Pajūrio miestelio bendruomenės darbai

Pajūrio miestelio bendruomenė
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

2021 sausio 12
Besąlygiška meilė Tėvynei, neapsakoma drąsa, nepalaužiamas ryžtas, tokie Žmonės prieš 30 metų stojo ginti mūsų Laisvės ir ją apgynė. Pagarba Jums Laisvės gynėjai. Mes Jūsų nepamiršim. Šia proga Pajūrio Tremtinių aikštėje uždegtos atminimo žvakutės. Ačiū už Laisvę!

2021 kovo 26 dieną Paskelbtas projektas dėl muziejaus. Buvęs Pajūrio žemės technikumas turėjo kraštotyros muziejų. Uždarius mokyklą, muziejus neteko patalpų. Pajūrio bendruomenė gavo patalpas ir nori jose įrengti muziejų. Pajūrio miestelio bendruomenės muziejus turi tapti atviras visuomenei, patrauklia vieta apsilankyti buvusiems gyventojams, mokiniams ir visiems Pajūrio svečiams. Jame planuojame vykdyti edukacijas, susibūrimus. Norime, kad tai taptų didele vertybe ir paveldu augančiai kartai ir ateities kartoms.

2021 rugsėjis įgyvendintas projektas „Sportas visiems“. Pastatyti 7 lauko treniruokliai, vienas iš jų judėjimo negalią turintiems žmonėms.

2021 vasaris 16
Šventinės akimirkos iš VASARIO 16 minėjimo Pajūryje, kurio metu klausėmės gražių sveikinimų, talentingų vaikų koncerto. Po mišių buvo laukiami lankytojai naujai įsikūrusiame muziejuje, kuriame visą mėnesį vyks tautinių rąštų paroda. Padėkota rėmėjams kurie prisidėjo prie muziejaus įsteigimo.
Kad ir pavėluotai, bet apdovanotos kelios Kalėdiškiausiai pasipuošusios sodybos, kurioms prizus įsteigė, Brigados generolo Motiejaus Pečiulionio artilerijos batalionas.

2022 balandžio akcija “Darom“
Ačiū visiems prisijungusiems prie akcijos “ Darom“ Pajūrio miestelyje. Tai pačios prasmingiausios penktadienio valandos, švarinant upės Jūros pakrantę.

2022 Velykos
Ačiū visiems prisidėjusiems ir tarp darbų gausos, prieš šventes atradusiems laiko, išmarginti Pajūrio puošmenas. Bočiai, aktyvūs gyventojai, Pajūrio paramos šeimai padalinio kolektyvas ir ugdytiniai bei dienos centro vaikai, Pajūrio Stanislavo Biržiškio gimnazijos mokiniai, šitas gausu būrys puošė ir puošia Pajūrio miestelį, o visus norinčius dar kviečiame prisijungti ir papuošti savo kiemus ar mietelio erdves.

2022 rugsėjis
Mūsų planuojamas projektas „Pavasariais žydintis Pajūris“ įtraukia vis daugiau žmonių. Sodinukai siunčiami iš kitų miestų, užsienio šalių, buvusių Pajūriškių, ar mylinčių Pajūrį žmonių. Sunku nusakyti dėkingumą už norą, kad Pajūris būtų ankstyvą pavasarį žydintis ir gražus.

2022 m. Lapkritis 18 d. Padėkos vakaras
Pajūrio Miestelio Bendruomenė dėkinga visiems buvusiems ir esantiems šalia, remiantiems idėjas, skatinantiems tobulėti ir nepasiduoti ir padedantiems pagal savo galimybes. Ne visi galėjo dėl darbo ar kitokių aplinkybių būti kartu, bet žinokite, kad Pajūrio Miestelio Bendruomenė yra Jums visiems dėkinga. Už koncertą dėkojame Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro liaudiškos muzikos kapelai ŠILOJUS, solistei Editai Merkelienei, renginį vedusiai Ilonai Raudonienei, renginių organizatoriui Dariui Vasiliauskui už muziką, dainas ir šokius.
Ačiū Pajūrio bočiams už dainas ir šokius, mums toli iki jūsų pozityvo ir energijos.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Jungėnų kaimo bendruomenė
Jungėnų kaimo bendruomenė
Jungėnų kaimo bendruomenė įkurta 2000 m. lapkričio mėn. Bendruomenė jungia ne tik Jungėnų kaimo, bet ir aplinkinių kaimų gyventojus.
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė įsikūrusi Vilkaviškio rajone. Mūsų bendruomenės tikslas - skatinti pačios šeimos ir skirtingų kartų, bendrystę.
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Mūsų bendruomenės tikslas vienyti Šiaudiniškių ir gretimų kaimų gyventojus ir iš jų kilusius žmones, ugdyti gyventojų bendruomeniškumą.
„Karalkrėslio kepyklėlė“
„Karalkrėslio kepyklėlė“
Turim savo bendruomenė verslą „Karalkrėslio kepyklėlę“. Kepame tradicinius kepinius ir puoselėjam kulinarinį paveldą. Mylim ir didžiuojamės vieta kur gyvenam.
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Kažin ar dar Lietuvoje yra toks atvejis, kai gimtojo kaimo neliko, o buvusio kaimo gyventojai, išsibarstę po visą Lietuvą, susiburtų į asociaciją.
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Trakų TAU buria bendruomenę ir ugdo pilietiškumą.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016