„Padovanok vaikui vasarą“

Labdaros ir paramos fondas Gėrio Trupinėlis
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 18 - spalio 18 dienomis (imtinai). Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

Iniciatyvos idėja  „padovanok vaikui vasarą“ kilo prieš šešerius metus.  Tai buvo pirmieji fondo gyvavimo metai, tačiau greitai pajutome, kur galime padėti ir kam būti naudingi labiausiai. Todėl jau pirmąją vasarą buvo nuspręsta bandyti surengti vaikų vasaros stovyklą prie jūros, skirtą vaikams iš socialiai remtinų, mažas pajamas gaunančių,  rizikos grupei priklausančių šeimų. Taip pat, kai šeimoje yra sunkus ligonis ar vaikus augina globėjai. Štai tokią mišrią stovyklą pirmą kartą surengėme Karklėje “ SOS vaikų poilsiavietėje“ . Stovykloje dalyvavo daugiau kaip 40 vaikų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių.

Šiemet jau turėdami patirtį,  o ir bendradarbiaudami su daugeliu Lietuvos miestų ir rajonų socialinių centrų šeštą kartą prie jūros nusivežėme 45 vaikus. Juos prižiūrėjo fondo atstovai,  savanoriai ir socialiniai darbuotojai.  Kasmet į šį projektą įsitraukia vis daugiau socialinių darbuotojų ir savanorių.  Paramą stovyklai teikia įvairios įmonės ir valstybinės įstaigos.  Kasmet vaikams veiklas dovanoja vis daugiau privataus verslo atstovų. Kartu su socialiniais darbuotojais dalinamės pareigomis ir leidžiame kiekvienam įsitraukti į jų organizavimą. Skirtingų miestų ir kaimų socialiniai darbuotojai dalinasi patirtimis ir patarimais, kaip elgtis vienu ar kitu atveju.  Keturioms paroms tampame didele šeima,  kurios bendras tikslas, kad vaikai atitrūktų nuo dažnai skaudžios kasdienybės, pamatytų jūrą,  parsivežtų įspūdžius,  kuriuos kartu su kitais vaikais pasakotų mokykloje,  tobulintų savo socialinius bendravimo įgūdžius, išmoktų pagarbos ir užmegztų tvaresnį ryšį su socialiniais darbuotojais.

Esame atviri, ir mūsų stovykla yra pasirengusi priimti Ukrainos karo pabėgėlių vaikus.  Savanoriai paruošti ir rengiamės kitais metais papildyti stovyklą vaikais iš Ukrainos.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Senos ir naujos Alantos apylinkių lankytinos vietos
Senos ir naujos Alantos apylinkių lankytinos vietos
Alantos dvaro bendruomenės žmonių darbu ir iniciatyva Alanta turi gražių naujų lankytinų vietų - Valiulio akmenį ir Svobiškėlio stotelę.
Mindūnų bendruomenės šventė
Mindūnų bendruomenės šventė
Mindūnų bendruomenės centras savo veiklomis puoselėja valstybinių švenčių minėjimo tradicijas, siekia skatinti pilietiškumą, stiprinti valstybingumą.
Kultūrinė akcija #polkaLT
Kultūrinė akcija #polkaLT
Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka puoselėja Lietuvos nematerialų kultūros paveldą – kviečia priimti polkos iššūkį #polkaLT.
Vaikų ir jaunimo dienos stovykla ,,Šypsena"
Vaikų ir jaunimo dienos stovykla ,,Šypsena"
Esame jauna bendruomenė šiuo metu vienijanti 15 narių. Mūsų bendruomenė yra aktyvi. Esame paraše jau du projektus ir juos įgyvendinę.
Pilietinė iniciatyva "Dovana Lietuvai" skirta Žirmūnų bendruomenei, Vilniui, Lietuvai.
Pilietinė iniciatyva "Dovana Lietuvai" skirta Žirmūnų bendruomenei, Vilniui, Lietuvai.
Pilietinė iniciatyva, kuri Žirmūnų gimnazijoje gyvuoja ne vienerius metus.
„Žodelis-mamytės širdelėn"
„Žodelis-mamytės širdelėn"
Konkursas skirtas vaikų komunikavimo, literatūros, meninei kompetencijai ugdyti.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016