Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas

Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Iniciatyva įpareigojusi save skatinti vienybę, kaimyniškumą bei gerovę sau, vaikams ir kaimynams jog būtų gera gyveni Lietuvoje bei savo krašte.

Bendruomenė įkurta 2020-12-10
Jau beveik metus turime patalpas – bendruomenės namus. Pastatas buvusi mokykla-darželis pasirašyta panaudos sutartis su Kauno rajono savivaldybe.

Jauna, aktyvi, komunikabili, veikli bei atvira bendruomenė.

Per daugiau kaip tris metus bendruomenė nuo 3 pradininkių išaugo į 32 oficialius narius kurie ne tik stebėtojai ir dalyvautojai šventėse, tai bendruomenė kuri pasiruošusi vieni kitiems padėti, bendradarbiauti ir svarbiausia kartu – DIRBTI, VEIKTI, KURTI, AUGTI, TOBULĖTI. Taip sukuriant sau ir savo kraštui geresnį rytojų.
Savanorystės jausmas subūręs ne tik pavienius asmenis, bet apimantis visą šeimą, bendruomenės nariai pilietiškumo jausmą ugdo ir vaikuose, kartu dalyvaujant ne tik šventėse, bet ir talkose bei renginių organizavime.

Organizuojami jau kasmetiniais tapę renginiai – Sporto šventė kitaip (kuri vyksta stadione „be inventoriaus“ ) užduotys sugalvotos bei realizuojamos bendruomenės narių. Kalėdų eglutės įžiebimo šventė pritraukianti būrį krašto gyventojų įvairaus amžiaus, nuo pačio mažiausio iki seniausio, nes mums svarbu kartų lygybė.

Bendruomenė gavusi apdovanojimą iš Kauno rajono savivaldybės – Metų iniciatyva sveikos gyvensenos srityje už apleisto stadiono atgaivinimą ir sportinių veiklų organizavimą.

Prieš Kalėdas nepamirštame senjorų bei nepasiturinčių, kartu su medžiotojų klubu „Šališkės“ vykdome socialinę akciją – daliname maistą gyventojams.

Organizuojame nemokamas edukacijas bei užsiėmimus. Per šiuos trejus gyvavimo metus turėjome Velykinę edukaciją – Oliziuko gamybą,

gaminome dydžiulį Velykinį kiaušinį kuris buvo tapęs puošmeną mūsų kaime. Karantino metu esame organizavę bekontaktį žaidimą – dėlionę Velykų proga. Kalėdinių žaisliukų bei dekoracijų gamyba, odos edukacija (puoselėjant amatų tradicijas), pirmos pagalbos mokymai, moliugų skaptavimo užsiėmimai. Bendradarbiavom su aitvarų festivaliu – turėjome išvažiuojamasias dirbtuves savo krašte, augaliukų auginimo edukaciją – skatinančią pažinti gamtą, aplinkos tvarkymo talkas.

Noriai įsitraukiame ir į aplinkinių bendruomenių organizuojamas akcijas bei veiklas.
Bendruomenės iniciatyva vaikams pastatyta žaidimų aikštelė – supynės bei karstynės.

Dalyvaujame projektuose :

Laimėtas NMA (Nacionalinė mokėjimo agentūra) projektas, kurio dėka įsigyta garso aparatūra šventėms bei stebėjimo kameros saugumui.

Bendradarbiavimas su Kauno rajono visuomenės sveikatos biuru – dvejus metus iš eilės vykę nemokamos lauko treniruotės.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Visuomeninė organizacija Akmenės bendruomenė
Visuomeninė organizacija Akmenės bendruomenė
Akmenės bendruomenė stiprina savo identitetą vykdydama kultūrines iniciatyvas ir augindama tradicijas ir bendruomeniškumą.
Vilnelės Pankai
Vilnelės Pankai
Esame neformali, atvira, sveiko gyvenimo būdo bendruomenė, propaguojanti maudynes šaltame vandenyje.
Mastaičių krašto bendruomenė
Mastaičių krašto bendruomenė
Mūsų iniciatyva - vieninga, stipri, sutelkta, pasitikinti, veikli, puoselėjanti tradicijas bei skleidžianti bendrystės idėjas bendruomenė.
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė (Kauno r. sav.) įsikūrusi tik 2022 m. ir kurianti bei puoselėjanti seniūnijos teritorijos viešąsias erdves.
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
Bendruomenė rūpinasi savo bažnytėlės unikalių vargonų restauracija, organizuoja labdaros koncertus jų remontui reikalingoms lėšoms surinkti.
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Veikli, energinga, draugiška, puoselėjanti tradicijas.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016