Istorijos įpareigoti

Senųjų Trakų Kęstučio pagridninė mokykla
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 18 - spalio 18 dienomis (imtinai). Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinės mokyklos bendruomenė garsindama Trakų kunigaikščio Kęstučio vardą aktyviai dalyvauja pilietinėse, socialinėse, savanorystės iniciatyvose, skatindama mokinių, tėvų ir mokytojų pilietiškumą, ugdant dorus, Lietuvą gerbiančius piliečius:

„Gerumą dovanoti gera“ – tradicinė kasmetinė akcija jungianti mokyklos priešmokyklinukus ir Senųjų Trakų senyvo amžiaus gyventojus. Vaikai aplanko senjorus dovanodami jiems savo dėmesį, gerumą ir savo rankomis gamintus darbelius.
„Vaikai – vaikams“ – tradicinę pyragų dieną šventėme su viltimi ir atjauta, nes mokyklos vaikai nusprendė inicijuoti pyragų mugę, o visą surinktą piniginę sumą paaukoti VšĮ Pal. Kun. Mykolo Sopočkos hospiso Vaikų skyriuje sergantiems vaikams.

„Savanorystė“ – svarbus yra kiekvienas žmogus. Artimą matome ir jaučiame kiekvieną dieną, ligoniui stengiamės būti atjautus ir rūpestingi. Mirusius pagerbti ramybe ir pagarba. Tradicinė iniciatyva – vyresnių klasių mokiniai aplanko Senųjų Trakų kapines, kuriose ne tik uždega žvakutes ant pamirštų kapų, bet ir sutvarko apleistus kapus. Išreikšdami pagarbą išėjusiems.
„Gerumas mus vienija“ – Carito tradicinė akcija, kurioje moksleiviai kasmet įsijungia aukodami patys ir ragindami visą mokyklos bendruomenę aukoti.
„Apkasų žvakes“ Ukrainos kariams. Karas – jautri ir kiekvienam vaikui baiminga tema, verčianti pažvelgti nežmoniškai tiesai į akis. Skatindami mokinių savanorystę, pilietiškumą ir atsakomybę prieš kitą žmogų gaminome apkasų žvakes, kurios buvo perduotos Ukrainoje kovojantiems kariams.

„Mokyklos garbė“ – tradiciniai apdovanojimai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo proga. Iškilmingoje šventėje esame apdovanoti už pilietinę iniciatyvą „Lenkija- Lietuva kartu į laisvę“; „Advento vakarones“, kurių metu mokykla suburia moksleivius, tėvus, senelius ir pedagogus bendrom veiklom puoselėjant Lietuvos istoriją, tradicijas ir vertybes; už savanorystę padedant kariams Ukrainoje.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Senos ir naujos Alantos apylinkių lankytinos vietos
Senos ir naujos Alantos apylinkių lankytinos vietos
Alantos dvaro bendruomenės žmonių darbu ir iniciatyva Alanta turi gražių naujų lankytinų vietų - Valiulio akmenį ir Svobiškėlio stotelę.
Mindūnų bendruomenės šventė
Mindūnų bendruomenės šventė
Mindūnų bendruomenės centras savo veiklomis puoselėja valstybinių švenčių minėjimo tradicijas, siekia skatinti pilietiškumą, stiprinti valstybingumą.
Kultūrinė akcija #polkaLT
Kultūrinė akcija #polkaLT
Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka puoselėja Lietuvos nematerialų kultūros paveldą – kviečia priimti polkos iššūkį #polkaLT.
Vaikų ir jaunimo dienos stovykla ,,Šypsena"
Vaikų ir jaunimo dienos stovykla ,,Šypsena"
Esame jauna bendruomenė šiuo metu vienijanti 15 narių. Mūsų bendruomenė yra aktyvi. Esame paraše jau du projektus ir juos įgyvendinę.
Pilietinė iniciatyva "Dovana Lietuvai" skirta Žirmūnų bendruomenei, Vilniui, Lietuvai.
Pilietinė iniciatyva "Dovana Lietuvai" skirta Žirmūnų bendruomenei, Vilniui, Lietuvai.
Pilietinė iniciatyva, kuri Žirmūnų gimnazijoje gyvuoja ne vienerius metus.
„Žodelis-mamytės širdelėn"
„Žodelis-mamytės širdelėn"
Konkursas skirtas vaikų komunikavimo, literatūros, meninei kompetencijai ugdyti.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016