Tinklalaidė „Kalba mamos“

Marija Keršanskienė
Kviesime balsuoti už iniciatyvas konkurse 2023 m. rudenį. Registruoti naujas iniciatyvas jau galite, užsiregistravusius kviesime dalyvauti ir kitose projekto veiklose.

Tinklalaidė „Kalba mamos“ – tai nuoširdus jos kūrėjos Marijos Keršanskienės kvietimas Lietuvos mamoms burtis ir atvirai kalbėti apie „nepacukruotą“ tėvystės kasdienybę. Tapus mama, gyvenimas pasikeičia. Neretai ką tik mamomis tapusioms moterims ima atrodyti, kad sudėtinga tik joms vienoms – neva kitos puikiai susitvarko su nauju vaidmeniu. Dažnai mažylius auginančios mamos pamiršta save, vis sunkiau atranda laiko ir jėgų išeiti iš namų, todėl joms smarkiai smogia vienišumas. Kad mamoms, vaikščiojančioms su vežimėliuose miegančiais vaikais ar sūpuojančioms juos ilgais vakarais ant rankų, nebūtų taip vieniša, tinklalaidės kūrėja kviečia klausyti pokalbių, kuriuose mamos dalinasi ir iššūkiais, ir vertinga patirtimi, ir skauduliais, ir įkvėpimais.

Antraisiais tinklalaidės metais pradėti kalbinti ir tėčiai.
Šiemet „Kalba mamos“ pradėjo rengti ir gyvus mamų susitikimus, kurių metu įvairių sričių specialistai dalijasi savo žiniomis mamoms aktualiomis temomis. Bet už vis svarbesnė šių susitikimų misija – dalintis kasdienybės rūpesčiais, pamatyti vienai kitą ir palaikyti, kad ir kokios emocijos apimtų motinystės kelionėje. Po pandemijos mamos ypatingai pasiilgę gyvo bendravimo, todėl nuolat sulaukiame prašymų organizuoti tokius susitikimus kituose miestuose.

Tinklalaidės pokalbiai buvo perklausyti jau daugiau nei 100 tūkst. kartų, todėl norisi tikėti, kad čia šeimos atrado tuos atsakymus ir tą palaikymą, kurio joms tuo metu labiausiai reikėjo.

Juk stipri mama – tai stipri šeima. O stipri šeima – tai stipri Lietuva!

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Asociacija „Perkūnkalnis“
Asociacija „Perkūnkalnis“
„Perkūnkalnis“ šešių mažų Alytaus rajono kaimų ir iš šo krašto kilusius gyventojus vienijanti bendruomenė.
Mindaugo karūnavimo dieną švenčiame baltai
Mindaugo karūnavimo dieną švenčiame baltai
Skemų k. bendruomenė kuria tradiciją Liepos 6 dieną rengti „Baltąją šventę". Balta spalva simbolizuoja tyrumą, šviesą, ramybę ir taiką.
Daunorių krašto bendruomenės „AŽU TAURAGNĄ”  iniciatyva: socialinio verslo, gamtos apsaugos, krašto kultūrinio paveldo išsaugojimo srityse.
Daunorių krašto bendruomenės „AŽU TAURAGNĄ” iniciatyva: socialinio verslo, gamtos apsaugos, krašto kultūrinio paveldo išsaugojimo srityse.
Bendruomenė sukūrė socialinį verslą, rūpinasi kultūriniais paveldo objektais: bažnyčios restauravimo, mažosios architektūros atstatymo darbais.
Kairelių kaimo bendruomenė
Kairelių kaimo bendruomenė
Kairelių kaimo bendruomenė, auginanti 1 ha braškių.
Dviračių Žygis po Lailūnų kaimo bendruomenės teritorijoje - „Žymių kraštiečių pėdomis"
Dviračių Žygis po Lailūnų kaimo bendruomenės teritorijoje - „Žymių kraštiečių pėdomis"
Lailūnų kaimo bendruomenės žygis dviračiais „Žymių kraštiečių pėdomis". Pagal iš anksto sudarytą žemėlapį parengti aprašymus.
Tradicinė etnokultūrinė stovykla „Etnokultūros kūrybinės dirbtuvės“
Tradicinė etnokultūrinė stovykla „Etnokultūros kūrybinės dirbtuvės“
Stovykloje puoselėjama etninė kultūra, ugdoma tautinė savimonė, kultūrinis tapatumas, supažindinama su tautos istorija, tradicijomis, papročiais.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016