Pelaičių bendruomenė

Asociacija Pelaičių bendruomenė
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Esame Pelaičių kaimo bendruomenė (Rietavo sav.) įsikūrusi 2008 m. Esame aktyvi bendruomenė, įvairiausiomis veiklomis skatiname bendruomeniškumą, visapusiškai puoselėjame savo gyvenamosios vietos aplinką. Bendruomenė jungia įvairaus amžiaus žmones, tai atsispindi ir mūsų vykdomoje veikloje kurioje stengiamės, kad nebūtų užmiršta nei viena asmenų grupė. Bendruomenė aktyviai dalyvauja sprendžiant kaimo gyventojų problemas, organizuoja šventes, renginius, išvykas. Skatina užimtumą ir iniciatyvumą.

Apie keletą iš mūsų vykdomų veiklų: Kalėdiškai pasipuošiame gatvę, įžiebiame eglutę ir jau kelinti metai prieš Kalėdas kiekvieną kaimo gyventoją aplanko Kalėdų senelis nešinas sveikinimu ir taip prieš artėjančias šventes sukuriama šventinė nuotaika kiekvienam, nei vienas nepalieka užmirštas. Puoselėjame jau seniai gyvuojančią Žemaitijos Kalvarijos kalnų giedojimo tradiciją.

Gyventojai jau eilę metų gieda Kalnus už Pelaičių k. gyvuosius ir mirusius. Organizuojame jau tradiciniu tapusį Romantinių dainų vakarą Pelaičių k. bendruomenės namuose. Drįsime pasakyti, kad esame puikūs kulinarai gebantys išvirti skaniausią troškinį visoje Rietavo savivaldybėje (tai patvirtino ir kompetentinga komisija), o kiekviena mūsų organizuojama šventė neapsieina be mūsų pačių iškeptų pyragų apie kurių gardumą jau sklando legendos. Nepamirštame ir pačių mažiausių.

Projekto metu jiems prie bendruomenės namų esame įrengę žaidimų aikštelę, bendruomenės namuose turime jiems skirtą žaidimų kambarį. Vienas geriausių būdų suburti bendruomenę yra įvairios išvykos. Organizuojame ekskursijas pažinti Lietuvą ir kaimynines šalis. Taip pat vykstame ir į įvairias edukacines išvykas. Pelaičių bendruomenė turi ir puikiai veikiantį ansamblį, kuris šiuo metu jungia 12 nuostabių balsų.

Pelaičių k. gyventojai yra aktyvūs, veiklūs ir žingeidūs. Norintys naujovių, siekiantys stiprinti ir skatinti bendrystę, palaiko pilietiškas iniciatyvas. Ne tik patys organizuojame renginius savo bendruomenėje, bet ir aktyviai dalyvaujame kitų organizuojamuose renginiuose. Aktyvi bendruomenė yra kiekvienos savivaldybės stiprybė.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė (Kauno r. sav.) įsikūrusi tik 2022 m. ir kurianti bei puoselėjanti seniūnijos teritorijos viešąsias erdves.
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
Bendruomenė rūpinasi savo bažnytėlės unikalių vargonų restauracija, organizuoja labdaros koncertus jų remontui reikalingoms lėšoms surinkti.
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Iniciatyva įpareigojusi save skatinti vienybę,kaimyniškumą bei gerovę sau,vaikams ir kaimynams jog būtų gera gyveni Lietuvoje bei savo krašte.
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Veikli, energinga, draugiška, puoselėjanti tradicijas.
Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva"
Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva"
Kiekvienas renginys kurį organizuojame stengiamės, kad būtų šventė visai šeimai. Sureikšminame ne pačią šventę bet procesą pasiruošimą jai.
Voverių bendruomenės centras "Jotija"
Voverių bendruomenės centras "Jotija"
Voverių bendruomenės centras "Jotija" tai bendruomenė, kuri skatina aktyvią, ir sveiką gyvenseną.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016