„Padovanok vaikui vasarą“

Labdaros ir paramos fondas Gėrio Trupinėlis
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Iniciatyvos idėja  „padovanok vaikui vasarą“ kilo prieš šešerius metus.  Tai buvo pirmieji fondo gyvavimo metai, tačiau greitai pajutome, kur galime padėti ir kam būti naudingi labiausiai. Todėl jau pirmąją vasarą buvo nuspręsta bandyti surengti vaikų vasaros stovyklą prie jūros, skirtą vaikams iš socialiai remtinų, mažas pajamas gaunančių,  rizikos grupei priklausančių šeimų. Taip pat, kai šeimoje yra sunkus ligonis ar vaikus augina globėjai. Štai tokią mišrią stovyklą pirmą kartą surengėme Karklėje “ SOS vaikų poilsiavietėje“ . Stovykloje dalyvavo daugiau kaip 40 vaikų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių.

Šiemet jau turėdami patirtį,  o ir bendradarbiaudami su daugeliu Lietuvos miestų ir rajonų socialinių centrų šeštą kartą prie jūros nusivežėme 45 vaikus. Juos prižiūrėjo fondo atstovai,  savanoriai ir socialiniai darbuotojai.  Kasmet į šį projektą įsitraukia vis daugiau socialinių darbuotojų ir savanorių.  Paramą stovyklai teikia įvairios įmonės ir valstybinės įstaigos.  Kasmet vaikams veiklas dovanoja vis daugiau privataus verslo atstovų. Kartu su socialiniais darbuotojais dalinamės pareigomis ir leidžiame kiekvienam įsitraukti į jų organizavimą. Skirtingų miestų ir kaimų socialiniai darbuotojai dalinasi patirtimis ir patarimais, kaip elgtis vienu ar kitu atveju.  Keturioms paroms tampame didele šeima,  kurios bendras tikslas, kad vaikai atitrūktų nuo dažnai skaudžios kasdienybės, pamatytų jūrą,  parsivežtų įspūdžius,  kuriuos kartu su kitais vaikais pasakotų mokykloje,  tobulintų savo socialinius bendravimo įgūdžius, išmoktų pagarbos ir užmegztų tvaresnį ryšį su socialiniais darbuotojais.

Esame atviri, ir mūsų stovykla yra pasirengusi priimti Ukrainos karo pabėgėlių vaikus.  Savanoriai paruošti ir rengiamės kitais metais papildyti stovyklą vaikais iš Ukrainos.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Ažuožerių moterų klubas
Ažuožerių moterų klubas
Ažuožerių moterų klubas- tai veiklių ir motyvuotų moterų bendruomenė.
Pasaulio anykštėnų bendrija
Pasaulio anykštėnų bendrija
Pasaulio anykštėnų bendrija telkia visuose pasaulio kraštuose ir Lietuvoje gyvenančius anykštėnus bendrai veiklai savo krašto ir Lietuvos labui.
Jaskonių ir Naujasodės kaimų bendruomenė
Jaskonių ir Naujasodės kaimų bendruomenė
Pietryčių Lietuvos partizaninis judėjimas.pokario metais.Druskininkų krašto partizanai.
Anykščių rajono Kurklių miestelio bendruomenės veikla
Anykščių rajono Kurklių miestelio bendruomenės veikla
Kurklių miestelio bendruomenė veikia nuo 2003 m. Mūsų bendruomenėje yra 68 nariai. jai vadovauja bendruomenės pirmininkė Elena Dedelienė, tai aktyvi..
Ziboliškės kaimo bendruomenė
Ziboliškės kaimo bendruomenė
Mūsų bendruomenė jauna (2 metai). Tikslas - kurti jaukų kaimą visiems. Nuo tradicijų iki inovacijų! Kuriame patrauklias erdves, bendraujame, dalijamės
Kaimo bendruomenė „Nendrinukė"
Kaimo bendruomenė „Nendrinukė"
Kaimo bendruomenė „Nendrinukė" susibūrė ir sėkmingai įgyvendina projektus, kurie ugdo pilietiškumą Trakų rajone.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016