Skaistgirio moterų draugijos ,,Versmė“ organizuojamos Donorų dienos

Skaistgirio moterų draugija ,,Versmė"
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 18 - spalio 18 dienomis (imtinai). Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

Projektas „Donorų dienos“ yra tradicinis . Nuo vienos kraujo donorų dienos išaugęs iki keturių dienų metuose. Taip pat augo ir donorų gretos nuo keturių iki trisdešimties vienoje Donorų dienoje. Donorų dienose dalyvauja ir Skaistgirio gimnazijos mokiniai, kurie aktyviai stebi visą procesą, domisi neatlygintina kraujo donoryste, o tapę pilnamečiais ir patys duoda kraują neatlygintinai. Skaistgirio moterų draugijos ,,versmė“ organizuojamose Donorų dienose aktyviai dalyvauja Skaistgirio gimnazijos, Jurdaičių socialinės globos namų, Skaistgirio, Alsių žemės ūkio bendrovių dirbantieji. Savo tarpe turime Garbės donoro vardą pelniusį donorą, kelis donorus turinčius Nusipelniusio Donoro ir Donorystės Žymūno pažymėjimus. Organizuodamos Donorų dienas kartu kuriame stiprią Lietuvą.

Skaistgirio moterų draugija „Versmė“ įsikūrė 2001m.kovo 28 d. ir jau tais pačiais metais organizavo pirmąją Donorų dieną kurioje dalyvavo 4 donorai duodantys kraujo. Donorų dienos tai tik viena iš daugelio mūsų veiklų. Šia veikla simboliškai įamžiname Skaistgiryje dirbusias medikes, kurios aktyviai būrė donorus, juos lydėjo į ligoninėse esančius kraujo kabinetus duoti kraujo. Keičiantis laikmečiams tokio organizavimo neliko, neliko ir švenčių donorams mažesniuose miesteliuose, tad mes moterys ir pirmiausia žengėme šį žingsnį. Per dvidešimt su trupučiu metų išaugo gražus būrys naujų donorų. Skaistgiryje pirmą kartą kraują davė arti trijų šimtų donorų. Dažniausiai donorai duoda metuose du kartus, tai jų skaičius per metus apie 60 donorų kaip asmenų. Dabar organizuojame 4 donorų dienas metuose, kiekvienoje iš jų dalyvauja 30 norinčių duoti kraują donorų. Organizuojant donorų dienas savanoriškoje veikloje dalyvauja ne tik donorai duodantys kraują, bet ir gimnazijos mokytojos jau nuo darželinio amžiaus vaikus atveda supažindinti su donorų dienomis, 30 moterų draugijos moterų, bendrovių vadovai, bibliotekininkės.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Senos ir naujos Alantos apylinkių lankytinos vietos
Senos ir naujos Alantos apylinkių lankytinos vietos
Alantos dvaro bendruomenės žmonių darbu ir iniciatyva Alanta turi gražių naujų lankytinų vietų - Valiulio akmenį ir Svobiškėlio stotelę.
Mindūnų bendruomenės šventė
Mindūnų bendruomenės šventė
Mindūnų bendruomenės centras savo veiklomis puoselėja valstybinių švenčių minėjimo tradicijas, siekia skatinti pilietiškumą, stiprinti valstybingumą.
Kultūrinė akcija #polkaLT
Kultūrinė akcija #polkaLT
Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka puoselėja Lietuvos nematerialų kultūros paveldą – kviečia priimti polkos iššūkį #polkaLT.
Vaikų ir jaunimo dienos stovykla ,,Šypsena"
Vaikų ir jaunimo dienos stovykla ,,Šypsena"
Esame jauna bendruomenė šiuo metu vienijanti 15 narių. Mūsų bendruomenė yra aktyvi. Esame paraše jau du projektus ir juos įgyvendinę.
Pilietinė iniciatyva "Dovana Lietuvai" skirta Žirmūnų bendruomenei, Vilniui, Lietuvai.
Pilietinė iniciatyva "Dovana Lietuvai" skirta Žirmūnų bendruomenei, Vilniui, Lietuvai.
Pilietinė iniciatyva, kuri Žirmūnų gimnazijoje gyvuoja ne vienerius metus.
„Žodelis-mamytės širdelėn"
„Žodelis-mamytės širdelėn"
Konkursas skirtas vaikų komunikavimo, literatūros, meninei kompetencijai ugdyti.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016