Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos pilietiškumo žygiai

Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 18 - spalio 18 dienomis (imtinai). Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

Nuo 2017 metų Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos I. Ir A Bartašiūnų mokytojų iniciatyva pradėti organizuoti pėsčiųjų žygiai, skirti Lietuvos Nepriklausomybei „Nuo sausio 13 iki kovo 11“.
Organizuojami trys žygiai: sausio 13, vasario 16 ir kovo 11 paminėti.
Visi žygiai prasideda nuo Joniškio miesto Nepriklausomybės paminklo. Sausio tryliktosios vakare nueinama 13 kilometrų , vasario 16- šešiolika kilometrų, o kovo vienuoliktąją – 11 kilometrų atstumas.

Tai jau tapo tradicija, žygiais sujungti Joniškio rajone esančius paminklus, skirtus Lietuvos Nepriklausomybei paminėti. Prie iniciatyvos prisijungia ne tik mokyklos bendruomenė, mokiniai, mokytojai, tėvai, bet ir miesto žmonės.

Sausio 13 vyksta naktinis žygis su laužais ir karšta arbata.

Šiuo metu tokius žygius organizuoja V. Martinaitis, R. Vaitkienė ir D. Žilevičienė. Jei pradžioje tokiuose žygiuose dalyvaudavo tik „Saulės mokyklos mokiniai ir mokytojai, apie 100 dalyvių, tai dabar prie žygių prisijungia kitų mokyklų bendruomenės ir miesto gyventojai. Šiemetiniame sausio 13 naktiniame žygyje dalyvavo apie 400 žygeivių.

Visada su dideliu užsidegimu žygiuose dalyvauja Lietuvos šaulių sąjungos gen. P. Plechavičiaus šaulių 6-osios rinktinės Joniškio šaulių 606 kuopos šauliai. Žygiuose visada dalyvauja „Saulės“ mokyklos Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai ir Dienos užimtumo centro klientai.

Šiais žygiais mokyklos bendruomenė siekia, kad kiekvienas moksleivis didžiuotųsi, jog yra lietuvis ir drąsiai galėtų pasakyti: ,,Aš tikrai myliu Lietuvą“.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Senos ir naujos Alantos apylinkių lankytinos vietos
Senos ir naujos Alantos apylinkių lankytinos vietos
Alantos dvaro bendruomenės žmonių darbu ir iniciatyva Alanta turi gražių naujų lankytinų vietų - Valiulio akmenį ir Svobiškėlio stotelę.
Mindūnų bendruomenės šventė
Mindūnų bendruomenės šventė
Mindūnų bendruomenės centras savo veiklomis puoselėja valstybinių švenčių minėjimo tradicijas, siekia skatinti pilietiškumą, stiprinti valstybingumą.
Kultūrinė akcija #polkaLT
Kultūrinė akcija #polkaLT
Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka puoselėja Lietuvos nematerialų kultūros paveldą – kviečia priimti polkos iššūkį #polkaLT.
Vaikų ir jaunimo dienos stovykla ,,Šypsena"
Vaikų ir jaunimo dienos stovykla ,,Šypsena"
Esame jauna bendruomenė šiuo metu vienijanti 15 narių. Mūsų bendruomenė yra aktyvi. Esame paraše jau du projektus ir juos įgyvendinę.
Pilietinė iniciatyva "Dovana Lietuvai" skirta Žirmūnų bendruomenei, Vilniui, Lietuvai.
Pilietinė iniciatyva "Dovana Lietuvai" skirta Žirmūnų bendruomenei, Vilniui, Lietuvai.
Pilietinė iniciatyva, kuri Žirmūnų gimnazijoje gyvuoja ne vienerius metus.
„Žodelis-mamytės širdelėn"
„Žodelis-mamytės širdelėn"
Konkursas skirtas vaikų komunikavimo, literatūros, meninei kompetencijai ugdyti.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016