Senjorų klubas „Polėkis“

Jonavos viešoji biblioteka
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Jonavos viešojoje bibliotekoje nuo 2017-ųjų įsikūręs klubas „Polėkis“ buria kūrybingus, žingeidžius ir aktyvius senjorus.

Klubą sudaro daugiau kaip 80 garbingo amžiaus narių, vyriausiajam – net 97-eri! Senjorai bibliotekoje dažnai susitinka užsiimti rankdarbiais, klausyti nuotolinių paskaitų, diskutuoti rūpimomis temomis, muzikuoti, dainuoti, skaityti poeziją ir savo kūrybą, kalbėtis prie arbatos puodelio. 2022-aisiais buvo surengta net 47 įvairiausi „Polėkio“ susitikimai!

Svarbiausia klube – bendravimas, kurio dažnai vienumoje gyvenantiems senjorams itin trūksta. Tarp bendraminčių „Polėkio“ nariai realizuoja save, iš naujo atranda mėgstamas veiklas. Svarbu paminėti, kad senjorai yra aktyvūs bibliotekos skaitytojai, renginių lankytojai.

Klubas veikia ir už bibliotekos sienų: nariai keliauja į žygius, ekskursijas po gražiausius Lietuvos kampelius, o nuotraukomis ir įspūdžiais dalijasi privačioje Facebook grupėje. Virtualus bendravimas jungė ir karantino metu.

Jonavos viešoji biblioteka atvira visoms bendruomenėms: belieka pasidžiaugti, kad jau šešerius metus gyvuojantis, vis daugiau garbaus amžiaus Jonavos miesto ir rajono gyventojų pritraukiantis „Polėkio“ klubas suteikia senjorams galimybę įdomiai leisti laisvalaikį, susipažinti, dalytis patirtimi, mokytis, pažinti, atrasti.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Aitvaro vaikai
Aitvaro vaikai
Gavus gyvenimo dovaną ypatingą vaiką. Sukaupus nemažai patirties ir žinių atsirado vaikų dienos centras Aitvaro vaikai.
„Gerumo skraistė“ - Senelių darželis
„Gerumo skraistė“ - Senelių darželis
Teikiame įvairias socialines paslaugas senyvo amžiaus asmenims ir asmenims su negalia.
Rusnės bendruomenė „RUSNĖS SALA" - telkiamės ir darome, nes manome, kad taip teisinga.
Rusnės bendruomenė „RUSNĖS SALA" - telkiamės ir darome, nes manome, kad taip teisinga.
Po kas metai atliktų bendruomenės darbų Rusnės pagrindinių kapinių teritorijos bendras vaizdas pasikeitė, įgavo vientisumą, spalvą ir naują įvaizdį.
Šeimos ir asmens saviugdos centras „Bendrakeleiviai"
Šeimos ir asmens saviugdos centras „Bendrakeleiviai"
Jau virš 20m teikiame specializuotą kompleksinę (psichologinę, dvasinę, teisinę) pagalbą skyrybas išgyvenantiems suaugusiems bei jų vaikams.
Vilniaus universiteto Teisės klinika
Vilniaus universiteto Teisės klinika
Vienintelė nevyriausybinė, ne pelno siekianti organizacija Lietuvoje, teikianti valstybės garantuojamą nemokamą teisinę pagalbą.
Moterų klubas "Keturlapis Dobilas"
Moterų klubas "Keturlapis Dobilas"
Moterų klubo susitikimai🍀 Pasidalinkime patirtimi, bendraukime, tobulėkime ir kurkime ryšius! Vienatvę lengviau įveikti bendraujant!
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016