoja Vokietijos lietuvių profesionalų forumą, šiemet įvykusi LR ambasadoje, kuris sujungė per 50 Vokietijoje gyvenančių ir dirbančių lietuvių su tikslu plėtoti jų įsitinklinimą, stiprinti ryšius su Lietuva bei aptarti aktualias verslo ir inovacijų temas.

Forumo metu taip pat už nuopelnus Lietuvos ir Vokietijos ekonominio bendradarbiavimo stiprinimui bei diasporos įveiklinimui apdovanojamas žmonių nominuotas ir komisijos išrinktas žmogus. Šiemet tai buvo Šarūnė Šablevičienė, buvusi LR komercijos atašė Vokietijoje, šiuo metu einanti LR žemės ūkio ir komercijos atašė pareigas Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Eidama pareigas LR ambasadoje Vokietijoje, Š. Šablevičienė reikšmingai prisidėjo prie Lietuvos įvaizdžio gerinimo, Lietuvos ir Vokietijos ekonominio bendradarbiavimo bei paskatino lietuvių profesionalų klubo Berlyne steigimą.

Iniciatyvos organizatorius ir savanoriai – „LEO in Berlin“ klubas, aktyvus nuo 2018m. Partneriai ir idėjos palaikytojai – LR ambasada Vokietijoje, LR užsienio reikalų ministerija, LR ekonomikos ir inovacijų ministerija, įstaigos „Inovacijų Agentūra“ bei „Investuok Lietuvoje“.

Daugiau apie šių metų iniciatyvą:

Vokietijos lietuvių profesionalų forume – vertingos diskusijos ir apdovanojimai už nuopelnus Lietuvos-Vokietijos ekonominiam bendradarbiavimui

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė (Kauno r. sav.) įsikūrusi tik 2022 m. ir kurianti bei puoselėjanti seniūnijos teritorijos viešąsias erdves.
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
Bendruomenė rūpinasi savo bažnytėlės unikalių vargonų restauracija, organizuoja labdaros koncertus jų remontui reikalingoms lėšoms surinkti.
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Iniciatyva įpareigojusi save skatinti vienybę,kaimyniškumą bei gerovę sau,vaikams ir kaimynams jog būtų gera gyveni Lietuvoje bei savo krašte.
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Veikli, energinga, draugiška, puoselėjanti tradicijas.
Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva"
Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva"
Kiekvienas renginys kurį organizuojame stengiamės, kad būtų šventė visai šeimai. Sureikšminame ne pačią šventę bet procesą pasiruošimą jai.
Voverių bendruomenės centras "Jotija"
Voverių bendruomenės centras "Jotija"
Voverių bendruomenės centras "Jotija" tai bendruomenė, kuri skatina aktyvią, ir sveiką gyvenseną.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016