Senjorų klubas „Polėkis“

Jonavos viešoji biblioteka
Kviesime balsuoti už iniciatyvas konkurse 2023 m. rudenį. Registruoti naujas iniciatyvas jau galite, užsiregistravusius kviesime dalyvauti ir kitose projekto veiklose.

Jonavos viešojoje bibliotekoje nuo 2017-ųjų įsikūręs klubas „Polėkis“ buria kūrybingus, žingeidžius ir aktyvius senjorus.

Klubą sudaro daugiau kaip 80 garbingo amžiaus narių, vyriausiajam – net 97-eri! Senjorai bibliotekoje dažnai susitinka užsiimti rankdarbiais, klausyti nuotolinių paskaitų, diskutuoti rūpimomis temomis, muzikuoti, dainuoti, skaityti poeziją ir savo kūrybą, kalbėtis prie arbatos puodelio. 2022-aisiais buvo surengta net 47 įvairiausi „Polėkio“ susitikimai!

Svarbiausia klube – bendravimas, kurio dažnai vienumoje gyvenantiems senjorams itin trūksta. Tarp bendraminčių „Polėkio“ nariai realizuoja save, iš naujo atranda mėgstamas veiklas. Svarbu paminėti, kad senjorai yra aktyvūs bibliotekos skaitytojai, renginių lankytojai.

Klubas veikia ir už bibliotekos sienų: nariai keliauja į žygius, ekskursijas po gražiausius Lietuvos kampelius, o nuotraukomis ir įspūdžiais dalijasi privačioje Facebook grupėje. Virtualus bendravimas jungė ir karantino metu.

Jonavos viešoji biblioteka atvira visoms bendruomenėms: belieka pasidžiaugti, kad jau šešerius metus gyvuojantis, vis daugiau garbaus amžiaus Jonavos miesto ir rajono gyventojų pritraukiantis „Polėkio“ klubas suteikia senjorams galimybę įdomiai leisti laisvalaikį, susipažinti, dalytis patirtimi, mokytis, pažinti, atrasti.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
"Vilties galia"
"Vilties galia"
Asociacija atstovauja neįgaliuosius turinčius stuburo pažeidimus, traumas, kurie gali judėti neįgaliojo vežimėliais arba kitomis pagalbos priemonėmis
Aktyvus ir kūrybiškas Bibliotekos senjorų rankdarbių klubas
Aktyvus ir kūrybiškas Bibliotekos senjorų rankdarbių klubas
Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje jau 11 m. veikia aktyvus, kūrybiškas Senjorų rankdarbių klubas.
Iškepk senoliui pyragą
Iškepk senoliui pyragą
Jau antrus metus vykdome iniciatyva "Iškepk pyragą senoliui". Pyragus senoliams išvežiojame kūčių dieną, kad galėtų pasidėti ant kūčių stalo.
Moterų bendrystės klubas "NeVienos"
Moterų bendrystės klubas "NeVienos"
Moterų bendrystės klubas, tai susibūrimo vieta moterims, patiriančioms nelengvus išgyvenimus ar vienatvę esamu gyvenimo momentu.
„GERUMO LAUKNEŠĖLIS“
„GERUMO LAUKNEŠĖLIS“
Iniciatyva, siekianti sutelkti gerumo akcijai – saldžių lauknešėlių, skirtų vienišiems seneliams, gaminimui ir dovanojimui.
Neregių ir silpnaregių socialinė reabilitacija
Neregių ir silpnaregių socialinė reabilitacija
Netekus regėjimo žmogui grįžti į savarankišką gyvenimą padeda reabilitacija: mokymas naudotis IT, judėjimas su baltąja lazdele, konsultavimas.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016