„Padovanok vaikui vasarą“

Labdaros ir paramos fondas Gėrio Trupinėlis
2022 m. konkurso balsavimas pasibaigė. Ačiū dalyvavusiems! Kviesime balsuoti kitų metų konkurse 2023 m. „Palaikymo" balsai neturės įtakos konkurso rezultatams. Registruoti naujas iniciatyvas jau galite, užsiregistravusius kviesime dalyvauti ir kitose projekto veiklose.
Jau palaikė

Iniciatyvos idėja  „padovanok vaikui vasarą“ kilo prieš šešerius metus.  Tai buvo pirmieji fondo gyvavimo metai, tačiau greitai pajutome, kur galime padėti ir kam būti naudingi labiausiai. Todėl jau pirmąją vasarą buvo nuspręsta bandyti surengti vaikų vasaros stovyklą prie jūros, skirtą vaikams iš socialiai remtinų, mažas pajamas gaunančių,  rizikos grupei priklausančių šeimų. Taip pat, kai šeimoje yra sunkus ligonis ar vaikus augina globėjai. Štai tokią mišrią stovyklą pirmą kartą surengėme Karklėje “ SOS vaikų poilsiavietėje“ . Stovykloje dalyvavo daugiau kaip 40 vaikų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių.

Šiemet jau turėdami patirtį,  o ir bendradarbiaudami su daugeliu Lietuvos miestų ir rajonų socialinių centrų šeštą kartą prie jūros nusivežėme 45 vaikus. Juos prižiūrėjo fondo atstovai,  savanoriai ir socialiniai darbuotojai.  Kasmet į šį projektą įsitraukia vis daugiau socialinių darbuotojų ir savanorių.  Paramą stovyklai teikia įvairios įmonės ir valstybinės įstaigos.  Kasmet vaikams veiklas dovanoja vis daugiau privataus verslo atstovų. Kartu su socialiniais darbuotojais dalinamės pareigomis ir leidžiame kiekvienam įsitraukti į jų organizavimą. Skirtingų miestų ir kaimų socialiniai darbuotojai dalinasi patirtimis ir patarimais, kaip elgtis vienu ar kitu atveju.  Keturioms paroms tampame didele šeima,  kurios bendras tikslas, kad vaikai atitrūktų nuo dažnai skaudžios kasdienybės, pamatytų jūrą,  parsivežtų įspūdžius,  kuriuos kartu su kitais vaikais pasakotų mokykloje,  tobulintų savo socialinius bendravimo įgūdžius, išmoktų pagarbos ir užmegztų tvaresnį ryšį su socialiniais darbuotojais.

Esame atviri, ir mūsų stovykla yra pasirengusi priimti Ukrainos karo pabėgėlių vaikus.  Savanoriai paruošti ir rengiamės kitais metais papildyti stovyklą vaikais iš Ukrainos.

Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
JAV Lietuvių Bendruomenės kartu su JAV Lietuvių jaunimo sąjunga vykdomas projektas “Šaknys”
JAV Lietuvių Bendruomenės kartu su JAV Lietuvių jaunimo sąjunga vykdomas projektas “Šaknys”
Projekto metu JAV gyvenantis lietuvių kilmės jaunimas ieško ir tvarko senas JAV lietuvių kapines, kartu diskutuojama lietuviškos tapatybės temomis.
Tinklalaidė „Kalba mamos“
Tinklalaidė „Kalba mamos“
„Kalba mamos“ – tai tinklalaidė ir bendruomenė, kurioje mamos nesijaustų vienišos, pasisemtų įkvėpimo ir atrastų unikalų savo motinystės kelią.
Lietuvių senjorai Anglijoje
Lietuvių senjorai Anglijoje
Lietuviai senjorai Anglijoje, kurie yra pavyzdys visam pasauliui. Nebūti vienišiems, džiaugtis gyvenimu, tuo užkrėsti kitus, vaikus, anūkus.
Mokytojų Palaikymo Ratai
Mokytojų Palaikymo Ratai
Projekto tikslas sukurti saugią erdvę mokytojams, kurioje jie galėtų dalintis rūpesčiais ir gauti palaikymą. Laimingas mokytojas - laimingi vaikai.
Bendruomenės stiprinimo programa „Vienas kiemas“
Bendruomenės stiprinimo programa „Vienas kiemas“
Bendruomeniškumo, kūrybiškumo ir pilietiškumo stiprinimas per kultūrinę meno mėgėjų veiklą, įtraukiant įvairaus amžiaus miesto bendruomenę.
Airijos Lietuviams Rūpi
Airijos Lietuviams Rūpi
Rašytoja Vanda Juknaitė yra pasakiusi: "Mažuose pasaulio kampeliuose, maži žmonės, darydami mažus, gerus darbus pamažu keičia pasaulio veidą".
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2022 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016