,,Su meile akordeonui“

Lazdijų meno mokykla, Veisiejų skyrius.

2023 m.birželio 1-5 dienomis Veisiejuose, vyks jau devintasis tarptautinis akordeonistų sąskrydis ,,Su meile akordeonui“. Dalyvauja apie 100 mokinių bei studentų ir apie 30 mokytojų bei dėstytojų.
Atvyksta dalyviai iš Alytaus, Varėnos, Prienų, Kauno, Garliavos, Vilkaviškio, Marijampolės, Lazdijų, Vilniaus, Palangos meno ir muzikos mokyklų. Šiais metais geografija plečiasi. Dalyviai atvažiuos iš Jonavos, Pasvalio ir Šiaulių muzikos mokyklų. Yra dalyvavę mokiniai su mokytojais iš Leipcigo J.S.Bacho (Vokietija) ir Gardino (Baltarusija) muzikos mokyklų.

Visą savaitė vyksta intensyvios veiklos ir meistriškumo pamokos, kurias veda garsūs Lietuvos ir užsienio pedagogai. Iš Ukrainos Irina Sirotiuk, iš Šveicarijos Augustinas Rakauskas ir Yves Moulin, Antonio Spaccarotella (Italija), Vladislav Pligovka (Baltarusija), Ingida Schwarze (Vokietija) ir Lietuviai – N.Bakula, P.Velikis, G.Lukošienė, G.Mameniškis, M.Levickis ir dar galima būtų vardinti. Dirbam visą savaitė su orkestru, kuriame groja visi atvykę: mokytojai, mokiniai ir net tėveliai. Surengiam iki 10 profesionalių koncertų. Koncertuojam įvairiose Veisiejų erdvėse, tai ir bažnyčioje, kultūros namuose, prie fontano Ančios ežero pakrantėje. Dovanojam kelis koncertus Alytaus ir Lazdijų mietams. Be muzikinės veiklos vyksta įvairios edukacijos: baidarių plaukimas, meninė kalvystė, ekskursijos, naktiniai žygiai. Renginys prasideda mišiomis Veisiejų Šv.Jurgio parapijos bažnyčioje už gyvuosius ir mirusius akordeonistus,o baigiasi jungtinio Lietuvos mokyklų akordeonistų orkestro koncertu, Veisiejų miesto parko estradoje.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Senos ir naujos Alantos apylinkių lankytinos vietos
Senos ir naujos Alantos apylinkių lankytinos vietos
Alantos dvaro bendruomenės žmonių darbu ir iniciatyva Alanta turi gražių naujų lankytinų vietų - Valiulio akmenį ir Svobiškėlio stotelę.
Mindūnų bendruomenės šventė
Mindūnų bendruomenės šventė
Mindūnų bendruomenės centras savo veiklomis puoselėja valstybinių švenčių minėjimo tradicijas, siekia skatinti pilietiškumą, stiprinti valstybingumą.
Kultūrinė akcija #polkaLT
Kultūrinė akcija #polkaLT
Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka puoselėja Lietuvos nematerialų kultūros paveldą – kviečia priimti polkos iššūkį #polkaLT.
Vaikų ir jaunimo dienos stovykla ,,Šypsena"
Vaikų ir jaunimo dienos stovykla ,,Šypsena"
Esame jauna bendruomenė šiuo metu vienijanti 15 narių. Mūsų bendruomenė yra aktyvi. Esame paraše jau du projektus ir juos įgyvendinę.
Pilietinė iniciatyva "Dovana Lietuvai" skirta Žirmūnų bendruomenei, Vilniui, Lietuvai.
Pilietinė iniciatyva "Dovana Lietuvai" skirta Žirmūnų bendruomenei, Vilniui, Lietuvai.
Pilietinė iniciatyva, kuri Žirmūnų gimnazijoje gyvuoja ne vienerius metus.
„Žodelis-mamytės širdelėn"
„Žodelis-mamytės širdelėn"
Konkursas skirtas vaikų komunikavimo, literatūros, meninei kompetencijai ugdyti.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016