Dviračių Žygis po Lailūnų kaimo bendruomenės teritorijoje – „Žymių kraštiečių pėdomis“

Lailūnų kaimo bendruomenė
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Pirmasis renginys buvo 2013 metais, kada minėjome Prano Inčiūros mokytojo, poeto 110 -ąsias gimimo metines. Šį maršrutą tada įveikėm su mašinomis. Renginyje dalyvavo bendruomenės nariai, svečiai, Prano Inčiūros giminės. Renginyje dalyvavo apie 50 žmonių.

2019 metais surengti poezijos skaitymai Obeliuose (Pandėlio seniūnija,Rokiškio raj.) Čia aplankėm 4 žymius objektus: buvusią Obelių kaimo pradžios mokyklą, Obelių kaimo kryžių, buvusią Juozo Bagužio (Etnografas, dailininkas) sodybą, Obelių kapines, kur palaidoti šio ir aplinkinių kaimų gyvenę žmonės. 70 žmonių. 2021 metais vasario 16, surengtas žygis pažymėti išnykusiems kaimams, susitikti su dar veikiančių kaimų gyventojais. Dalyvavo apie 30 gyventojų Taip palaikomas ryšys su jaunimu, su kraštiečiais išvykusiai iš kaimo. Juos supažindiname su kaimo praeitimi, jų seneliais ir proseneliais. Todėl ir kilo idėja užfiksuoti tas žymias vietas žemėlapyje, fiksuojant, naujas žygių metu, atrastas vietas.
2022 metais liepos 6 žygis suorganizuotas su Pandėlio bendruomene. Su šia bendruomene mes palaikome glaudžius ryšius. Jie atvyko pas mus į bendruomenę ir mūsų, o pasiūlytas vietos maršrutas jiems labai tiko.

2023 m. planuojamas Lailūnų kaimo bendruomenės žygis dviračiais „Žymių kraštiečių pėdomis“. Pagal iš anksto sudarytą žemėlapį planuojama parengti aprašymus.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė (Kauno r. sav.) įsikūrusi tik 2022 m. ir kurianti bei puoselėjanti seniūnijos teritorijos viešąsias erdves.
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
Bendruomenė rūpinasi savo bažnytėlės unikalių vargonų restauracija, organizuoja labdaros koncertus jų remontui reikalingoms lėšoms surinkti.
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Iniciatyva įpareigojusi save skatinti vienybę,kaimyniškumą bei gerovę sau,vaikams ir kaimynams jog būtų gera gyveni Lietuvoje bei savo krašte.
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Veikli, energinga, draugiška, puoselėjanti tradicijas.
Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva"
Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva"
Kiekvienas renginys kurį organizuojame stengiamės, kad būtų šventė visai šeimai. Sureikšminame ne pačią šventę bet procesą pasiruošimą jai.
Voverių bendruomenės centras "Jotija"
Voverių bendruomenės centras "Jotija"
Voverių bendruomenės centras "Jotija" tai bendruomenė, kuri skatina aktyvią, ir sveiką gyvenseną.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016