Ukmergės rajono Žemaitkiemio miestelio bendruomenė

Ukmergės rajono Žemaitkiemio miestelio bendruomenė
Kviesime balsuoti už iniciatyvas konkurse 2023 m. rudenį. Registruoti naujas iniciatyvas jau galite, užsiregistravusius kviesime dalyvauti ir kitose projekto veiklose.

Žemaitkiemio miestelio bendruomenė savo veikla kraštiečius džiugina jau penkiolika metų – nuo 2003 m. spalio 23 d. Bendruomenė jungia visus jaunus bei pagyvenusius ne tik Žemaitkiemio miestelio, bet ir aplinkinių kaimų: Antatilčių, Kliepšių ir Žemaitkiemio dvaro žmones. Žemaitkiemio bendruomenė glaudžiai bendradarbiauja su kaimyninėmis bendruomenėmis. Organizuojant šventes bendradarbiaujame su seniūnija, biblioteka, Ukmergės kultūros centro Žemaitkiemio skyriumi. Reklamuojant įvairius renginius visada prisideda šauniosios Žemaitkiemio miestelio parduotuvių pardavėjos.

2018 m. Žemaitkiemio miestelio bendruomenė projekte „Tautos šimtamečiai ąžuolai“ pelnė „Šimtmečio linksmiausieji“ nominacijos titulą. Nominacija buvo skirta tiems, kurie išradingiausiai ir linksmiausiai švenčia valstybingumo šventes. Jau daugelį metų dalyvaujame projekte „Saugus eismas bendruomenėse“. Eilę metų organizuojami moliūgų skaptavimo , Kalėdinio aplinkos puošimo konkursai. Visada gražiai ir išradingai sveikiname mamas ir tėčius. Mokytojų dieną visada aplankome buvusius mokytojus ir kapus išėjusių anapilin mokytojų. Bendruomenė rūpinasi miestelio įvaizdžiu. Atnaujintas kryžius miestelio centre, pastatyta nauja lauko scena, kartu su seniūnija miestelyje pasodinta daug rožių. Bendruomenės tradicinė šventė-Žolinės. Tai išsibarščiusių kraštiečių susiėjimo, pabendravimo, prisiminimų diena (daug įvairių edukacijų primenančių mūsų tėvų ir senelių verslus).Prieš Žolinės šventę organizuojame žvejų varžybas, futbolo varžybas. Šiemet laimėjome rajono idėją- projektą „Buvusios mokyklos stadionas ir kasdienybei ir šventei“. Galėsime atnaujinti krepšinio aikštelę ir vėl organizuoti krepšinio varžybas. Kasmet dalyvaujame rajono NVO, sveikatos, kūrybinės veiklos ir etnokultūros projektuose.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Joniškio „Saulės" pagrindinės mokyklos pilietiškumo žygiai
Joniškio „Saulės" pagrindinės mokyklos pilietiškumo žygiai
Nuo 2017 m. Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos iniciatyva pradėti organizuoti pėsčiųjų žygiai, skirti Lietuvos Nepriklausomybei paminėti.
„Juozo Lukšos Daumanto įkvėpti“
„Juozo Lukšos Daumanto įkvėpti“
Kviečiame bendruomenes prisijungti prie iniciatyvos „Juozo Lukšos Daumanto įkvėpti“, Lietuvos laisvės kovotojų įamžinimui ir dalintis savo idėjomis.
„Mokinių savivaldos – matomos ir girdimos”
„Mokinių savivaldos – matomos ir girdimos”
Projektas „Mokinių savivaldos – matomos ir girdimos”, kuriuo siekiama stiprinti Marijampolės mokinių savivaldų tarybas ir skatinti jų iniciatyvas.
Dovana Raseinių krašto gyventojams pasitinkant Vasario 16-ąją
Dovana Raseinių krašto gyventojams pasitinkant Vasario 16-ąją
VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė jau eilę metų dovanoja dovaną gyventojams Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga.
Žygis „Neškim žinią Lietuvai“
Žygis „Neškim žinią Lietuvai“
Nuo 2018 m. Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija organizuoja žygį Viduklės miestelio gatvėmis, skirtą Vasario 16-tai paminėti.
Lietuvių Namai Norvegijoje
Lietuvių Namai Norvegijoje
Rogalando lietuvių bendrija - 10 metų gyvuojanti organizacija, kurios nariai savanorystės principu restauravo pastatą, kuriuose įkūrė Lietuvių Namus.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016