Gilučių bendruomenė

Gilučių bendruomenė
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Lietuvos stiprybė slypi mažų bendruomenių stiprybėje. Vietos gyventojų susitelkimas, noras telktis ir kurti yra varomoji mūsų gyvybingumo jėga. Gilučių bendruomenė, gyvuojanti nuo 2018 m. savo iniciatyva atgaivino kaimiškąją seniūniją. Šiuo metu bendruomenė apjungia 30 šeimų. Pritrauktų investicijų dėka dovanojo vietos gyventojams edukacijas, pažintį su žymiomis asmenybėmis, organizavo įvairius sporto ir kultūros renginius. Veiklių ir susitelkusių narių dėka išgražėjo vietovė buvo įkurto laisvalaikio ir sporto erdvės. Gyvuojanti kaip vienas kumštis organizacija, 2023 m. stiprindama ryšį tarp kaimo bendruomenių surengė pirmąjį Elektrėnų savivaldybėje plovo virimo čempionatą, kuriame sutelkė vietos bendruomenes ir iniciatyvius žmones. Bendruomenė augina akcijos „Milijonas ąžuolų Lietuvai“ dovanotą ąžuolą, kaip gyvybingumo ir tvirtybės simbolį. Stipri bendruomenė – stipri Lietuva.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Jungėnų kaimo bendruomenė
Jungėnų kaimo bendruomenė
Jungėnų kaimo bendruomenė įkurta 2000 m. lapkričio mėn. Bendruomenė jungia ne tik Jungėnų kaimo, bet ir aplinkinių kaimų gyventojus.
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė įsikūrusi Vilkaviškio rajone. Mūsų bendruomenės tikslas - skatinti pačios šeimos ir skirtingų kartų, bendrystę.
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Mūsų bendruomenės tikslas vienyti Šiaudiniškių ir gretimų kaimų gyventojus ir iš jų kilusius žmones, ugdyti gyventojų bendruomeniškumą.
„Karalkrėslio kepyklėlė“
„Karalkrėslio kepyklėlė“
Turim savo bendruomenė verslą „Karalkrėslio kepyklėlę“. Kepame tradicinius kepinius ir puoselėjam kulinarinį paveldą. Mylim ir didžiuojamės vieta kur gyvenam.
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Kažin ar dar Lietuvoje yra toks atvejis, kai gimtojo kaimo neliko, o buvusio kaimo gyventojai, išsibarstę po visą Lietuvą, susiburtų į asociaciją.
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Trakų TAU buria bendruomenę ir ugdo pilietiškumą.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016