Sangrūdos parkas

Sangrūdos kaimo bendruomenė
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Nuo 2017 m. Sangrūdos kaimo bendruomenė pradėjo kurti viešąją poilsio, laisvalaikio ir renginių erdvę – „Sangrūdos parką“. Apleistame, 1,5 ha sklype, esančiame pačiame gyvenvietės centre.

Pasinaudodami finansinėmis projektinių konkursų galimybėmis, įvairiomis iniciatyvomis, asmeninėmis bendruomenės narių ir gyventojų (rėmėjų) lėšomis, per kelerius metus bendruomenė spėjo sukurti patraukią gyvenamąją aplinką.

Teritorijoje, ant buvusio seno pastato pamatų, pastatyta didelė ir patogi lauko scena, teritorija papuošta medinėmis skulptūromis, nelygus ir sunkiai prižiūrimas reljefas išlygintas ir persėtas nauja veja, įsigyta technika vejos priežiūrai. Iniciatyvų dėka, pasodinta virš 70 vnt. šluotelinių hortenzijų, virš 30 sakurų. Įstaigos, įmonės ar gyventojai, turi galimybę pastatyti vardinį suolelį, kurių šiuo metu yra 6. 2023 m. savivaldybėje skelbto Dalyvaujamojo biudžeto konkurso dėka, parko teritorijoje atsirado pontoninis tiltas ir 2 vandens dviračiai (nemokamam naudojimuisi).

Dėka glaudaus bendradarbiavimo su seniūnija, vietinėmis įstaigomis, įmonėmis ir gyventojais, bendruomenė kasmet tobulina savo gyvenamąjį kraštą ir daro jį patrauklesniu.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė įsikūrusi Vilkaviškio rajone. Mūsų bendruomenės tikslas - skatinti pačios šeimos ir skirtingų kartų, bendrystę.
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Mūsų bendruomenės tikslas vienyti Šiaudiniškių ir gretimų kaimų gyventojus ir iš jų kilusius žmones, ugdyti gyventojų bendruomeniškumą.
„Karalkrėslio kepyklėlė“
„Karalkrėslio kepyklėlė“
Turim savo bendruomenė verslą „Karalkrėslio kepyklėlę“. Kepame tradicinius kepinius ir puoselėjam kulinarinį paveldą. Mylim ir didžiuojamės vieta kur gyvenam.
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Kažin ar dar Lietuvoje yra toks atvejis, kai gimtojo kaimo neliko, o buvusio kaimo gyventojai, išsibarstę po visą Lietuvą, susiburtų į asociaciją.
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Trakų TAU buria bendruomenę ir ugdo pilietiškumą.
Visuomeninė organizacija Akmenės bendruomenė
Visuomeninė organizacija Akmenės bendruomenė
Akmenės bendruomenė stiprina savo identitetą vykdydama kultūrines iniciatyvas ir augindama tradicijas ir bendruomeniškumą.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016