,,Su meile akordeonui“

Lazdijų meno mokykla, Veisiejų skyrius.
Jau palaikė

2023 m.birželio 1-5 dienomis Veisiejuose, vyks jau devintasis tarptautinis akordeonistų sąskrydis ,,Su meile akordeonui“. Dalyvauja apie 100 mokinių bei studentų ir apie 30 mokytojų bei dėstytojų.
Atvyksta dalyviai iš Alytaus, Varėnos, Prienų, Kauno, Garliavos, Vilkaviškio, Marijampolės, Lazdijų, Vilniaus, Palangos meno ir muzikos mokyklų. Šiais metais geografija plečiasi. Dalyviai atvažiuos iš Jonavos, Pasvalio ir Šiaulių muzikos mokyklų. Yra dalyvavę mokiniai su mokytojais iš Leipcigo J.S.Bacho (Vokietija) ir Gardino (Baltarusija) muzikos mokyklų.

Visą savaitė vyksta intensyvios veiklos ir meistriškumo pamokos, kurias veda garsūs Lietuvos ir užsienio pedagogai. Iš Ukrainos Irina Sirotiuk, iš Šveicarijos Augustinas Rakauskas ir Yves Moulin, Antonio Spaccarotella (Italija), Vladislav Pligovka (Baltarusija), Ingida Schwarze (Vokietija) ir Lietuviai – N.Bakula, P.Velikis, G.Lukošienė, G.Mameniškis, M.Levickis ir dar galima būtų vardinti. Dirbam visą savaitė su orkestru, kuriame groja visi atvykę: mokytojai, mokiniai ir net tėveliai. Surengiam iki 10 profesionalių koncertų. Koncertuojam įvairiose Veisiejų erdvėse, tai ir bažnyčioje, kultūros namuose, prie fontano Ančios ežero pakrantėje. Dovanojam kelis koncertus Alytaus ir Lazdijų mietams. Be muzikinės veiklos vyksta įvairios edukacijos: baidarių plaukimas, meninė kalvystė, ekskursijos, naktiniai žygiai. Renginys prasideda mišiomis Veisiejų Šv.Jurgio parapijos bažnyčioje už gyvuosius ir mirusius akordeonistus,o baigiasi jungtinio Lietuvos mokyklų akordeonistų orkestro koncertu, Veisiejų miesto parko estradoje.

Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
JAV Lietuvių Bendruomenės programa „LISS"
JAV Lietuvių Bendruomenės programa „LISS"
„Lietuvių Išeivijos Studentų Stažuočių" programa – 5 savaičių JAV LB vykdoma programa Lietuvoje JAV ir Kanados lietuvių kilmės studentams.
Asociacija Angirių bendruomenė
Asociacija Angirių bendruomenė
Esam mažo Angirių kaimo bendruomenė. Mūsų tikslas – įtraukti kuo daugiau gyventojų bendrai veiklai, kurti patrauklią aplinką ir puoselėti tradicijas.
„Uždek žvakelę ant nelankomų kapų"
„Uždek žvakelę ant nelankomų kapų"
Mūsų asociacija „Jonavos kultūros savanoriai" turi iniciatyva ir du kartus per metus vyksta į rajono kapines ir ant nelankomų kapų uždega žvakelę.
Teminis Pelėdų kaimas
Teminis Pelėdų kaimas
Pelėdnagiai 2019m. išrinktas kaimo pavadinimas gražiausias šalyje. Kaime veikia bendruomenės edukacija „Teminis Pelėdų kaimas"
Bendruomenė „Palangos santarvė", - „AŠ KŪRYBINGAS"
Bendruomenė „Palangos santarvė", - „AŠ KŪRYBINGAS"
Organizuojame (6m.) nemokamus rytinius žygius Palangos pušyno takais.

Kasmet (7 m.) rengiame neprofesionalių autorių parodą „Palanga-mano miestas".
„Šienpjovių šventė“ –  šienpjovių tradicijos – iš kartos į kartą!
„Šienpjovių šventė“ – šienpjovių tradicijos – iš kartos į kartą!
Tai jau 14 m. skaičiuojantis tradicinis šienpjovių renginys Vainotiškių k. (Kėdainių r.), kuriame apjungiamas papročių tęstinumas bei patirtis.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016