Dovana Raseinių krašto gyventojams pasitinkant Vasario 16-ąją

Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Nuo 2017 m. Viešosios įstaigos Raseinių technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė, pasitikdama Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, miesto ir rajono gyventojams padovanoja gražius reginius viešosiose miesto erdvėse. Ši šventė vienija mūsų bendruomenės narius, suburia bendrai veiklai ir skatina didžiuotis savo Tėvyne.

2017 m. pasitinkant Vasario 16-ąją mokyklos bendruomenė iš popierinių gėlių sudėliojo trispalvę Raseinių miesto širdyje – Žemaičio aikštėje. Šventinę dieną ja gėrėjosi miestiečiai, miesto svečiai.

2018 m. miesto parko, pavadinto kraštiečio Maironio vardu, gojelyje mokyklos bendruomenė trispalvės spalvomis sudėliojo dėlionę – Tautišką giesmę, kuri Vasario 16-ąją džiugino kiekvieno, praeinančio pro šalį, akį.

2019 m. miesto centre, Žemaičio aikštėje, pasitinkant Vasario 16-ąją buvo iškelta dekoracija iš: stilizuotų vyčių vienoje pusėje ir Žemaitijos herbo (taip paminint ir Žemaitijos metus) – kitoje pusėje.

2020 m. ir 2021 m. mokyklos gyvenimas buvo stabtelėjęs dėl Covid-19 apribojimų, o nuo 2022 m. mokykla tęsia savo gražią tradiciją ir toliau sveikindama raseiniečius ir Raseinių miesto svečius su Vasario 16-ąja.

2022 m. centrinę miesto aikštę papuošė mokyklos bendruomenės sukurta dekoracija „Gedminaičių stulpai“ su mokinių šventiniu sveikinimu, kurį buvo galima peržiūrėti nuskaičius QR kodą.

2023 m. Nepriklausomybės gynėjų aikštę papuošė mokyklos bendruomenės narių sukurta dekoracija , kuri sveikina visu kraštiečius su artėjančia Vasario 16-ąja ir su gražiu 770 metų Raseinių miesto jubiliejumi.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Ažuožerių moterų klubas
Ažuožerių moterų klubas
Ažuožerių moterų klubas- tai veiklių ir motyvuotų moterų bendruomenė.
Pasaulio anykštėnų bendrija
Pasaulio anykštėnų bendrija
Pasaulio anykštėnų bendrija telkia visuose pasaulio kraštuose ir Lietuvoje gyvenančius anykštėnus bendrai veiklai savo krašto ir Lietuvos labui.
Jaskonių ir Naujasodės kaimų bendruomenė
Jaskonių ir Naujasodės kaimų bendruomenė
Pietryčių Lietuvos partizaninis judėjimas.pokario metais.Druskininkų krašto partizanai.
Anykščių rajono Kurklių miestelio bendruomenės veikla
Anykščių rajono Kurklių miestelio bendruomenės veikla
Kurklių miestelio bendruomenė veikia nuo 2003 m. Mūsų bendruomenėje yra 68 nariai. jai vadovauja bendruomenės pirmininkė Elena Dedelienė, tai aktyvi..
Ziboliškės kaimo bendruomenė
Ziboliškės kaimo bendruomenė
Mūsų bendruomenė jauna (2 metai). Tikslas - kurti jaukų kaimą visiems. Nuo tradicijų iki inovacijų! Kuriame patrauklias erdves, bendraujame, dalijamės
Kaimo bendruomenė „Nendrinukė"
Kaimo bendruomenė „Nendrinukė"
Kaimo bendruomenė „Nendrinukė" susibūrė ir sėkmingai įgyvendina projektus, kurie ugdo pilietiškumą Trakų rajone.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016