,,Su meile akordeonui“

Lazdijų meno mokykla, Veisiejų skyrius.

2023 m.birželio 1-5 dienomis Veisiejuose, vyks jau devintasis tarptautinis akordeonistų sąskrydis ,,Su meile akordeonui“. Dalyvauja apie 100 mokinių bei studentų ir apie 30 mokytojų bei dėstytojų.
Atvyksta dalyviai iš Alytaus, Varėnos, Prienų, Kauno, Garliavos, Vilkaviškio, Marijampolės, Lazdijų, Vilniaus, Palangos meno ir muzikos mokyklų. Šiais metais geografija plečiasi. Dalyviai atvažiuos iš Jonavos, Pasvalio ir Šiaulių muzikos mokyklų. Yra dalyvavę mokiniai su mokytojais iš Leipcigo J.S.Bacho (Vokietija) ir Gardino (Baltarusija) muzikos mokyklų.

Visą savaitė vyksta intensyvios veiklos ir meistriškumo pamokos, kurias veda garsūs Lietuvos ir užsienio pedagogai. Iš Ukrainos Irina Sirotiuk, iš Šveicarijos Augustinas Rakauskas ir Yves Moulin, Antonio Spaccarotella (Italija), Vladislav Pligovka (Baltarusija), Ingida Schwarze (Vokietija) ir Lietuviai – N.Bakula, P.Velikis, G.Lukošienė, G.Mameniškis, M.Levickis ir dar galima būtų vardinti. Dirbam visą savaitė su orkestru, kuriame groja visi atvykę: mokytojai, mokiniai ir net tėveliai. Surengiam iki 10 profesionalių koncertų. Koncertuojam įvairiose Veisiejų erdvėse, tai ir bažnyčioje, kultūros namuose, prie fontano Ančios ežero pakrantėje. Dovanojam kelis koncertus Alytaus ir Lazdijų mietams. Be muzikinės veiklos vyksta įvairios edukacijos: baidarių plaukimas, meninė kalvystė, ekskursijos, naktiniai žygiai. Renginys prasideda mišiomis Veisiejų Šv.Jurgio parapijos bažnyčioje už gyvuosius ir mirusius akordeonistus,o baigiasi jungtinio Lietuvos mokyklų akordeonistų orkestro koncertu, Veisiejų miesto parko estradoje.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė (Kauno r. sav.) įsikūrusi tik 2022 m. ir kurianti bei puoselėjanti seniūnijos teritorijos viešąsias erdves.
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
Bendruomenė rūpinasi savo bažnytėlės unikalių vargonų restauracija, organizuoja labdaros koncertus jų remontui reikalingoms lėšoms surinkti.
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Iniciatyva įpareigojusi save skatinti vienybę,kaimyniškumą bei gerovę sau,vaikams ir kaimynams jog būtų gera gyveni Lietuvoje bei savo krašte.
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Veikli, energinga, draugiška, puoselėjanti tradicijas.
Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva"
Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva"
Kiekvienas renginys kurį organizuojame stengiamės, kad būtų šventė visai šeimai. Sureikšminame ne pačią šventę bet procesą pasiruošimą jai.
Voverių bendruomenės centras "Jotija"
Voverių bendruomenės centras "Jotija"
Voverių bendruomenės centras "Jotija" tai bendruomenė, kuri skatina aktyvią, ir sveiką gyvenseną.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016