Skaistgirio moterų draugijos ,,Versmė“ organizuojamos Donorų dienos

Skaistgirio moterų draugija ,,Versmė"
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Projektas „Donorų dienos“ yra tradicinis . Nuo vienos kraujo donorų dienos išaugęs iki keturių dienų metuose. Taip pat augo ir donorų gretos nuo keturių iki trisdešimties vienoje Donorų dienoje. Donorų dienose dalyvauja ir Skaistgirio gimnazijos mokiniai, kurie aktyviai stebi visą procesą, domisi neatlygintina kraujo donoryste, o tapę pilnamečiais ir patys duoda kraują neatlygintinai. Skaistgirio moterų draugijos ,,versmė“ organizuojamose Donorų dienose aktyviai dalyvauja Skaistgirio gimnazijos, Jurdaičių socialinės globos namų, Skaistgirio, Alsių žemės ūkio bendrovių dirbantieji. Savo tarpe turime Garbės donoro vardą pelniusį donorą, kelis donorus turinčius Nusipelniusio Donoro ir Donorystės Žymūno pažymėjimus. Organizuodamos Donorų dienas kartu kuriame stiprią Lietuvą.

Skaistgirio moterų draugija „Versmė“ įsikūrė 2001m.kovo 28 d. ir jau tais pačiais metais organizavo pirmąją Donorų dieną kurioje dalyvavo 4 donorai duodantys kraujo. Donorų dienos tai tik viena iš daugelio mūsų veiklų. Šia veikla simboliškai įamžiname Skaistgiryje dirbusias medikes, kurios aktyviai būrė donorus, juos lydėjo į ligoninėse esančius kraujo kabinetus duoti kraujo. Keičiantis laikmečiams tokio organizavimo neliko, neliko ir švenčių donorams mažesniuose miesteliuose, tad mes moterys ir pirmiausia žengėme šį žingsnį. Per dvidešimt su trupučiu metų išaugo gražus būrys naujų donorų. Skaistgiryje pirmą kartą kraują davė arti trijų šimtų donorų. Dažniausiai donorai duoda metuose du kartus, tai jų skaičius per metus apie 60 donorų kaip asmenų. Dabar organizuojame 4 donorų dienas metuose, kiekvienoje iš jų dalyvauja 30 norinčių duoti kraują donorų. Organizuojant donorų dienas savanoriškoje veikloje dalyvauja ne tik donorai duodantys kraują, bet ir gimnazijos mokytojos jau nuo darželinio amžiaus vaikus atveda supažindinti su donorų dienomis, 30 moterų draugijos moterų, bendrovių vadovai, bibliotekininkės.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė (Kauno r. sav.) įsikūrusi tik 2022 m. ir kurianti bei puoselėjanti seniūnijos teritorijos viešąsias erdves.
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
Bendruomenė rūpinasi savo bažnytėlės unikalių vargonų restauracija, organizuoja labdaros koncertus jų remontui reikalingoms lėšoms surinkti.
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Iniciatyva įpareigojusi save skatinti vienybę,kaimyniškumą bei gerovę sau,vaikams ir kaimynams jog būtų gera gyveni Lietuvoje bei savo krašte.
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Veikli, energinga, draugiška, puoselėjanti tradicijas.
Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva"
Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva"
Kiekvienas renginys kurį organizuojame stengiamės, kad būtų šventė visai šeimai. Sureikšminame ne pačią šventę bet procesą pasiruošimą jai.
Voverių bendruomenės centras "Jotija"
Voverių bendruomenės centras "Jotija"
Voverių bendruomenės centras "Jotija" tai bendruomenė, kuri skatina aktyvią, ir sveiką gyvenseną.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016