Mastaičių krašto bendruomenė

Mastaičių krašto bendruomenė, asociacija Kauno rajone
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Visų mūsų iniciatyvų tikslas – vienyti bendruomenę, stiprinti sutelktumą, tarpusavio pasitikėjimą ir bendruomeninę veiklą, puoselėti tradicijas, palaikyti šiltus ir sveikus santykius su kaimynais bei skleisti bendrystės idėjas.

Vedini bendrų tikslų susikūrėme tik 2023 02 21, bet per tuos metus su trupučiu nustebinome ir save, kiek daug pavyko nuveikti. Tikslų nuolat siekiame ir sieksime per bendradarbiavimą, projektines ir savanoriškas veiklas.

Vakaronė „Balta vakarienė“ kaimynų ir šeimos dienai paminėti tapo bendruomenės „vizitine kortele“, kurios pagrindinis siekis būti vieningiems ir palaikyti glaudžius santykius, puoselėti tradicijas ne tik vietos bendruomenėje, bet ir su kaimyninėmis bendruomenėmis, kaip ir kaimyninėmis įstaigomis – Alšėnų seniūnija, Mastaičių mokykla-daugiafunkciu centru, Garliavos kultūros centru, Lietuvos policijos mokykla, kuri, beje, įsikūrusi mūsų seniūnijos centre – Mastaičiuose.

Chillin’dami sporto renginyje Chillin‘Holiday Mastaičiuose su Chillin‘street partneriais skatinome bendruomenės narių judumą, atkreipdami dėmesį į sveikatos stiprinimo svarbą bei jaunuolių įtraukimą į bendras veiklas. Renginio, kurio nuotaikos nesugadino net lietus, metu kiekvienas atėjęs turėjo progą išbandyti kovos ringą, bokso kriaušę, sudalyvauti rankų lenkime, parodyti savo gebėjimus ar išbandyti save riedlenčių sporte, piešti graffiti dažais ir dalyvauti daugelyje kitų atrakcijų kartu su Lietuvos kikboksininku ir mišrių kovos menų kovotoju Dovydu Rimkumi (Rimkenzo).

Surengtas kultūrinis švietėjiškas „Padėkos vakaras“ Alšėnų seniūnijos savanoriams ir kitaip nusipelniusiems bendruomenės gyventojams pagerbti taps tęstiniu. Tuo tarpu “Kalėdų eglutės įžiebimas Mastaičių parke“ jau eilę metų pritraukia gausias seniūnijos bendruomenės gyventojų gretas. Projektu siekiama telkti bendruomenę nepriklausomai nuo socialinės padėties ir statuso, įtraukti socialinę atskirtį patiriančius gyventojus ir globotinius, skatinti bendrauti ir bendradarbiauti bendruomenines organizacijas ir kultūros įstaigas, t.y. būti bendruomeniškais ne tik savo kieme. Kasmet bendruomenė pradžiuginama koncertu, dovanėlėmis, vaikų programa.

Bendruomenės narės kartu su vietos tautodailininke Jurgita Zinkiene jau kelis metus džiugina savanoriškai vedamomis velykinėmis ir kalėdinėmis edukacijomis, kaip „Velykinių kiaušinių marginimas vašku“, „Karpinio-fotosienelės gamyba“, „Kalėdinių atvirukų ir snaigių gamybos popietė“, „Kalėdinis žaisliukas kitaip“, „Nėrimas iš virvelių“ ir kt.

Mastaičių kraštas nuolat aktyviai sportuoja su Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro treneriais, keliauja, svečiuojasi ir semiasi patirties, nebijo iššūkių nei su talkomis, nei konkurencinguose konkursuose, ir šiaip linksmai gyvena 😊. Šiemet didelio sutelktumo dėka laimėjome dviejų idėjų – „Pažink Alšėnus“ ir „Padelio tenisas Mastaičiuose“, įgyvendinimą Dalyvaujamojo biudžeto 2024 Kauno rajone konkurse.
Esame atviri visoms idėjoms ir net keisčiausiems pasiūlymams…

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Visuomeninė organizacija Akmenės bendruomenė
Visuomeninė organizacija Akmenės bendruomenė
Akmenės bendruomenė stiprina savo identitetą vykdydama kultūrines iniciatyvas ir augindama tradicijas ir bendruomeniškumą.
Vilnelės Pankai
Vilnelės Pankai
Esame neformali, atvira, sveiko gyvenimo būdo bendruomenė, propaguojanti maudynes šaltame vandenyje.
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė (Kauno r. sav.) įsikūrusi tik 2022 m. ir kurianti bei puoselėjanti seniūnijos teritorijos viešąsias erdves.
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
Bendruomenė rūpinasi savo bažnytėlės unikalių vargonų restauracija, organizuoja labdaros koncertus jų remontui reikalingoms lėšoms surinkti.
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Iniciatyva įpareigojusi save skatinti vienybę,kaimyniškumą bei gerovę sau,vaikams ir kaimynams jog būtų gera gyveni Lietuvoje bei savo krašte.
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Veikli, energinga, draugiška, puoselėjanti tradicijas.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016