Moterų klubas ,,Neriu džiaugsmą“

Kaišiadorių r.sav. viešosios bibliotekos Žiežmarių padalinys
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Jau ne vienerius metus, Žiežmarių bibliotekos skaitytojos, atranda laiko ir bendroms veikloms – nėrimui. Nerti angelai, snaigės, varpeliai, žaislai.

Šių bendrų veiklų laukiame su dideliu džiaugsmu. Juk tai pasiekia daugelio vietinių gyventojų namus. tai ir tradicinių amatų išsaugojimas, bandymas ir jaunąją kartą išmokyti šio amato. Džiugu tai, kad siūlais visada pagelbėdavo Žiežmarių seniūnija ir vietinė įmonė.

Karantino metu buvo papuošta bažnyčia, nertomis snaigėmis su palinkėjimais pasiekė vienišus Žiežmarių senolius, padarėm staigmeną ir vietos bendruomenei. 2023 m. pabaigoje nėrėme žaislus bibliotekos langų puošimui. Per miestelio eglutės įžiebimą, Maltos ordinui įteikėme 46 atvirukus su nertais angelais. 91 nertas klubo moterų angelas nutūpė ir Prezidentūroje. Šie metai – mums labai svarbūs, Kaišiadorys – Kultūros sostinė. Tad ir mūsų klubo veikla jau įsibėgėja. Planų yra, noras didelis, tad belieka dovanoti nertą džiaugsmą.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Jungėnų kaimo bendruomenė
Jungėnų kaimo bendruomenė
Jungėnų kaimo bendruomenė įkurta 2000 m. lapkričio mėn. Bendruomenė jungia ne tik Jungėnų kaimo, bet ir aplinkinių kaimų gyventojus.
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė įsikūrusi Vilkaviškio rajone. Mūsų bendruomenės tikslas - skatinti pačios šeimos ir skirtingų kartų, bendrystę.
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Mūsų bendruomenės tikslas vienyti Šiaudiniškių ir gretimų kaimų gyventojus ir iš jų kilusius žmones, ugdyti gyventojų bendruomeniškumą.
„Karalkrėslio kepyklėlė“
„Karalkrėslio kepyklėlė“
Turim savo bendruomenė verslą „Karalkrėslio kepyklėlę“. Kepame tradicinius kepinius ir puoselėjam kulinarinį paveldą. Mylim ir didžiuojamės vieta kur gyvenam.
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Kažin ar dar Lietuvoje yra toks atvejis, kai gimtojo kaimo neliko, o buvusio kaimo gyventojai, išsibarstę po visą Lietuvą, susiburtų į asociaciją.
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Trakų TAU buria bendruomenę ir ugdo pilietiškumą.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016