Dovana Raseinių krašto gyventojams pasitinkant Vasario 16-ąją

Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Nuo 2017 m. Viešosios įstaigos Raseinių technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė, pasitikdama Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, miesto ir rajono gyventojams padovanoja gražius reginius viešosiose miesto erdvėse. Ši šventė vienija mūsų bendruomenės narius, suburia bendrai veiklai ir skatina didžiuotis savo Tėvyne.

2017 m. pasitinkant Vasario 16-ąją mokyklos bendruomenė iš popierinių gėlių sudėliojo trispalvę Raseinių miesto širdyje – Žemaičio aikštėje. Šventinę dieną ja gėrėjosi miestiečiai, miesto svečiai.

2018 m. miesto parko, pavadinto kraštiečio Maironio vardu, gojelyje mokyklos bendruomenė trispalvės spalvomis sudėliojo dėlionę – Tautišką giesmę, kuri Vasario 16-ąją džiugino kiekvieno, praeinančio pro šalį, akį.

2019 m. miesto centre, Žemaičio aikštėje, pasitinkant Vasario 16-ąją buvo iškelta dekoracija iš: stilizuotų vyčių vienoje pusėje ir Žemaitijos herbo (taip paminint ir Žemaitijos metus) – kitoje pusėje.

2020 m. ir 2021 m. mokyklos gyvenimas buvo stabtelėjęs dėl Covid-19 apribojimų, o nuo 2022 m. mokykla tęsia savo gražią tradiciją ir toliau sveikindama raseiniečius ir Raseinių miesto svečius su Vasario 16-ąja.

2022 m. centrinę miesto aikštę papuošė mokyklos bendruomenės sukurta dekoracija „Gedminaičių stulpai“ su mokinių šventiniu sveikinimu, kurį buvo galima peržiūrėti nuskaičius QR kodą.

2023 m. Nepriklausomybės gynėjų aikštę papuošė mokyklos bendruomenės narių sukurta dekoracija , kuri sveikina visu kraštiečius su artėjančia Vasario 16-ąja ir su gražiu 770 metų Raseinių miesto jubiliejumi.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Jungėnų kaimo bendruomenė
Jungėnų kaimo bendruomenė
Jungėnų kaimo bendruomenė įkurta 2000 m. lapkričio mėn. Bendruomenė jungia ne tik Jungėnų kaimo, bet ir aplinkinių kaimų gyventojus.
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė įsikūrusi Vilkaviškio rajone. Mūsų bendruomenės tikslas - skatinti pačios šeimos ir skirtingų kartų, bendrystę.
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Mūsų bendruomenės tikslas vienyti Šiaudiniškių ir gretimų kaimų gyventojus ir iš jų kilusius žmones, ugdyti gyventojų bendruomeniškumą.
„Karalkrėslio kepyklėlė“
„Karalkrėslio kepyklėlė“
Turim savo bendruomenė verslą „Karalkrėslio kepyklėlę“. Kepame tradicinius kepinius ir puoselėjam kulinarinį paveldą. Mylim ir didžiuojamės vieta kur gyvenam.
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Kažin ar dar Lietuvoje yra toks atvejis, kai gimtojo kaimo neliko, o buvusio kaimo gyventojai, išsibarstę po visą Lietuvą, susiburtų į asociaciją.
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Trakų TAU buria bendruomenę ir ugdo pilietiškumą.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016