Lietuvių senjorai Anglijoje

Lietuvių senjorai Anglijoje
2022 m. konkurso balsavimas pasibaigė. Ačiū dalyvavusiems! Kviesime balsuoti kitų metų konkurse 2023 m. „Palaikymo" balsai neturės įtakos konkurso rezultatams. Registruoti naujas iniciatyvas jau galite, užsiregistravusius kviesime dalyvauti ir kitose projekto veiklose.
Jau palaikė

Lietuvių senjorų klubas Anglijoje tai klubas, kuriame renkasi senjorai lietuviai, bendrauti, judėti, šventes švęsti, motyvuoti kitus žmones judėti, neužsidaryti namuose ir savyje. Tai senjorai, kurie padeda ne tik sau emociskai, bet tuo dalinasi ir su kitais, kurie neturi galimybės atvykti, jie lanko juos namučiuose, džiugindami savo keptais pyragais ar kitais skanestais. Jie dalina gėrį, šilumą, dęmesį kitiems, jausdami prasmę gyventi!

Jie – motyvacija ne tik senjorams, bet ir savo vaikams bei anūkams! Jie pavyzdys visam pasauliui 🙂

Lietuviai senjorai buriasi Anglijos miestelyje Peterborough, judėti, daunuoti, šokti, juoktis, dalintis nuotaika. Sveikina vieni kitus ivairiomis progomis, padeda sunkiose situacijose, lanko kitus vienišus ir (nebūtinai) senelius lietuvius. Kepa pyragus ir juos dalina kitiems. Įvariomis progomis tiesiog išeidami į centrą dalina gėles kitiems senjorams, kad juos nudžiugintų (tarptautinę senjorų dieną). Svarbiausia, jie skleidžia motyvaciją kitiems!

Neužsidaryti, nelikti vieniems su problemomis, skatina vieni kitus išeiti tiesiog į gamtą vaikščioti, kvepuoti, bendrauti, džiaugtis gyvenimu! Kas džiugina, kad anūkai jungiasi kartu!! Mes turime ir šūkį: JUDAM JUDAM – MES JĖGA!

Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
JAV Lietuvių Bendruomenės kartu su JAV Lietuvių jaunimo sąjunga vykdomas projektas “Šaknys”
JAV Lietuvių Bendruomenės kartu su JAV Lietuvių jaunimo sąjunga vykdomas projektas “Šaknys”
Projekto metu JAV gyvenantis lietuvių kilmės jaunimas ieško ir tvarko senas JAV lietuvių kapines, kartu diskutuojama lietuviškos tapatybės temomis.
Tinklalaidė „Kalba mamos“
Tinklalaidė „Kalba mamos“
„Kalba mamos“ – tai tinklalaidė ir bendruomenė, kurioje mamos nesijaustų vienišos, pasisemtų įkvėpimo ir atrastų unikalų savo motinystės kelią.
Mokytojų Palaikymo Ratai
Mokytojų Palaikymo Ratai
Projekto tikslas sukurti saugią erdvę mokytojams, kurioje jie galėtų dalintis rūpesčiais ir gauti palaikymą. Laimingas mokytojas - laimingi vaikai.
Bendruomenės stiprinimo programa „Vienas kiemas“
Bendruomenės stiprinimo programa „Vienas kiemas“
Bendruomeniškumo, kūrybiškumo ir pilietiškumo stiprinimas per kultūrinę meno mėgėjų veiklą, įtraukiant įvairaus amžiaus miesto bendruomenę.
Airijos Lietuviams Rūpi
Airijos Lietuviams Rūpi
Rašytoja Vanda Juknaitė yra pasakiusi: "Mažuose pasaulio kampeliuose, maži žmonės, darydami mažus, gerus darbus pamažu keičia pasaulio veidą".
Lithuanian Days Aotearoa
Lithuanian Days Aotearoa
3 dalių paroda "Mano Modernizmas" su aukcionu Ukrainai remti; 4 lietuviški filmai su Q&A, tvaraus meno dirbtuvės, koncerto lėšos Ukrainai, sutartinių diena.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2022 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016