Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva“

Asociacija Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva"
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Kiekvienas renginys kurį organizuojame stengiamės, kad būtų šventė visai šeimai. Sureikšminame ne pačią šventę bet procesą pasiruošimą jai.

Organizuojame šventes ir renginius įtraukdami bendruomenę į procesą. Šventės akcentus ir dekoracijas gamina nuo darželinuko iki senjoro. Mūsų iniciatyvos kuria užimtumą, prasmingą laiko praleidimą, norą įsitraukti ir būti naudingam savo kraštui. Organizuodami šventę kviečiame visus norinčius ir galinčius įsitraukti į paruošiamuosius darbus.

Bendruomeninei organizacijai „Atgaiva“ jau 22 metai. Šiuo metu aktyviai veiklose dalyvaujančių yra apie 20 žmonių. Narių iš viso 40. Šventiniu laikotarpiu įsitraukia visos seniūnijoje esančios organizacijos ir pavieniai gyventojai. Pernai metais pavyko suorganizuoti dvi šventes, kurios sulaukė daug teigiamų atgarsių, tai vėlinių šventė „Šviesos lieptais“. Jos metu iš ūkininko gavome 400 moliūgų, iš jų gaminome žibintus, kuriais papuošėme dvaro ir parko erdves. Žibintus gamino darželinukai, mokiniai, neįgaliųjų klubo „Versmė“ nariai, bibliotekos darbuotojos su skaitytojais, pavieniai asmenys, krašto ūkininkai. Spalio 30 d. vakarą Medžiotojų namelyje ir prie dvaro vyko renginys į kurį suvažiavo iš viso rajono apie 500 dalyvių. Kitas renginys darniai suvienijąs bendruomenę buvo „Atrask kalėdinį namelį“. Renginiui reikėjo pagaminti prakartėlę, gamino mūsų krašto verslininkas, kuris šiuo metu gyvena Kaune. Nykštukus iš eglišakių gamino visa bendruomenė, kad galėtume kuo daugiau papuošti miestelio erdvių.

Gruodžio 16 d. sukvietėme visus pas Kalėdų senelį į Medžiotojų namelį. Renginyje taip pat apsilankė nemaža dalis viso rajono gyventojų. Mūsų bendruomenės tikslas kuo daugiau būti gamtoje atsakingai išnaudoti esamas miško/parko erdves.

Kovo 11 ąją organizavome žygį kuriame dalyvavo 315 dalyvių iš visos Lietuvos. Esame išsikėlę sau tikslą pakeisti visas supuvusias parko poilsiavietes.

Miške stovi Medžiotojų namelis. Daug metų jis buvo apleistas, išplėštas pradėtas niokoti. Bendruomenės narių pastangomis namelį sutvarkėme, užkalėme langus, kad toliau nebūtų niokojamas. Dar vienas iš tikslų prikelti namelį naujam miško pasakos gyvenimui. Šiuo metu namelis neturi šeimininkų, todėl kreipėmės į Šakių rajono savivaldybę, kuri yra parko savininkė. Savivaldybė pažadėjo įteisinti namelį ir perduoti bendruomenės reikmėms. Namelio stogas jau pradėjęs pūti. Būtina jį pakeisti, kad toliau galėtume organizuoti ir įgyvendinti savo sumanymus bei projektus gamtoje. Medžiotojų namelis stovi nuo 1975 m. kolūkio statinys. Pasikeitus santvarkai namelis liko be šeimininkų. Tačiau esame užsidegę ir tikime, kad mums pavyks ne tik atnaujinti poilsiavietes bet ir prikelti namelį naujam gyvenimui. Iš Šakių rajono savivaldybės jau gavome 1400 eur., poilsiaviečių atnaujinimui. Seniūnas pažadėjo aprūpinti dalimi medienos.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Visuomeninė organizacija Akmenės bendruomenė
Visuomeninė organizacija Akmenės bendruomenė
Akmenės bendruomenė stiprina savo identitetą vykdydama kultūrines iniciatyvas ir augindama tradicijas ir bendruomeniškumą.
Vilnelės Pankai
Vilnelės Pankai
Esame neformali, atvira, sveiko gyvenimo būdo bendruomenė, propaguojanti maudynes šaltame vandenyje.
Mastaičių krašto bendruomenė
Mastaičių krašto bendruomenė
Mūsų iniciatyva - vieninga, stipri, sutelkta, pasitikinti, veikli, puoselėjanti tradicijas bei skleidžianti bendrystės idėjas bendruomenė.
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė (Kauno r. sav.) įsikūrusi tik 2022 m. ir kurianti bei puoselėjanti seniūnijos teritorijos viešąsias erdves.
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
Bendruomenė rūpinasi savo bažnytėlės unikalių vargonų restauracija, organizuoja labdaros koncertus jų remontui reikalingoms lėšoms surinkti.
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Iniciatyva įpareigojusi save skatinti vienybę,kaimyniškumą bei gerovę sau,vaikams ir kaimynams jog būtų gera gyveni Lietuvoje bei savo krašte.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016