Istorijos įpareigoti

Senųjų Trakų Kęstučio pagridninė mokykla
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinės mokyklos bendruomenė garsindama Trakų kunigaikščio Kęstučio vardą aktyviai dalyvauja pilietinėse, socialinėse, savanorystės iniciatyvose, skatindama mokinių, tėvų ir mokytojų pilietiškumą, ugdant dorus, Lietuvą gerbiančius piliečius:

„Gerumą dovanoti gera“ – tradicinė kasmetinė akcija jungianti mokyklos priešmokyklinukus ir Senųjų Trakų senyvo amžiaus gyventojus. Vaikai aplanko senjorus dovanodami jiems savo dėmesį, gerumą ir savo rankomis gamintus darbelius.
„Vaikai – vaikams“ – tradicinę pyragų dieną šventėme su viltimi ir atjauta, nes mokyklos vaikai nusprendė inicijuoti pyragų mugę, o visą surinktą piniginę sumą paaukoti VšĮ Pal. Kun. Mykolo Sopočkos hospiso Vaikų skyriuje sergantiems vaikams.

„Savanorystė“ – svarbus yra kiekvienas žmogus. Artimą matome ir jaučiame kiekvieną dieną, ligoniui stengiamės būti atjautus ir rūpestingi. Mirusius pagerbti ramybe ir pagarba. Tradicinė iniciatyva – vyresnių klasių mokiniai aplanko Senųjų Trakų kapines, kuriose ne tik uždega žvakutes ant pamirštų kapų, bet ir sutvarko apleistus kapus. Išreikšdami pagarbą išėjusiems.
„Gerumas mus vienija“ – Carito tradicinė akcija, kurioje moksleiviai kasmet įsijungia aukodami patys ir ragindami visą mokyklos bendruomenę aukoti.
„Apkasų žvakes“ Ukrainos kariams. Karas – jautri ir kiekvienam vaikui baiminga tema, verčianti pažvelgti nežmoniškai tiesai į akis. Skatindami mokinių savanorystę, pilietiškumą ir atsakomybę prieš kitą žmogų gaminome apkasų žvakes, kurios buvo perduotos Ukrainoje kovojantiems kariams.

„Mokyklos garbė“ – tradiciniai apdovanojimai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo proga. Iškilmingoje šventėje esame apdovanoti už pilietinę iniciatyvą „Lenkija- Lietuva kartu į laisvę“; „Advento vakarones“, kurių metu mokykla suburia moksleivius, tėvus, senelius ir pedagogus bendrom veiklom puoselėjant Lietuvos istoriją, tradicijas ir vertybes; už savanorystę padedant kariams Ukrainoje.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė (Kauno r. sav.) įsikūrusi tik 2022 m. ir kurianti bei puoselėjanti seniūnijos teritorijos viešąsias erdves.
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
Bendruomenė rūpinasi savo bažnytėlės unikalių vargonų restauracija, organizuoja labdaros koncertus jų remontui reikalingoms lėšoms surinkti.
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Iniciatyva įpareigojusi save skatinti vienybę,kaimyniškumą bei gerovę sau,vaikams ir kaimynams jog būtų gera gyveni Lietuvoje bei savo krašte.
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Veikli, energinga, draugiška, puoselėjanti tradicijas.
Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva"
Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva"
Kiekvienas renginys kurį organizuojame stengiamės, kad būtų šventė visai šeimai. Sureikšminame ne pačią šventę bet procesą pasiruošimą jai.
Voverių bendruomenės centras "Jotija"
Voverių bendruomenės centras "Jotija"
Voverių bendruomenės centras "Jotija" tai bendruomenė, kuri skatina aktyvią, ir sveiką gyvenseną.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016