Renginys “GERUMO ANGELAS”

Vida Pociuvienė
Palaikymo balsai neturės įtakos konkurso rezultatams. Konkursinio balsavimo sistemą planuojama atverti šių metų rudens pradžioje. Apie konkursinio balsavimo pradžią būsite informuoti žinute Lietuvos galios platformoje.
Jau palaikė

Pagrindinis šio projekto akcentas – šventė, skirta Tarptautinės savanorių dienos paminėjimui, ŠNVOK narių, savanorių, nevyriausybinių organizacijų pagerbimas už per metus nuveiktus darbus. Yra teikiamos nominacijos: „Metų savanoris“, „Metų projektas“, „Metų NVO“, “Metų idėja” ir kt. Kiekvienais metais nominacijos būna skirtingos, jų skaičius svyruoja nuo 6 iki 10.

Geriausi savanoriai, projektai, ir visi nominantai būna apdovanojami Šiaulių krašte išrinktų Seimo narių, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos, ŠNVOK prezidento padėkos raštais, prizais, rėmėjų dovanomis.

Tokio pobūdžio šventė buvo organizuota jau 13 (trylika) kartų. Apie visas praėjusias – tik šilti bei geri atsiliepimai. Renginiuose dalyvaudavo nuo 400 iki 1000 dalyvių. Šiuo renginiu tradiciškai pradedamas miesto prieškalėdinių renginių laikotarpis. „Gerumo angelo“ renginius filmuoja regioninė televizija, o jų įrašai parodomi net po keletą kartų. Miesto ir regiono žiniasklaidos priemonėse pateikiami reportažai apie šventę, renginio nominantus, dalyvių, ŠNVOK vadovų bei miesto valdžios atstovų interviu. NVO atstovai labai laukia šios tradicinės šventės, aktyviai teikia savo kandidatus nominacijoms, išsamiai atskleisdami nuveiktus darbus bei aktyviausių bendruomeninių organizacijų narių veiklą.

Tradiciškai šventės programą pradeda mažieji atlikėjai- lopšelių-darželių auklėtiniai. Po jų šventinį koncertą tęsia mokiniai, gimnazistai, studentai ir nevyriausybinių organizacijų kolektyvai. Renginį baigia pakviestas profesionalus atlikėjas ar profesionalų grupė. Tik 2020 metų “Gerumo angelas” dėl pandemijos vyko kitokiu formatu.

Kadangi savanoriai neatlygintinai savo darbu prisideda prie miesto gerovės kūrimo, nors kartą metuose norima juos nekasdieniškai pagerbti – į šventę pakviečiami profesionalūs dainininkai, nes dauguma senjorų ir studentų nueiti į jų koncertus dėl lėšų stygiaus, negali, todėl renginys „Gerumo angelas“ yra nemokamas, jame gali dalyvauti visi norintys.

Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Labdaros ir paramos fondas Gėrio Trupinėlis
Labdaros ir paramos fondas Gėrio Trupinėlis
Esame nedidelė, bet stipri savanorių komanda teikianti labdarą ir paramą šeimoms visoje Lietuvoje.
Žygis „Galiu daugiau nei tu manai"
Žygis „Galiu daugiau nei tu manai"
Tarptautinio dviračių labdaros ir paramos žygis „Galiu daugiau nei tu manai" inicijuotas Tautvydo Piragio.
„Jurbarkas GYVAS" pagalba ukrainiečiams
„Jurbarkas GYVAS" pagalba ukrainiečiams
Asociacija „Jurbarkas GYVAS" aktyviai veikia dirbdami su nuo karo bėgančiais ukrainiečiais.
Mes už laimingą vaikystę ir pozityvią gyvenimo kokybę
Mes už laimingą vaikystę ir pozityvią gyvenimo kokybę
Kaimo bendruomenė „Mažonų rytas" tapo realia jėga, pozityviai keičiančia kaimo žmonių gyvenimo kokybę.
Žygis „Už Lietuvą"
Žygis „Už Lietuvą"
Žygis dviračiais „Už Lietuvą". Sportuojanti bendruomenė- stipri bendruomenė. Stipri bendruomenė - stipri Lietuva. Stipri ne tik kūnu, bet ir siela!
Šikšnių kaimo bendruomenės pilietiškumo ir bendruomeniškumo skatinimas
Šikšnių kaimo bendruomenės pilietiškumo ir bendruomeniškumo skatinimas
Šikšnių kaimo bendruomenė aktyviai dalyvauja bendruomeninėje veikloje, skatiną jaunimą būti pilietiškais. Jau keletą metų puoselėja kaimo aplinką.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2022 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016