Dovana Raseinių krašto gyventojams pasitinkant Vasario 16-ąją

Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla
Kviesime balsuoti už iniciatyvas konkurse 2023 m. rudenį. Registruoti naujas iniciatyvas jau galite, užsiregistravusius kviesime dalyvauti ir kitose projekto veiklose.

Nuo 2017 m. Viešosios įstaigos Raseinių technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė, pasitikdama Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, miesto ir rajono gyventojams padovanoja gražius reginius viešosiose miesto erdvėse. Ši šventė vienija mūsų bendruomenės narius, suburia bendrai veiklai ir skatina didžiuotis savo Tėvyne.

2017 m. pasitinkant Vasario 16-ąją mokyklos bendruomenė iš popierinių gėlių sudėliojo trispalvę Raseinių miesto širdyje – Žemaičio aikštėje. Šventinę dieną ja gėrėjosi miestiečiai, miesto svečiai.

2018 m. miesto parko, pavadinto kraštiečio Maironio vardu, gojelyje mokyklos bendruomenė trispalvės spalvomis sudėliojo dėlionę – Tautišką giesmę, kuri Vasario 16-ąją džiugino kiekvieno, praeinančio pro šalį, akį.

2019 m. miesto centre, Žemaičio aikštėje, pasitinkant Vasario 16-ąją buvo iškelta dekoracija iš: stilizuotų vyčių vienoje pusėje ir Žemaitijos herbo (taip paminint ir Žemaitijos metus) – kitoje pusėje.

2020 m. ir 2021 m. mokyklos gyvenimas buvo stabtelėjęs dėl Covid-19 apribojimų, o nuo 2022 m. mokykla tęsia savo gražią tradiciją ir toliau sveikindama raseiniečius ir Raseinių miesto svečius su Vasario 16-ąja.

2022 m. centrinę miesto aikštę papuošė mokyklos bendruomenės sukurta dekoracija „Gedminaičių stulpai“ su mokinių šventiniu sveikinimu, kurį buvo galima peržiūrėti nuskaičius QR kodą.

2023 m. Nepriklausomybės gynėjų aikštę papuošė mokyklos bendruomenės narių sukurta dekoracija , kuri sveikina visu kraštiečius su artėjančia Vasario 16-ąja ir su gražiu 770 metų Raseinių miesto jubiliejumi.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Joniškio „Saulės" pagrindinės mokyklos pilietiškumo žygiai
Joniškio „Saulės" pagrindinės mokyklos pilietiškumo žygiai
Nuo 2017 m. Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos iniciatyva pradėti organizuoti pėsčiųjų žygiai, skirti Lietuvos Nepriklausomybei paminėti.
„Juozo Lukšos Daumanto įkvėpti“
„Juozo Lukšos Daumanto įkvėpti“
Kviečiame bendruomenes prisijungti prie iniciatyvos „Juozo Lukšos Daumanto įkvėpti“, Lietuvos laisvės kovotojų įamžinimui ir dalintis savo idėjomis.
„Mokinių savivaldos – matomos ir girdimos”
„Mokinių savivaldos – matomos ir girdimos”
Projektas „Mokinių savivaldos – matomos ir girdimos”, kuriuo siekiama stiprinti Marijampolės mokinių savivaldų tarybas ir skatinti jų iniciatyvas.
Žygis „Neškim žinią Lietuvai“
Žygis „Neškim žinią Lietuvai“
Nuo 2018 m. Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija organizuoja žygį Viduklės miestelio gatvėmis, skirtą Vasario 16-tai paminėti.
Lietuvių Namai Norvegijoje
Lietuvių Namai Norvegijoje
Rogalando lietuvių bendrija - 10 metų gyvuojanti organizacija, kurios nariai savanorystės principu restauravo pastatą, kuriuose įkūrė Lietuvių Namus.
„Bring Together Lithuania" / „Jungtis Lietuvai"
„Bring Together Lithuania" / „Jungtis Lietuvai"
„Bring Together Lithuania" - tai unikali vasaros stažuočių ir modernios Lietuvos pažinimo programa Lietuvos diasporos jaunimui iš viso pasaulio.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016