Ukmergės rajono Žemaitkiemio miestelio bendruomenė

Ukmergės rajono Žemaitkiemio miestelio bendruomenė
Palaikymo balsai neturės įtakos konkurso rezultatams. Konkursinio balsavimo sistemą planuojama atverti šių metų rudens pradžioje. Apie konkursinio balsavimo pradžią būsite informuoti žinute Lietuvos galios platformoje.
Jau palaikė

Žemaitkiemio miestelio bendruomenė savo veikla kraštiečius džiugina jau penkiolika metų – nuo 2003 m. spalio 23 d. Bendruomenė jungia visus jaunus bei pagyvenusius ne tik Žemaitkiemio miestelio, bet ir aplinkinių kaimų: Antatilčių, Kliepšių ir Žemaitkiemio dvaro žmones. Žemaitkiemio bendruomenė glaudžiai bendradarbiauja su kaimyninėmis bendruomenėmis. Organizuojant šventes bendradarbiaujame su seniūnija, biblioteka, Ukmergės kultūros centro Žemaitkiemio skyriumi. Reklamuojant įvairius renginius visada prisideda šauniosios Žemaitkiemio miestelio parduotuvių pardavėjos.

2018 m. Žemaitkiemio miestelio bendruomenė projekte „Tautos šimtamečiai ąžuolai“ pelnė „Šimtmečio linksmiausieji“ nominacijos titulą. Nominacija buvo skirta tiems, kurie išradingiausiai ir linksmiausiai švenčia valstybingumo šventes. Jau daugelį metų dalyvaujame projekte „Saugus eismas bendruomenėse“. Eilę metų organizuojami moliūgų skaptavimo , Kalėdinio aplinkos puošimo konkursai. Visada gražiai ir išradingai sveikiname mamas ir tėčius. Mokytojų dieną visada aplankome buvusius mokytojus ir kapus išėjusių anapilin mokytojų. Bendruomenė rūpinasi miestelio įvaizdžiu. Atnaujintas kryžius miestelio centre, pastatyta nauja lauko scena, kartu su seniūnija miestelyje pasodinta daug rožių. Bendruomenės tradicinė šventė-Žolinės. Tai išsibarščiusių kraštiečių susiėjimo, pabendravimo, prisiminimų diena (daug įvairių edukacijų primenančių mūsų tėvų ir senelių verslus).Prieš Žolinės šventę organizuojame žvejų varžybas, futbolo varžybas. Šiemet laimėjome rajono idėją- projektą „Buvusios mokyklos stadionas ir kasdienybei ir šventei“. Galėsime atnaujinti krepšinio aikštelę ir vėl organizuoti krepšinio varžybas. Kasmet dalyvaujame rajono NVO, sveikatos, kūrybinės veiklos ir etnokultūros projektuose.

Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Sukarinta dieninė stovykla vaikams
Sukarinta dieninė stovykla vaikams
Stovyklos metu vaikai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su Lietuvos kariuomenės profesijomis, išbandyti savo jėgas ir ištvermę.
„Domus“ bendruomenės parama vaikams Ukrainoje
„Domus“ bendruomenės parama vaikams Ukrainoje
Pabradės bendruomenė „Domus“ rinko paramą patiems mažiausiems Ukrainos vaikams, kurią nugabeno ir perdavė TV laidos „Praeities žvalgas“ komanda.
Airijos lietuvių sporto šventė
Airijos lietuvių sporto šventė
Sporto populiarinimas, informacijos sklaida bei sportininkų pagalba vieni kitiems – kas sutelktų sportuojančius Airijos lietuvius bendrai veiklai!
Kai žemę aplanko svečiai iš praeities...
Kai žemę aplanko svečiai iš praeities...
Kraštotyros ir meteoritų ieškotojų klubas kviečia domėtis Molėtų ir Ukmergės krašto istoriją, ją įprasminti ir stebėti visatą, jos kūnus - meteoritus.
Te nelieka užmirštų kapų
Te nelieka užmirštų kapų
Apleistų ir nelankomų kapaviečių tvarkymas.
Bendruomenė „Miško uostas"
Bendruomenė „Miško uostas"
„Miško uostas"- tai Švenčionėlių kūrėjų bendruomenė, nykstantį miestelį prikelianti tvariam, bendruomeniškam ir kūrybingam naujakurių gyvenimui.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2022 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016