„Padovanok vaikui vasarą“

Labdaros ir paramos fondas Gėrio Trupinėlis
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Iniciatyvos idėja  „padovanok vaikui vasarą“ kilo prieš šešerius metus.  Tai buvo pirmieji fondo gyvavimo metai, tačiau greitai pajutome, kur galime padėti ir kam būti naudingi labiausiai. Todėl jau pirmąją vasarą buvo nuspręsta bandyti surengti vaikų vasaros stovyklą prie jūros, skirtą vaikams iš socialiai remtinų, mažas pajamas gaunančių,  rizikos grupei priklausančių šeimų. Taip pat, kai šeimoje yra sunkus ligonis ar vaikus augina globėjai. Štai tokią mišrią stovyklą pirmą kartą surengėme Karklėje “ SOS vaikų poilsiavietėje“ . Stovykloje dalyvavo daugiau kaip 40 vaikų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių.

Šiemet jau turėdami patirtį,  o ir bendradarbiaudami su daugeliu Lietuvos miestų ir rajonų socialinių centrų šeštą kartą prie jūros nusivežėme 45 vaikus. Juos prižiūrėjo fondo atstovai,  savanoriai ir socialiniai darbuotojai.  Kasmet į šį projektą įsitraukia vis daugiau socialinių darbuotojų ir savanorių.  Paramą stovyklai teikia įvairios įmonės ir valstybinės įstaigos.  Kasmet vaikams veiklas dovanoja vis daugiau privataus verslo atstovų. Kartu su socialiniais darbuotojais dalinamės pareigomis ir leidžiame kiekvienam įsitraukti į jų organizavimą. Skirtingų miestų ir kaimų socialiniai darbuotojai dalinasi patirtimis ir patarimais, kaip elgtis vienu ar kitu atveju.  Keturioms paroms tampame didele šeima,  kurios bendras tikslas, kad vaikai atitrūktų nuo dažnai skaudžios kasdienybės, pamatytų jūrą,  parsivežtų įspūdžius,  kuriuos kartu su kitais vaikais pasakotų mokykloje,  tobulintų savo socialinius bendravimo įgūdžius, išmoktų pagarbos ir užmegztų tvaresnį ryšį su socialiniais darbuotojais.

Esame atviri, ir mūsų stovykla yra pasirengusi priimti Ukrainos karo pabėgėlių vaikus.  Savanoriai paruošti ir rengiamės kitais metais papildyti stovyklą vaikais iš Ukrainos.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Jungėnų kaimo bendruomenė
Jungėnų kaimo bendruomenė
Jungėnų kaimo bendruomenė įkurta 2000 m. lapkričio mėn. Bendruomenė jungia ne tik Jungėnų kaimo, bet ir aplinkinių kaimų gyventojus.
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė įsikūrusi Vilkaviškio rajone. Mūsų bendruomenės tikslas - skatinti pačios šeimos ir skirtingų kartų, bendrystę.
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Mūsų bendruomenės tikslas vienyti Šiaudiniškių ir gretimų kaimų gyventojus ir iš jų kilusius žmones, ugdyti gyventojų bendruomeniškumą.
„Karalkrėslio kepyklėlė“
„Karalkrėslio kepyklėlė“
Turim savo bendruomenė verslą „Karalkrėslio kepyklėlę“. Kepame tradicinius kepinius ir puoselėjam kulinarinį paveldą. Mylim ir didžiuojamės vieta kur gyvenam.
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Kažin ar dar Lietuvoje yra toks atvejis, kai gimtojo kaimo neliko, o buvusio kaimo gyventojai, išsibarstę po visą Lietuvą, susiburtų į asociaciją.
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Trakų TAU buria bendruomenę ir ugdo pilietiškumą.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016