Pajūrio miestelio bendruomenės darbai

Pajūrio miestelio bendruomenė
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

2021 sausio 12
Besąlygiška meilė Tėvynei, neapsakoma drąsa, nepalaužiamas ryžtas, tokie Žmonės prieš 30 metų stojo ginti mūsų Laisvės ir ją apgynė. Pagarba Jums Laisvės gynėjai. Mes Jūsų nepamiršim. Šia proga Pajūrio Tremtinių aikštėje uždegtos atminimo žvakutės. Ačiū už Laisvę!

2021 kovo 26 dieną Paskelbtas projektas dėl muziejaus. Buvęs Pajūrio žemės technikumas turėjo kraštotyros muziejų. Uždarius mokyklą, muziejus neteko patalpų. Pajūrio bendruomenė gavo patalpas ir nori jose įrengti muziejų. Pajūrio miestelio bendruomenės muziejus turi tapti atviras visuomenei, patrauklia vieta apsilankyti buvusiems gyventojams, mokiniams ir visiems Pajūrio svečiams. Jame planuojame vykdyti edukacijas, susibūrimus. Norime, kad tai taptų didele vertybe ir paveldu augančiai kartai ir ateities kartoms.

2021 rugsėjis įgyvendintas projektas „Sportas visiems“. Pastatyti 7 lauko treniruokliai, vienas iš jų judėjimo negalią turintiems žmonėms.

2021 vasaris 16
Šventinės akimirkos iš VASARIO 16 minėjimo Pajūryje, kurio metu klausėmės gražių sveikinimų, talentingų vaikų koncerto. Po mišių buvo laukiami lankytojai naujai įsikūrusiame muziejuje, kuriame visą mėnesį vyks tautinių rąštų paroda. Padėkota rėmėjams kurie prisidėjo prie muziejaus įsteigimo.
Kad ir pavėluotai, bet apdovanotos kelios Kalėdiškiausiai pasipuošusios sodybos, kurioms prizus įsteigė, Brigados generolo Motiejaus Pečiulionio artilerijos batalionas.

2022 balandžio akcija “Darom“
Ačiū visiems prisijungusiems prie akcijos “ Darom“ Pajūrio miestelyje. Tai pačios prasmingiausios penktadienio valandos, švarinant upės Jūros pakrantę.

2022 Velykos
Ačiū visiems prisidėjusiems ir tarp darbų gausos, prieš šventes atradusiems laiko, išmarginti Pajūrio puošmenas. Bočiai, aktyvūs gyventojai, Pajūrio paramos šeimai padalinio kolektyvas ir ugdytiniai bei dienos centro vaikai, Pajūrio Stanislavo Biržiškio gimnazijos mokiniai, šitas gausu būrys puošė ir puošia Pajūrio miestelį, o visus norinčius dar kviečiame prisijungti ir papuošti savo kiemus ar mietelio erdves.

2022 rugsėjis
Mūsų planuojamas projektas „Pavasariais žydintis Pajūris“ įtraukia vis daugiau žmonių. Sodinukai siunčiami iš kitų miestų, užsienio šalių, buvusių Pajūriškių, ar mylinčių Pajūrį žmonių. Sunku nusakyti dėkingumą už norą, kad Pajūris būtų ankstyvą pavasarį žydintis ir gražus.

2022 m. Lapkritis 18 d. Padėkos vakaras
Pajūrio Miestelio Bendruomenė dėkinga visiems buvusiems ir esantiems šalia, remiantiems idėjas, skatinantiems tobulėti ir nepasiduoti ir padedantiems pagal savo galimybes. Ne visi galėjo dėl darbo ar kitokių aplinkybių būti kartu, bet žinokite, kad Pajūrio Miestelio Bendruomenė yra Jums visiems dėkinga. Už koncertą dėkojame Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro liaudiškos muzikos kapelai ŠILOJUS, solistei Editai Merkelienei, renginį vedusiai Ilonai Raudonienei, renginių organizatoriui Dariui Vasiliauskui už muziką, dainas ir šokius.
Ačiū Pajūrio bočiams už dainas ir šokius, mums toli iki jūsų pozityvo ir energijos.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Ažuožerių moterų klubas
Ažuožerių moterų klubas
Ažuožerių moterų klubas- tai veiklių ir motyvuotų moterų bendruomenė.
Pasaulio anykštėnų bendrija
Pasaulio anykštėnų bendrija
Pasaulio anykštėnų bendrija telkia visuose pasaulio kraštuose ir Lietuvoje gyvenančius anykštėnus bendrai veiklai savo krašto ir Lietuvos labui.
Jaskonių ir Naujasodės kaimų bendruomenė
Jaskonių ir Naujasodės kaimų bendruomenė
Pietryčių Lietuvos partizaninis judėjimas.pokario metais.Druskininkų krašto partizanai.
Anykščių rajono Kurklių miestelio bendruomenės veikla
Anykščių rajono Kurklių miestelio bendruomenės veikla
Kurklių miestelio bendruomenė veikia nuo 2003 m. Mūsų bendruomenėje yra 68 nariai. jai vadovauja bendruomenės pirmininkė Elena Dedelienė, tai aktyvi..
Ziboliškės kaimo bendruomenė
Ziboliškės kaimo bendruomenė
Mūsų bendruomenė jauna (2 metai). Tikslas - kurti jaukų kaimą visiems. Nuo tradicijų iki inovacijų! Kuriame patrauklias erdves, bendraujame, dalijamės
Kaimo bendruomenė „Nendrinukė"
Kaimo bendruomenė „Nendrinukė"
Kaimo bendruomenė „Nendrinukė" susibūrė ir sėkmingai įgyvendina projektus, kurie ugdo pilietiškumą Trakų rajone.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016