„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“

Kantaučių bendruomenė KALNAS
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Bendruomenė rūpinasi savo bažnytėlės unikalių vargonų restauracija, organizuoja labdaros koncertus jų remontui reikalingoms lėšoms surinkti.

Kantaučių bendruomenės nariai nuolat rūpinasi savo bažnytėlės unikalių vargonų restauracija. Gaila, kad jie įtraukti į paveldą, todėl jų remonto darbai atsieina daug kartų brangiau, nei, kad nebūtų įtraukti (2020 m. remonto darbų sąmata 45000,00 Eur.) Bendruomenė organizavo jau du labdaros koncertus jų remontui reikalingoms lėšoms surinkti. 2020 m. surinktų 2200,00 Eur pakako tik vienam vargonų registrui sutvarkyti. 2023 m. koncerto metu surinkta 16000,00 Eur., ir tik prisidėjus Plungės rajono savivaldybei 27000,00 Eur., atsikvėpėme, kad pagaliau šie vargonai suskambės naujai. Labai esame dėkingi visiems paramos koncerto atlikėjams už prisidėjimą prie šios mūsų iniciatyvos, nes visi sutiko dainuoti neatlygintinai, didžiulis ačiū Plungės rajono savivaldybei už finansinį prisidėjimą, Plungės verslininkams, ir žinoma didžiausias ačiū mūsų vietiniams žmonėms, kurie ne tik nuolat rūpinasi savo gyvenamosios teritorijos saugojimu ir puoselėjimu, bet tam ir aukoja savo laiką, darbą bei pinigus. Na ir tikrai, kas kitas jei ne mes patys privalome saugoti tai kas mums brangiausia, tad ir šio paramos koncerto pavadinimas „PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“ mums turi daug prasmės. Šventai tikime, kad pagaliau mums pavyko ir jau greitai suskambės galinga senų vargonų muzika naujai, čia skambėjusi mūsų senoliams – skambės ir mūsų vaikams.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Visuomeninė organizacija Akmenės bendruomenė
Visuomeninė organizacija Akmenės bendruomenė
Akmenės bendruomenė stiprina savo identitetą vykdydama kultūrines iniciatyvas ir augindama tradicijas ir bendruomeniškumą.
Vilnelės Pankai
Vilnelės Pankai
Esame neformali, atvira, sveiko gyvenimo būdo bendruomenė, propaguojanti maudynes šaltame vandenyje.
Mastaičių krašto bendruomenė
Mastaičių krašto bendruomenė
Mūsų iniciatyva - vieninga, stipri, sutelkta, pasitikinti, veikli, puoselėjanti tradicijas bei skleidžianti bendrystės idėjas bendruomenė.
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė (Kauno r. sav.) įsikūrusi tik 2022 m. ir kurianti bei puoselėjanti seniūnijos teritorijos viešąsias erdves.
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Iniciatyva įpareigojusi save skatinti vienybę,kaimyniškumą bei gerovę sau,vaikams ir kaimynams jog būtų gera gyveni Lietuvoje bei savo krašte.
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Veikli, energinga, draugiška, puoselėjanti tradicijas.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016