Jungėnų kaimo bendruomenė

Jungėnų kaimo bendruomenė
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Bendruomenės misija – vienyti Jungėnų ir gretimų kaimų gyventojus ir iš jų kilusius žmones, palaikyti ryšį su vietos valdžia, įstaigomis, kitomis bendruomenėmis, ugdyti gyventojų bendruomeniškumą ir pilietiškumą, generuoti ir padėti įgyvendinti įvairias iniciatyvas, skatinti ir aktyvinti kaimo bendruomenės socialinį ir kultūrinį gyvenimą.

Mūsų bendruomenėje susibūrė žmonės, kurie pasiryžę aukoti savo laiką, energiją, kūrybiškumą be jokio atlygio vardan bendro tikslo, viešojo poreikio tenkinimo. Bendruomeniniai veiklai būdingas bendradarbiavimas, veiklų pasidalinimas organizuojant renginius, susibūrimus, sprendžiant įvairias aktualias gyventojų problemas.

Organizuojame įvairias aplinkos tvarkymo iniciatyvas, renginius, edukacijas ar tiesiog susitinkame prie arbatos puodelio paplepėti. Iš projektuose gautų lėšų gerinama vietos infrastruktūra. Taip pat aktyviai prisidedame prie kitų įstaigų, organizacijų renginių organizavimo.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė įsikūrusi Vilkaviškio rajone. Mūsų bendruomenės tikslas - skatinti pačios šeimos ir skirtingų kartų, bendrystę.
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Mūsų bendruomenės tikslas vienyti Šiaudiniškių ir gretimų kaimų gyventojus ir iš jų kilusius žmones, ugdyti gyventojų bendruomeniškumą.
„Karalkrėslio kepyklėlė“
„Karalkrėslio kepyklėlė“
Turim savo bendruomenė verslą „Karalkrėslio kepyklėlę“. Kepame tradicinius kepinius ir puoselėjam kulinarinį paveldą. Mylim ir didžiuojamės vieta kur gyvenam.
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Kažin ar dar Lietuvoje yra toks atvejis, kai gimtojo kaimo neliko, o buvusio kaimo gyventojai, išsibarstę po visą Lietuvą, susiburtų į asociaciją.
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Trakų TAU buria bendruomenę ir ugdo pilietiškumą.
Sangrūdos parkas
Sangrūdos parkas
,,Sangrūdos parko" - viešosios poilsio ir pramogų erdvės kūrimas.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016