Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos pilietiškumo žygiai

Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Nuo 2017 metų Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos I. Ir A Bartašiūnų mokytojų iniciatyva pradėti organizuoti pėsčiųjų žygiai, skirti Lietuvos Nepriklausomybei „Nuo sausio 13 iki kovo 11“.
Organizuojami trys žygiai: sausio 13, vasario 16 ir kovo 11 paminėti.
Visi žygiai prasideda nuo Joniškio miesto Nepriklausomybės paminklo. Sausio tryliktosios vakare nueinama 13 kilometrų , vasario 16- šešiolika kilometrų, o kovo vienuoliktąją – 11 kilometrų atstumas.

Tai jau tapo tradicija, žygiais sujungti Joniškio rajone esančius paminklus, skirtus Lietuvos Nepriklausomybei paminėti. Prie iniciatyvos prisijungia ne tik mokyklos bendruomenė, mokiniai, mokytojai, tėvai, bet ir miesto žmonės.

Sausio 13 vyksta naktinis žygis su laužais ir karšta arbata.

Šiuo metu tokius žygius organizuoja V. Martinaitis, R. Vaitkienė ir D. Žilevičienė. Jei pradžioje tokiuose žygiuose dalyvaudavo tik „Saulės mokyklos mokiniai ir mokytojai, apie 100 dalyvių, tai dabar prie žygių prisijungia kitų mokyklų bendruomenės ir miesto gyventojai. Šiemetiniame sausio 13 naktiniame žygyje dalyvavo apie 400 žygeivių.

Visada su dideliu užsidegimu žygiuose dalyvauja Lietuvos šaulių sąjungos gen. P. Plechavičiaus šaulių 6-osios rinktinės Joniškio šaulių 606 kuopos šauliai. Žygiuose visada dalyvauja „Saulės“ mokyklos Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai ir Dienos užimtumo centro klientai.

Šiais žygiais mokyklos bendruomenė siekia, kad kiekvienas moksleivis didžiuotųsi, jog yra lietuvis ir drąsiai galėtų pasakyti: ,,Aš tikrai myliu Lietuvą“.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Jungėnų kaimo bendruomenė
Jungėnų kaimo bendruomenė
Jungėnų kaimo bendruomenė įkurta 2000 m. lapkričio mėn. Bendruomenė jungia ne tik Jungėnų kaimo, bet ir aplinkinių kaimų gyventojus.
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė įsikūrusi Vilkaviškio rajone. Mūsų bendruomenės tikslas - skatinti pačios šeimos ir skirtingų kartų, bendrystę.
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Mūsų bendruomenės tikslas vienyti Šiaudiniškių ir gretimų kaimų gyventojus ir iš jų kilusius žmones, ugdyti gyventojų bendruomeniškumą.
„Karalkrėslio kepyklėlė“
„Karalkrėslio kepyklėlė“
Turim savo bendruomenė verslą „Karalkrėslio kepyklėlę“. Kepame tradicinius kepinius ir puoselėjam kulinarinį paveldą. Mylim ir didžiuojamės vieta kur gyvenam.
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Kažin ar dar Lietuvoje yra toks atvejis, kai gimtojo kaimo neliko, o buvusio kaimo gyventojai, išsibarstę po visą Lietuvą, susiburtų į asociaciją.
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Trakų TAU buria bendruomenę ir ugdo pilietiškumą.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016