Renginys „Gerumo angelas“

Vida Pociuvienė
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

„Gerumo angelas” – savanorių pagerbimo šventė!

Tai šventė, kurios labiausiai visus metus  laukia Šiaulių apskrities nevyriausybinės ir bendruomeninės organizacijos, savanoriai. Pagrindinis šio projekto akcentas – šventė, skirta Tarptautinės savanorių dienos paminėjimui, ŠNVOK narių, savanorių, nevyriausybinių organizacijų   pagerbimas už per  metus savanoriškai atliktus darbus.   Teikiamos nominacijos: „Metų savanoris“, „Metų projektas“, „Metų NVO“, “Metų idėja”  ir kt. Kiekvienais metais nominacijos būna skirtingos, jų skaičius svyruoja nuo 6 iki 10.

Geriausi savanoriai, projektai, ir visi nominantai yra  apdovanojami Šiaulių krašte išrinktų Seimo narių, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos, ŠNVOK prezidento padėkos raštais, prizais, rėmėjų dovanomis.

Tokio pobūdžio šventė buvo organizuota jau 14 (keturiolika)  kartų. Apie visas praėjusias – tik  šilti bei geri atsiliepimai. Renginiuose dalyvaudavo nuo 400 iki 1000 dalyvių. Šiuo renginiu tradiciškai pradedamas miesto prieškalėdinių renginių laikotarpis. „Gerumo angelo“ renginius filmuoja regioninė televizija, o  jų įrašai parodomi net po keletą  kartų. Miesto ir regiono žiniasklaidos priemonėse pateikiami reportažai apie šventę, renginio nominantus,  dalyvių, ŠNVOK vadovų bei miesto valdžios atstovų interviu. NVO atstovai labai laukia šios tradicinės šventės, aktyviai teikia savo kandidatus nominacijoms, išsamiai atskleisdami nuveiktus darbus bei aktyviausių  bendruomeninių organizacijų  narių veiklą.

Tradiciškai šventės programą pradeda  mažieji atlikėjai- lopšelių-darželių auklėtiniai.  Po jų šventinį koncertą tęsia mokiniai, gimnazistai, studentai ir nevyriausybinių organizacijų kolektyvai. Renginį baigia pakviestas profesionalus atlikėjas ar profesionalų grupė. Tik 2020 metų “Gerumo angelas” dėl pandemijos vyko kitokiu formatu.

Kadangi savanoriai neatlygintinai  savo darbu prisideda prie miesto gerovės kūrimo, nors kartą metuose norima juos nekasdieniškai pagerbti – į šventę pakviečiami profesionalūs dainininkai, nes dauguma senjorų ir studentų nueiti į jų koncertus dėl lėšų stygiaus, negali, todėl renginys „Gerumo angelas“ yra nemokamas, jame gali dalyvauti visi norintys.

2022 metais bus apdovanojami visi savanoriai, kurie aktyviai prisidėjo prie pagalbos Ukrainos pabėgėliams, bei paramos Ukrainos kariams rinkimo.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė (Kauno r. sav.) įsikūrusi tik 2022 m. ir kurianti bei puoselėjanti seniūnijos teritorijos viešąsias erdves.
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
Bendruomenė rūpinasi savo bažnytėlės unikalių vargonų restauracija, organizuoja labdaros koncertus jų remontui reikalingoms lėšoms surinkti.
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Iniciatyva įpareigojusi save skatinti vienybę,kaimyniškumą bei gerovę sau,vaikams ir kaimynams jog būtų gera gyveni Lietuvoje bei savo krašte.
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Veikli, energinga, draugiška, puoselėjanti tradicijas.
Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva"
Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva"
Kiekvienas renginys kurį organizuojame stengiamės, kad būtų šventė visai šeimai. Sureikšminame ne pačią šventę bet procesą pasiruošimą jai.
Voverių bendruomenės centras "Jotija"
Voverių bendruomenės centras "Jotija"
Voverių bendruomenės centras "Jotija" tai bendruomenė, kuri skatina aktyvią, ir sveiką gyvenseną.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016