Tinklalaidė „Kalba mamos“

Marija Keršanskienė
2022 m. konkurso balsavimas pasibaigė. Ačiū dalyvavusiems! Kviesime balsuoti kitų metų konkurse 2023 m. „Palaikymo" balsai neturės įtakos konkurso rezultatams. Registruoti naujas iniciatyvas jau galite, užsiregistravusius kviesime dalyvauti ir kitose projekto veiklose.
Jau palaikė

Tinklalaidė „Kalba mamos“ – tai nuoširdus jos kūrėjos Marijos Keršanskienės kvietimas Lietuvos mamoms burtis ir atvirai kalbėti apie „nepacukruotą“ tėvystės kasdienybę. Tapus mama, gyvenimas pasikeičia. Neretai ką tik mamomis tapusioms moterims ima atrodyti, kad sudėtinga tik joms vienoms – neva kitos puikiai susitvarko su nauju vaidmeniu. Dažnai mažylius auginančios mamos pamiršta save, vis sunkiau atranda laiko ir jėgų išeiti iš namų, todėl joms smarkiai smogia vienišumas. Kad mamoms, vaikščiojančioms su vežimėliuose miegančiais vaikais ar sūpuojančioms juos ilgais vakarais ant rankų, nebūtų taip vieniša, tinklalaidės kūrėja kviečia klausyti pokalbių, kuriuose mamos dalinasi ir iššūkiais, ir vertinga patirtimi, ir skauduliais, ir įkvėpimais.

Antraisiais tinklalaidės metais pradėti kalbinti ir tėčiai.
Šiemet „Kalba mamos“ pradėjo rengti ir gyvus mamų susitikimus, kurių metu įvairių sričių specialistai dalijasi savo žiniomis mamoms aktualiomis temomis. Bet už vis svarbesnė šių susitikimų misija – dalintis kasdienybės rūpesčiais, pamatyti vienai kitą ir palaikyti, kad ir kokios emocijos apimtų motinystės kelionėje. Po pandemijos mamos ypatingai pasiilgę gyvo bendravimo, todėl nuolat sulaukiame prašymų organizuoti tokius susitikimus kituose miestuose.

Tinklalaidės pokalbiai buvo perklausyti jau daugiau nei 100 tūkst. kartų, todėl norisi tikėti, kad čia šeimos atrado tuos atsakymus ir tą palaikymą, kurio joms tuo metu labiausiai reikėjo.

Juk stipri mama – tai stipri šeima. O stipri šeima – tai stipri Lietuva!

Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
JAV Lietuvių Bendruomenės programa „LISS"
JAV Lietuvių Bendruomenės programa „LISS"
„Lietuvių Išeivijos Studentų Stažuočių" programa – 5 savaičių JAV LB vykdoma programa Lietuvoje JAV ir Kanados lietuvių kilmės studentams.
Asociacija Angirių bendruomenė
Asociacija Angirių bendruomenė
Esam mažo Angirių kaimo bendruomenė. Mūsų tikslas – įtraukti kuo daugiau gyventojų bendrai veiklai, kurti patrauklią aplinką ir puoselėti tradicijas.
„Uždek žvakelę ant nelankomų kapų"
„Uždek žvakelę ant nelankomų kapų"
Mūsų asociacija „Jonavos kultūros savanoriai" turi iniciatyva ir du kartus per metus vyksta į rajono kapines ir ant nelankomų kapų uždega žvakelę.
Teminis Pelėdų kaimas
Teminis Pelėdų kaimas
Pelėdnagiai 2019m. išrinktas kaimo pavadinimas gražiausias šalyje. Kaime veikia bendruomenės edukacija „Teminis Pelėdų kaimas"
Bendruomenė „Palangos santarvė", - „AŠ KŪRYBINGAS"
Bendruomenė „Palangos santarvė", - „AŠ KŪRYBINGAS"
Organizuojame (6m.) nemokamus rytinius žygius Palangos pušyno takais.

Kasmet (7 m.) rengiame neprofesionalių autorių parodą „Palanga-mano miestas".
,,Su meile akordeonui"
,,Su meile akordeonui"
8 metus iš eilės vyksta tarptautinis akordeonui sąskrydis ,,Su meile akordeonui" Veisiejuose.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016