Skaistgirio moterų draugijos ,,Versmė“ organizuojamos Donorų dienos

Skaistgirio moterų draugija ,,Versmė"
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Projektas „Donorų dienos“ yra tradicinis . Nuo vienos kraujo donorų dienos išaugęs iki keturių dienų metuose. Taip pat augo ir donorų gretos nuo keturių iki trisdešimties vienoje Donorų dienoje. Donorų dienose dalyvauja ir Skaistgirio gimnazijos mokiniai, kurie aktyviai stebi visą procesą, domisi neatlygintina kraujo donoryste, o tapę pilnamečiais ir patys duoda kraują neatlygintinai. Skaistgirio moterų draugijos ,,versmė“ organizuojamose Donorų dienose aktyviai dalyvauja Skaistgirio gimnazijos, Jurdaičių socialinės globos namų, Skaistgirio, Alsių žemės ūkio bendrovių dirbantieji. Savo tarpe turime Garbės donoro vardą pelniusį donorą, kelis donorus turinčius Nusipelniusio Donoro ir Donorystės Žymūno pažymėjimus. Organizuodamos Donorų dienas kartu kuriame stiprią Lietuvą.

Skaistgirio moterų draugija „Versmė“ įsikūrė 2001m.kovo 28 d. ir jau tais pačiais metais organizavo pirmąją Donorų dieną kurioje dalyvavo 4 donorai duodantys kraujo. Donorų dienos tai tik viena iš daugelio mūsų veiklų. Šia veikla simboliškai įamžiname Skaistgiryje dirbusias medikes, kurios aktyviai būrė donorus, juos lydėjo į ligoninėse esančius kraujo kabinetus duoti kraujo. Keičiantis laikmečiams tokio organizavimo neliko, neliko ir švenčių donorams mažesniuose miesteliuose, tad mes moterys ir pirmiausia žengėme šį žingsnį. Per dvidešimt su trupučiu metų išaugo gražus būrys naujų donorų. Skaistgiryje pirmą kartą kraują davė arti trijų šimtų donorų. Dažniausiai donorai duoda metuose du kartus, tai jų skaičius per metus apie 60 donorų kaip asmenų. Dabar organizuojame 4 donorų dienas metuose, kiekvienoje iš jų dalyvauja 30 norinčių duoti kraują donorų. Organizuojant donorų dienas savanoriškoje veikloje dalyvauja ne tik donorai duodantys kraują, bet ir gimnazijos mokytojos jau nuo darželinio amžiaus vaikus atveda supažindinti su donorų dienomis, 30 moterų draugijos moterų, bendrovių vadovai, bibliotekininkės.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė įsikūrusi Vilkaviškio rajone. Mūsų bendruomenės tikslas - skatinti pačios šeimos ir skirtingų kartų, bendrystę.
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Mūsų bendruomenės tikslas vienyti Šiaudiniškių ir gretimų kaimų gyventojus ir iš jų kilusius žmones, ugdyti gyventojų bendruomeniškumą.
„Karalkrėslio kepyklėlė“
„Karalkrėslio kepyklėlė“
Turim savo bendruomenė verslą „Karalkrėslio kepyklėlę“. Kepame tradicinius kepinius ir puoselėjam kulinarinį paveldą. Mylim ir didžiuojamės vieta kur gyvenam.
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Kažin ar dar Lietuvoje yra toks atvejis, kai gimtojo kaimo neliko, o buvusio kaimo gyventojai, išsibarstę po visą Lietuvą, susiburtų į asociaciją.
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Trakų TAU buria bendruomenę ir ugdo pilietiškumą.
Sangrūdos parkas
Sangrūdos parkas
,,Sangrūdos parko" - viešosios poilsio ir pramogų erdvės kūrimas.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016