Senjorų klubas „Polėkis“

Jonavos viešoji biblioteka
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Jonavos viešojoje bibliotekoje nuo 2017-ųjų įsikūręs klubas „Polėkis“ buria kūrybingus, žingeidžius ir aktyvius senjorus.

Klubą sudaro daugiau kaip 80 garbingo amžiaus narių, vyriausiajam – net 97-eri! Senjorai bibliotekoje dažnai susitinka užsiimti rankdarbiais, klausyti nuotolinių paskaitų, diskutuoti rūpimomis temomis, muzikuoti, dainuoti, skaityti poeziją ir savo kūrybą, kalbėtis prie arbatos puodelio. 2022-aisiais buvo surengta net 47 įvairiausi „Polėkio“ susitikimai!

Svarbiausia klube – bendravimas, kurio dažnai vienumoje gyvenantiems senjorams itin trūksta. Tarp bendraminčių „Polėkio“ nariai realizuoja save, iš naujo atranda mėgstamas veiklas. Svarbu paminėti, kad senjorai yra aktyvūs bibliotekos skaitytojai, renginių lankytojai.

Klubas veikia ir už bibliotekos sienų: nariai keliauja į žygius, ekskursijas po gražiausius Lietuvos kampelius, o nuotraukomis ir įspūdžiais dalijasi privačioje Facebook grupėje. Virtualus bendravimas jungė ir karantino metu.

Jonavos viešoji biblioteka atvira visoms bendruomenėms: belieka pasidžiaugti, kad jau šešerius metus gyvuojantis, vis daugiau garbaus amžiaus Jonavos miesto ir rajono gyventojų pritraukiantis „Polėkio“ klubas suteikia senjorams galimybę įdomiai leisti laisvalaikį, susipažinti, dalytis patirtimi, mokytis, pažinti, atrasti.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Alvito kaimo bendruomenė
Alvito kaimo bendruomenė
Per dauagiau nei 20 gyvavimo metų Alvito kaimo bendruomenė įgyvendino daugybę įvairių projektų, kurie gražina mūsų miestelį ir suburia gyventojus.
Minties galia motyvuojanti veikti – „Pagalvokime ką galime duoti kitam neatlygintinai”
Minties galia motyvuojanti veikti – „Pagalvokime ką galime duoti kitam neatlygintinai”
Trijų alytiškių iniciatyvos globojamiems vaikams ir gimtajam miestui vienija aplinkai jautrius juridinius ir fizinius asmenis.
Bendruomenė „Dailučių švyturiai"
Bendruomenė „Dailučių švyturiai"
Bendruomenė „Dailučių švyturiai" įsteigta 2006, tai visuomeninė organizacija, įkūrusi VDC, sveikatingumo centrą, teikia socialines paslaugas.
Nematomą negalią turintys asmenys yra matomi
Nematomą negalią turintys asmenys yra matomi
Pasitelkiant tarptautiniu mastu žinomą Nematomos negalios saulėgrąžos ženklą siekiame, kad nematomą negalią turintys asmenys būtų matomi.
Jonavos rajono Panoterių krašto bendruomenė
Jonavos rajono Panoterių krašto bendruomenė
Vienu iš svarbiausių projektų per veiklos laikotarpį laikome – savarankišką iniciatyvą Panoterių heraldikos sukūrimui ir pristatymui.
SOTAS – žmogui ir dėl žmogaus
SOTAS – žmogui ir dėl žmogaus
SOTAS - nevyriausybinė organizacija, kuri teikia socialines bei psichologines paslaugas ir savo veikla prisideda prie vaikų ir jų šeimų gerovės.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016