Stiprios NVO – stipri Lietuva

Trakų TAU
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Jau 10 metų veikia Trakų TAU, savo veiklą pradėjęs rajono centre, o dabar padalinius išplėtojęs seniūnijose ir išaugęs iki 350 studentų. Tai didelė ir žingeidi bei veikli bendruomenė. Vyresnio amžiaus žmonėms niekur nedingo poreikis bendrauti, mokytis ir tobulėti, keliauti ir pažinti. Tarp seniūnijų esant nemenkiems atstumams tampa nemažu iššūkiu rengti užsiėmimus ne vienoje vietoje, o septyniose… Nelengvu tampa lėšų, lektorių ir organizacinių klausimų sprendimas.

Bet sprendžiant problemas – stiprėjame patys ir stipriname bei buriame visą rajono bendruomenę. Išplėtojome ryšius su rajono įstaigomis ir organizacijomis, kaip antai: Trakų r. visuomenės sveikatos biuru, Trakų kultūros ir meno, Trakų paramos šeimai ir vaikams centrais, kitomis Kadangi senjorams didžiausias turtas sveikata, – mus džiugina Trakų visuomenės sveikatos biuro vedamos paskaitos, mankštos, rengiami protmūšiai, stovyklos, susitikimai su medikais. Mokomės patys savanoriauti ir būti pagal išgales naudingais.

Bendradarbiaudami su lopšeliais/darželiais ir mokyklomis, neprarandame ryšio su jaunąja karta, mokome juos dainų ir žaidimų, o tuo pačiu mokomės ir iš jų. Džiaugiamės bendryste su Trakų istorijos muziejumi, su kuriais pasirašėme bendradarbiavimo sutartį ir turime galimybę nemokamai lankytis muziejuje, jame vykstančiose parodose. Muziejininkų dėka mes turėjome visą ciklą užsiėmimų, kurių metu savo miestą pažinome geriau ir apsilankėme ten, kur turistams ekskursijos nevyksta. Juk kiekvienas pastatas turi savo istoriją, o keliaudami po miestą sužinojome daug naujo, nes mieste būta ir karčiamų, ir žydų sinagogos, pašto, o čia pat ir turgaus aikštė su savo istorija.

Jaučiame bendrystę ir iš Trakų krašto ir tradicinių amatų centro. Nepamirštame pakviesti į susitikimus bei vakarones rajone gyvenančių aktorių, dainininkų, dailininkų ir kitų žymių žmonių, nes jie mūsų bendruomenės dalis. Spręsdami šiuos iššūkius tampame daug stipresni, vienijantys ir buriantys rajono bendruomenę.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė įsikūrusi Vilkaviškio rajone. Mūsų bendruomenės tikslas - skatinti pačios šeimos ir skirtingų kartų, bendrystę.
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Mūsų bendruomenės tikslas vienyti Šiaudiniškių ir gretimų kaimų gyventojus ir iš jų kilusius žmones, ugdyti gyventojų bendruomeniškumą.
„Karalkrėslio kepyklėlė“
„Karalkrėslio kepyklėlė“
Turim savo bendruomenė verslą „Karalkrėslio kepyklėlę“. Kepame tradicinius kepinius ir puoselėjam kulinarinį paveldą. Mylim ir didžiuojamės vieta kur gyvenam.
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Kažin ar dar Lietuvoje yra toks atvejis, kai gimtojo kaimo neliko, o buvusio kaimo gyventojai, išsibarstę po visą Lietuvą, susiburtų į asociaciją.
Sangrūdos parkas
Sangrūdos parkas
,,Sangrūdos parko" - viešosios poilsio ir pramogų erdvės kūrimas.
Visuomeninė organizacija Akmenės bendruomenė
Visuomeninė organizacija Akmenės bendruomenė
Akmenės bendruomenė stiprina savo identitetą vykdydama kultūrines iniciatyvas ir augindama tradicijas ir bendruomeniškumą.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016