Ukmergės rajono Žemaitkiemio miestelio bendruomenė

Ukmergės rajono Žemaitkiemio miestelio bendruomenė
2022 m. konkurso balsavimas pasibaigė. Ačiū dalyvavusiems! Kviesime balsuoti kitų metų konkurse 2023 m. „Palaikymo" balsai neturės įtakos konkurso rezultatams. Registruoti naujas iniciatyvas jau galite, užsiregistravusius kviesime dalyvauti ir kitose projekto veiklose.
Jau palaikė

Žemaitkiemio miestelio bendruomenė savo veikla kraštiečius džiugina jau penkiolika metų – nuo 2003 m. spalio 23 d. Bendruomenė jungia visus jaunus bei pagyvenusius ne tik Žemaitkiemio miestelio, bet ir aplinkinių kaimų: Antatilčių, Kliepšių ir Žemaitkiemio dvaro žmones. Žemaitkiemio bendruomenė glaudžiai bendradarbiauja su kaimyninėmis bendruomenėmis. Organizuojant šventes bendradarbiaujame su seniūnija, biblioteka, Ukmergės kultūros centro Žemaitkiemio skyriumi. Reklamuojant įvairius renginius visada prisideda šauniosios Žemaitkiemio miestelio parduotuvių pardavėjos.

2018 m. Žemaitkiemio miestelio bendruomenė projekte „Tautos šimtamečiai ąžuolai“ pelnė „Šimtmečio linksmiausieji“ nominacijos titulą. Nominacija buvo skirta tiems, kurie išradingiausiai ir linksmiausiai švenčia valstybingumo šventes. Jau daugelį metų dalyvaujame projekte „Saugus eismas bendruomenėse“. Eilę metų organizuojami moliūgų skaptavimo , Kalėdinio aplinkos puošimo konkursai. Visada gražiai ir išradingai sveikiname mamas ir tėčius. Mokytojų dieną visada aplankome buvusius mokytojus ir kapus išėjusių anapilin mokytojų. Bendruomenė rūpinasi miestelio įvaizdžiu. Atnaujintas kryžius miestelio centre, pastatyta nauja lauko scena, kartu su seniūnija miestelyje pasodinta daug rožių. Bendruomenės tradicinė šventė-Žolinės. Tai išsibarščiusių kraštiečių susiėjimo, pabendravimo, prisiminimų diena (daug įvairių edukacijų primenančių mūsų tėvų ir senelių verslus).Prieš Žolinės šventę organizuojame žvejų varžybas, futbolo varžybas. Šiemet laimėjome rajono idėją- projektą „Buvusios mokyklos stadionas ir kasdienybei ir šventei“. Galėsime atnaujinti krepšinio aikštelę ir vėl organizuoti krepšinio varžybas. Kasmet dalyvaujame rajono NVO, sveikatos, kūrybinės veiklos ir etnokultūros projektuose.

Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
JAV Lietuvių Bendruomenės kartu su JAV Lietuvių jaunimo sąjunga vykdomas projektas “Šaknys”
JAV Lietuvių Bendruomenės kartu su JAV Lietuvių jaunimo sąjunga vykdomas projektas “Šaknys”
Projekto metu JAV gyvenantis lietuvių kilmės jaunimas ieško ir tvarko senas JAV lietuvių kapines, kartu diskutuojama lietuviškos tapatybės temomis.
Tinklalaidė „Kalba mamos“
Tinklalaidė „Kalba mamos“
„Kalba mamos“ – tai tinklalaidė ir bendruomenė, kurioje mamos nesijaustų vienišos, pasisemtų įkvėpimo ir atrastų unikalų savo motinystės kelią.
Lietuvių senjorai Anglijoje
Lietuvių senjorai Anglijoje
Lietuviai senjorai Anglijoje, kurie yra pavyzdys visam pasauliui. Nebūti vienišiems, džiaugtis gyvenimu, tuo užkrėsti kitus, vaikus, anūkus.
Mokytojų Palaikymo Ratai
Mokytojų Palaikymo Ratai
Projekto tikslas sukurti saugią erdvę mokytojams, kurioje jie galėtų dalintis rūpesčiais ir gauti palaikymą. Laimingas mokytojas - laimingi vaikai.
Bendruomenės stiprinimo programa „Vienas kiemas“
Bendruomenės stiprinimo programa „Vienas kiemas“
Bendruomeniškumo, kūrybiškumo ir pilietiškumo stiprinimas per kultūrinę meno mėgėjų veiklą, įtraukiant įvairaus amžiaus miesto bendruomenę.
Airijos Lietuviams Rūpi
Airijos Lietuviams Rūpi
Rašytoja Vanda Juknaitė yra pasakiusi: "Mažuose pasaulio kampeliuose, maži žmonės, darydami mažus, gerus darbus pamažu keičia pasaulio veidą".
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2022 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016