Senjorų klubas „Polėkis“

Jonavos viešoji biblioteka
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 18 - spalio 18 dienomis (imtinai). Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

Jonavos viešojoje bibliotekoje nuo 2017-ųjų įsikūręs klubas „Polėkis“ buria kūrybingus, žingeidžius ir aktyvius senjorus.

Klubą sudaro daugiau kaip 80 garbingo amžiaus narių, vyriausiajam – net 97-eri! Senjorai bibliotekoje dažnai susitinka užsiimti rankdarbiais, klausyti nuotolinių paskaitų, diskutuoti rūpimomis temomis, muzikuoti, dainuoti, skaityti poeziją ir savo kūrybą, kalbėtis prie arbatos puodelio. 2022-aisiais buvo surengta net 47 įvairiausi „Polėkio“ susitikimai!

Svarbiausia klube – bendravimas, kurio dažnai vienumoje gyvenantiems senjorams itin trūksta. Tarp bendraminčių „Polėkio“ nariai realizuoja save, iš naujo atranda mėgstamas veiklas. Svarbu paminėti, kad senjorai yra aktyvūs bibliotekos skaitytojai, renginių lankytojai.

Klubas veikia ir už bibliotekos sienų: nariai keliauja į žygius, ekskursijas po gražiausius Lietuvos kampelius, o nuotraukomis ir įspūdžiais dalijasi privačioje Facebook grupėje. Virtualus bendravimas jungė ir karantino metu.

Jonavos viešoji biblioteka atvira visoms bendruomenėms: belieka pasidžiaugti, kad jau šešerius metus gyvuojantis, vis daugiau garbaus amžiaus Jonavos miesto ir rajono gyventojų pritraukiantis „Polėkio“ klubas suteikia senjorams galimybę įdomiai leisti laisvalaikį, susipažinti, dalytis patirtimi, mokytis, pažinti, atrasti.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Namų mama
Namų mama
Nemokama mamų bendruomenė, kurioje jau esančios mamos padeda besilaukiančioms ar ką tik pagimdžiusioms atneša maisto ir skiria laiko pabendravimui.
Specialiųjų poreikių vaikų kūryba garsina Lietuvą visame pasaulyje.
Specialiųjų poreikių vaikų kūryba garsina Lietuvą visame pasaulyje.
Informacinių technologijų ir ypatingų poreikių vaikų fantazijos jungties rezultatas - vektorinės tapybos darbai, kokių dar nebuvo matęs pasaulis.
Negalios įkvėpti
Negalios įkvėpti
Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos patirtys.
„Rozalimo sveikatinimo studiją“
„Rozalimo sveikatinimo studiją“
Bendruomenės veikla - telkti bendruomenės narius, įgyvendinti socialines programas. Didinti kaimo vietovių viešojo gyvenimo patrauklumą.
Mano Guru - antrasis šansas socialiai atskirtiems
Mano Guru - antrasis šansas socialiai atskirtiems
Kavinėje „Mano Guru“ įdarbinami priklausomybėmis nuo psichoaktyvių medžiagų sergantys, grįžę iš įkalinimo įstaigų, asmenys. Veikia 19 metų.
Marcinkonių kaimo bendruomenė
Marcinkonių kaimo bendruomenė
Marcinkonių kaimo bendruomenės iniciatyva veikia akredituotas vaikų dienos centras "Šypsenėlė" ir viešoji pirtis kaimo gyventojams.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016