Sukarinta dieninė stovykla vaikams

Pabradės bendruomenė „Domus“
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Pabradės bendruomenės „Domus“ organizavo vaikų sukarinta dienos stovyklą. Vaikai iš Pabradės „Ryto“ ir „Žeimenos“ gimnazijų dalyvavo įvairiuose užsiėmimuose. Mokiniai žaidė futbolą ir krepšinį su NATO kariais, kurie atvyko iš Amerikos ambasados ir Generolo Silvestro Žukausko poligono. Vaikai ne tik žaidė, bet ir turėjo galimybę patobulinti savo anglų kalbos žinias.

Po pietų vyko šaudymas ir lanku ir arbaletu, šiuos užsiėmimus vedė taikliojo šaudymo atstovė Laura iš Vilniaus įgulos karininkų ramovės.
Į vaikų dienos stovyklą atvyko Lietuvos kariuomenės kariai iš Dr. Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnybos. Karo medikai vaikus mokė, kaip atlikti dirbtinį kvėpavimą, sustabdyti kraujavimą ir sutvarstyti žaizdas. Tai puiki praktika atsitikus nelaimei padėti savo draugui.

Kariai iš Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centro MŽK (Vanagas) supažindino vaikus su kovinės savigynos pagrindais. Užsiėmimų metu Lietuvos kariuomenės fizinio rengimo specialistai mokė, kaip apsiginti ir ugdyti ištvermę. Kariai iš Garbės sargybos kuopos, kurie reprezentuoja Lietuvos valstybę. GSK kariai vaikus supažindino ir papasakojo apie atkurtus IV amžiaus Lietuvos kariuomenės šarvus. Vaikai turėjo galimybę juos užsidėti ir pajausti, kaip kariavo mūsų protėviai. Kariai taip pat mokė atsakingai ir pagarbiai lankstyti mūsų valstybės vėliavą, taip pat išbandyti GSK gyvenimo kasdienybę.

Pasiekti tikslą be komandos yra neįmanoma. Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba vaikus mokė ne tik vikrumo, greitumo, bet kaip pasiekti tikslą dirbant komandoje.

Praėjus kelioms dienoms, vaikai susipažino su profesine karo taryba. Atstovas iš Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento bendravo su vaikais apie pilietiškumą, valstybę ir apie įgytą patirtį stovyklaujant.

Stovykloje vaikai susipažino su įvairiomis profesijomis. Šiandiena į stovyklą atvyko paskutinis karinis padalinys – Krašto apsaugos savanorių pajėgos. Kariai vaikus mokė taisyklingai maskuoti veidą, įvairius šliaužimo būdus ir taikliai šaudyti iš AIRSOFT‘O ginklų.
Ištvermingiausiems ir stipriausiems stovyklos dalyviams buvo įteikti pažymėjimai.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė (Kauno r. sav.) įsikūrusi tik 2022 m. ir kurianti bei puoselėjanti seniūnijos teritorijos viešąsias erdves.
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
Bendruomenė rūpinasi savo bažnytėlės unikalių vargonų restauracija, organizuoja labdaros koncertus jų remontui reikalingoms lėšoms surinkti.
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Iniciatyva įpareigojusi save skatinti vienybę,kaimyniškumą bei gerovę sau,vaikams ir kaimynams jog būtų gera gyveni Lietuvoje bei savo krašte.
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Veikli, energinga, draugiška, puoselėjanti tradicijas.
Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva"
Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva"
Kiekvienas renginys kurį organizuojame stengiamės, kad būtų šventė visai šeimai. Sureikšminame ne pačią šventę bet procesą pasiruošimą jai.
Voverių bendruomenės centras "Jotija"
Voverių bendruomenės centras "Jotija"
Voverių bendruomenės centras "Jotija" tai bendruomenė, kuri skatina aktyvią, ir sveiką gyvenseną.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016