Tinklalaidė „Kalba mamos“

Marija Keršanskienė
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Tinklalaidė „Kalba mamos“ – tai nuoširdus jos kūrėjos Marijos Keršanskienės kvietimas Lietuvos mamoms burtis ir atvirai kalbėti apie „nepacukruotą“ tėvystės kasdienybę. Tapus mama, gyvenimas pasikeičia. Neretai ką tik mamomis tapusioms moterims ima atrodyti, kad sudėtinga tik joms vienoms – neva kitos puikiai susitvarko su nauju vaidmeniu. Dažnai mažylius auginančios mamos pamiršta save, vis sunkiau atranda laiko ir jėgų išeiti iš namų, todėl joms smarkiai smogia vienišumas. Kad mamoms, vaikščiojančioms su vežimėliuose miegančiais vaikais ar sūpuojančioms juos ilgais vakarais ant rankų, nebūtų taip vieniša, tinklalaidės kūrėja kviečia klausyti pokalbių, kuriuose mamos dalinasi ir iššūkiais, ir vertinga patirtimi, ir skauduliais, ir įkvėpimais.

Antraisiais tinklalaidės metais pradėti kalbinti ir tėčiai.
Šiemet „Kalba mamos“ pradėjo rengti ir gyvus mamų susitikimus, kurių metu įvairių sričių specialistai dalijasi savo žiniomis mamoms aktualiomis temomis. Bet už vis svarbesnė šių susitikimų misija – dalintis kasdienybės rūpesčiais, pamatyti vienai kitą ir palaikyti, kad ir kokios emocijos apimtų motinystės kelionėje. Po pandemijos mamos ypatingai pasiilgę gyvo bendravimo, todėl nuolat sulaukiame prašymų organizuoti tokius susitikimus kituose miestuose.

Tinklalaidės pokalbiai buvo perklausyti jau daugiau nei 100 tūkst. kartų, todėl norisi tikėti, kad čia šeimos atrado tuos atsakymus ir tą palaikymą, kurio joms tuo metu labiausiai reikėjo.

Juk stipri mama – tai stipri šeima. O stipri šeima – tai stipri Lietuva!

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė įsikūrusi Vilkaviškio rajone. Mūsų bendruomenės tikslas - skatinti pačios šeimos ir skirtingų kartų, bendrystę.
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Mūsų bendruomenės tikslas vienyti Šiaudiniškių ir gretimų kaimų gyventojus ir iš jų kilusius žmones, ugdyti gyventojų bendruomeniškumą.
„Karalkrėslio kepyklėlė“
„Karalkrėslio kepyklėlė“
Turim savo bendruomenė verslą „Karalkrėslio kepyklėlę“. Kepame tradicinius kepinius ir puoselėjam kulinarinį paveldą. Mylim ir didžiuojamės vieta kur gyvenam.
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Kažin ar dar Lietuvoje yra toks atvejis, kai gimtojo kaimo neliko, o buvusio kaimo gyventojai, išsibarstę po visą Lietuvą, susiburtų į asociaciją.
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Trakų TAU buria bendruomenę ir ugdo pilietiškumą.
Sangrūdos parkas
Sangrūdos parkas
,,Sangrūdos parko" - viešosios poilsio ir pramogų erdvės kūrimas.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016