„Domus“ bendruomenės parama vaikams Ukrainoje

Pabradės bendruomenė „Domus“
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 18 - spalio 18 dienomis (imtinai). Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

Akcija, kurios metu buvo renkama parama Ukrainos kūdikiams, sulaukė labai didelio palaikymo. Iš viso akcijos metu buvo surinkta 4350 eurų. Pinigai buvo pervedami į Pabradės bendruomenės ,,Domus“ sąskaitą. Prie mūsų akcijos prisidėjo Lietuvos kariuomenė, Pabradės miesto kultūros centras, Pabradės seniūnija, Pabradės „Ryto“ ir „Žeimenos“ gimnazijos, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie VRM, Vilniaus pasienio rinktinės, Pavoverės pasienio užkarda. Už surinktus pinigus buvo nupirktos mažiems vaikams reikalingos prekės. Daug sauskelnių, drėgnų servetėlių, maisto kūdikiams (tyrelės, košelės, sultys). Manome, kad bendra pirmos surinktos paramos vertė yra apie 5000 eurų. Visa surinkta, nupirkta parama buvo nuvežta į Kauną, ją į Ukrainą nuvežė TV laidos „ Praeities žvalgas“ komanda.

Bendra antros paramos vertė, kuri buvo išsiųsta į Ukrainą, apie 3000 eurų. Už suaukotas lėšas taip pat buvo nupirkti prašomi vaistai mažiesiems ukrainiečiams, sauskelnes, pieno mišinėlius, tyreles, drabužėlius ir kitas priemones kūdikiams.
Pabradės miesto mokyklų mokiniai piešė nuostabius piešinius Ukrainos vaikams ir kariams.
Mūsų , Pabradės bendruomenė „Domus“ organizatorių, ir prisidėjusių prie šios akcijos žmonių bei įmonių surinkta parama pasiekė Ukrainos vaikus, kuriems sunkiu metu labai trūko būtiniausių daiktų ir maisto produktų. Savanorė Irina iš Ukrainos siuntė mums nuotraukas su mūsų parama.

Pabradė bendruomenė „Domus“ iš viso išsiuntė į Ukrainą tris paramas vaikams.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Senos ir naujos Alantos apylinkių lankytinos vietos
Senos ir naujos Alantos apylinkių lankytinos vietos
Alantos dvaro bendruomenės žmonių darbu ir iniciatyva Alanta turi gražių naujų lankytinų vietų - Valiulio akmenį ir Svobiškėlio stotelę.
Mindūnų bendruomenės šventė
Mindūnų bendruomenės šventė
Mindūnų bendruomenės centras savo veiklomis puoselėja valstybinių švenčių minėjimo tradicijas, siekia skatinti pilietiškumą, stiprinti valstybingumą.
Kultūrinė akcija #polkaLT
Kultūrinė akcija #polkaLT
Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka puoselėja Lietuvos nematerialų kultūros paveldą – kviečia priimti polkos iššūkį #polkaLT.
Vaikų ir jaunimo dienos stovykla ,,Šypsena"
Vaikų ir jaunimo dienos stovykla ,,Šypsena"
Esame jauna bendruomenė šiuo metu vienijanti 15 narių. Mūsų bendruomenė yra aktyvi. Esame paraše jau du projektus ir juos įgyvendinę.
Pilietinė iniciatyva "Dovana Lietuvai" skirta Žirmūnų bendruomenei, Vilniui, Lietuvai.
Pilietinė iniciatyva "Dovana Lietuvai" skirta Žirmūnų bendruomenei, Vilniui, Lietuvai.
Pilietinė iniciatyva, kuri Žirmūnų gimnazijoje gyvuoja ne vienerius metus.
„Žodelis-mamytės širdelėn"
„Žodelis-mamytės širdelėn"
Konkursas skirtas vaikų komunikavimo, literatūros, meninei kompetencijai ugdyti.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016