„Domus“ bendruomenės parama vaikams Ukrainoje

Pabradės bendruomenė „Domus“
Palaikymo balsai neturės įtakos konkurso rezultatams. Konkursinio balsavimo sistemą planuojama atverti šių metų rudens pradžioje. Apie konkursinio balsavimo pradžią būsite informuoti žinute Lietuvos galios platformoje.
Jau palaikė

Akcija, kurios metu buvo renkama parama Ukrainos kūdikiams, sulaukė labai didelio palaikymo. Iš viso akcijos metu buvo surinkta 4350 eurų. Pinigai buvo pervedami į Pabradės bendruomenės ,,Domus“ sąskaitą. Prie mūsų akcijos prisidėjo Lietuvos kariuomenė, Pabradės miesto kultūros centras, Pabradės seniūnija, Pabradės „Ryto“ ir „Žeimenos“ gimnazijos, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie VRM, Vilniaus pasienio rinktinės, Pavoverės pasienio užkarda. Už surinktus pinigus buvo nupirktos mažiems vaikams reikalingos prekės. Daug sauskelnių, drėgnų servetėlių, maisto kūdikiams (tyrelės, košelės, sultys). Manome, kad bendra pirmos surinktos paramos vertė yra apie 5000 eurų. Visa surinkta, nupirkta parama buvo nuvežta į Kauną, ją į Ukrainą nuvežė TV laidos „ Praeities žvalgas“ komanda.

Bendra antros paramos vertė, kuri buvo išsiųsta į Ukrainą, apie 3000 eurų. Už suaukotas lėšas taip pat buvo nupirkti prašomi vaistai mažiesiems ukrainiečiams, sauskelnes, pieno mišinėlius, tyreles, drabužėlius ir kitas priemones kūdikiams.
Pabradės miesto mokyklų mokiniai piešė nuostabius piešinius Ukrainos vaikams ir kariams.
Mūsų , Pabradės bendruomenė „Domus“ organizatorių, ir prisidėjusių prie šios akcijos žmonių bei įmonių surinkta parama pasiekė Ukrainos vaikus, kuriems sunkiu metu labai trūko būtiniausių daiktų ir maisto produktų. Savanorė Irina iš Ukrainos siuntė mums nuotraukas su mūsų parama.

Pabradė bendruomenė „Domus“ iš viso išsiuntė į Ukrainą tris paramas vaikams.

Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Sukarinta dieninė stovykla vaikams
Sukarinta dieninė stovykla vaikams
Stovyklos metu vaikai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su Lietuvos kariuomenės profesijomis, išbandyti savo jėgas ir ištvermę.
Airijos lietuvių sporto šventė
Airijos lietuvių sporto šventė
Sporto populiarinimas, informacijos sklaida bei sportininkų pagalba vieni kitiems – kas sutelktų sportuojančius Airijos lietuvius bendrai veiklai!
Kai žemę aplanko svečiai iš praeities...
Kai žemę aplanko svečiai iš praeities...
Kraštotyros ir meteoritų ieškotojų klubas kviečia domėtis Molėtų ir Ukmergės krašto istoriją, ją įprasminti ir stebėti visatą, jos kūnus - meteoritus.
Te nelieka užmirštų kapų
Te nelieka užmirštų kapų
Apleistų ir nelankomų kapaviečių tvarkymas.
Ukmergės rajono Žemaitkiemio miestelio bendruomenė
Ukmergės rajono Žemaitkiemio miestelio bendruomenė
Dalyvavimas projektuose, konkursuose, išradingos jungiančios kraštiečius šventės jungia ir stiprina bendruomenę. Stipri bendruomenė - stipri Lietuva.
Bendruomenė „Miško uostas"
Bendruomenė „Miško uostas"
„Miško uostas"- tai Švenčionėlių kūrėjų bendruomenė, nykstantį miestelį prikelianti tvariam, bendruomeniškam ir kūrybingam naujakurių gyvenimui.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2022 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016