Dovana Raseinių krašto gyventojams pasitinkant Vasario 16-ąją

Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 18 - spalio 18 dienomis (imtinai). Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

Nuo 2017 m. Viešosios įstaigos Raseinių technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė, pasitikdama Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, miesto ir rajono gyventojams padovanoja gražius reginius viešosiose miesto erdvėse. Ši šventė vienija mūsų bendruomenės narius, suburia bendrai veiklai ir skatina didžiuotis savo Tėvyne.

2017 m. pasitinkant Vasario 16-ąją mokyklos bendruomenė iš popierinių gėlių sudėliojo trispalvę Raseinių miesto širdyje – Žemaičio aikštėje. Šventinę dieną ja gėrėjosi miestiečiai, miesto svečiai.

2018 m. miesto parko, pavadinto kraštiečio Maironio vardu, gojelyje mokyklos bendruomenė trispalvės spalvomis sudėliojo dėlionę – Tautišką giesmę, kuri Vasario 16-ąją džiugino kiekvieno, praeinančio pro šalį, akį.

2019 m. miesto centre, Žemaičio aikštėje, pasitinkant Vasario 16-ąją buvo iškelta dekoracija iš: stilizuotų vyčių vienoje pusėje ir Žemaitijos herbo (taip paminint ir Žemaitijos metus) – kitoje pusėje.

2020 m. ir 2021 m. mokyklos gyvenimas buvo stabtelėjęs dėl Covid-19 apribojimų, o nuo 2022 m. mokykla tęsia savo gražią tradiciją ir toliau sveikindama raseiniečius ir Raseinių miesto svečius su Vasario 16-ąja.

2022 m. centrinę miesto aikštę papuošė mokyklos bendruomenės sukurta dekoracija „Gedminaičių stulpai“ su mokinių šventiniu sveikinimu, kurį buvo galima peržiūrėti nuskaičius QR kodą.

2023 m. Nepriklausomybės gynėjų aikštę papuošė mokyklos bendruomenės narių sukurta dekoracija , kuri sveikina visu kraštiečius su artėjančia Vasario 16-ąja ir su gražiu 770 metų Raseinių miesto jubiliejumi.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Senos ir naujos Alantos apylinkių lankytinos vietos
Senos ir naujos Alantos apylinkių lankytinos vietos
Alantos dvaro bendruomenės žmonių darbu ir iniciatyva Alanta turi gražių naujų lankytinų vietų - Valiulio akmenį ir Svobiškėlio stotelę.
Mindūnų bendruomenės šventė
Mindūnų bendruomenės šventė
Mindūnų bendruomenės centras savo veiklomis puoselėja valstybinių švenčių minėjimo tradicijas, siekia skatinti pilietiškumą, stiprinti valstybingumą.
Kultūrinė akcija #polkaLT
Kultūrinė akcija #polkaLT
Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka puoselėja Lietuvos nematerialų kultūros paveldą – kviečia priimti polkos iššūkį #polkaLT.
Vaikų ir jaunimo dienos stovykla ,,Šypsena"
Vaikų ir jaunimo dienos stovykla ,,Šypsena"
Esame jauna bendruomenė šiuo metu vienijanti 15 narių. Mūsų bendruomenė yra aktyvi. Esame paraše jau du projektus ir juos įgyvendinę.
Pilietinė iniciatyva "Dovana Lietuvai" skirta Žirmūnų bendruomenei, Vilniui, Lietuvai.
Pilietinė iniciatyva "Dovana Lietuvai" skirta Žirmūnų bendruomenei, Vilniui, Lietuvai.
Pilietinė iniciatyva, kuri Žirmūnų gimnazijoje gyvuoja ne vienerius metus.
„Žodelis-mamytės širdelėn"
„Žodelis-mamytės širdelėn"
Konkursas skirtas vaikų komunikavimo, literatūros, meninei kompetencijai ugdyti.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016