Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos pilietiškumo žygiai

Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Nuo 2017 metų Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos I. Ir A Bartašiūnų mokytojų iniciatyva pradėti organizuoti pėsčiųjų žygiai, skirti Lietuvos Nepriklausomybei „Nuo sausio 13 iki kovo 11“.
Organizuojami trys žygiai: sausio 13, vasario 16 ir kovo 11 paminėti.
Visi žygiai prasideda nuo Joniškio miesto Nepriklausomybės paminklo. Sausio tryliktosios vakare nueinama 13 kilometrų , vasario 16- šešiolika kilometrų, o kovo vienuoliktąją – 11 kilometrų atstumas.

Tai jau tapo tradicija, žygiais sujungti Joniškio rajone esančius paminklus, skirtus Lietuvos Nepriklausomybei paminėti. Prie iniciatyvos prisijungia ne tik mokyklos bendruomenė, mokiniai, mokytojai, tėvai, bet ir miesto žmonės.

Sausio 13 vyksta naktinis žygis su laužais ir karšta arbata.

Šiuo metu tokius žygius organizuoja V. Martinaitis, R. Vaitkienė ir D. Žilevičienė. Jei pradžioje tokiuose žygiuose dalyvaudavo tik „Saulės mokyklos mokiniai ir mokytojai, apie 100 dalyvių, tai dabar prie žygių prisijungia kitų mokyklų bendruomenės ir miesto gyventojai. Šiemetiniame sausio 13 naktiniame žygyje dalyvavo apie 400 žygeivių.

Visada su dideliu užsidegimu žygiuose dalyvauja Lietuvos šaulių sąjungos gen. P. Plechavičiaus šaulių 6-osios rinktinės Joniškio šaulių 606 kuopos šauliai. Žygiuose visada dalyvauja „Saulės“ mokyklos Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai ir Dienos užimtumo centro klientai.

Šiais žygiais mokyklos bendruomenė siekia, kad kiekvienas moksleivis didžiuotųsi, jog yra lietuvis ir drąsiai galėtų pasakyti: ,,Aš tikrai myliu Lietuvą“.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė (Kauno r. sav.) įsikūrusi tik 2022 m. ir kurianti bei puoselėjanti seniūnijos teritorijos viešąsias erdves.
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
Bendruomenė rūpinasi savo bažnytėlės unikalių vargonų restauracija, organizuoja labdaros koncertus jų remontui reikalingoms lėšoms surinkti.
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Iniciatyva įpareigojusi save skatinti vienybę,kaimyniškumą bei gerovę sau,vaikams ir kaimynams jog būtų gera gyveni Lietuvoje bei savo krašte.
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Veikli, energinga, draugiška, puoselėjanti tradicijas.
Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva"
Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva"
Kiekvienas renginys kurį organizuojame stengiamės, kad būtų šventė visai šeimai. Sureikšminame ne pačią šventę bet procesą pasiruošimą jai.
Voverių bendruomenės centras "Jotija"
Voverių bendruomenės centras "Jotija"
Voverių bendruomenės centras "Jotija" tai bendruomenė, kuri skatina aktyvią, ir sveiką gyvenseną.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016