„Domus“ bendruomenės parama vaikams Ukrainoje

Pabradės bendruomenė „Domus“
Kviesime balsuoti už iniciatyvas konkurse 2023 m. rudenį. Registruoti naujas iniciatyvas jau galite, užsiregistravusius kviesime dalyvauti ir kitose projekto veiklose.

Akcija, kurios metu buvo renkama parama Ukrainos kūdikiams, sulaukė labai didelio palaikymo. Iš viso akcijos metu buvo surinkta 4350 eurų. Pinigai buvo pervedami į Pabradės bendruomenės ,,Domus“ sąskaitą. Prie mūsų akcijos prisidėjo Lietuvos kariuomenė, Pabradės miesto kultūros centras, Pabradės seniūnija, Pabradės „Ryto“ ir „Žeimenos“ gimnazijos, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie VRM, Vilniaus pasienio rinktinės, Pavoverės pasienio užkarda. Už surinktus pinigus buvo nupirktos mažiems vaikams reikalingos prekės. Daug sauskelnių, drėgnų servetėlių, maisto kūdikiams (tyrelės, košelės, sultys). Manome, kad bendra pirmos surinktos paramos vertė yra apie 5000 eurų. Visa surinkta, nupirkta parama buvo nuvežta į Kauną, ją į Ukrainą nuvežė TV laidos „ Praeities žvalgas“ komanda.

Bendra antros paramos vertė, kuri buvo išsiųsta į Ukrainą, apie 3000 eurų. Už suaukotas lėšas taip pat buvo nupirkti prašomi vaistai mažiesiems ukrainiečiams, sauskelnes, pieno mišinėlius, tyreles, drabužėlius ir kitas priemones kūdikiams.
Pabradės miesto mokyklų mokiniai piešė nuostabius piešinius Ukrainos vaikams ir kariams.
Mūsų , Pabradės bendruomenė „Domus“ organizatorių, ir prisidėjusių prie šios akcijos žmonių bei įmonių surinkta parama pasiekė Ukrainos vaikus, kuriems sunkiu metu labai trūko būtiniausių daiktų ir maisto produktų. Savanorė Irina iš Ukrainos siuntė mums nuotraukas su mūsų parama.

Pabradė bendruomenė „Domus“ iš viso išsiuntė į Ukrainą tris paramas vaikams.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Joniškio „Saulės" pagrindinės mokyklos pilietiškumo žygiai
Joniškio „Saulės" pagrindinės mokyklos pilietiškumo žygiai
Nuo 2017 m. Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos iniciatyva pradėti organizuoti pėsčiųjų žygiai, skirti Lietuvos Nepriklausomybei paminėti.
„Juozo Lukšos Daumanto įkvėpti“
„Juozo Lukšos Daumanto įkvėpti“
Kviečiame bendruomenes prisijungti prie iniciatyvos „Juozo Lukšos Daumanto įkvėpti“, Lietuvos laisvės kovotojų įamžinimui ir dalintis savo idėjomis.
„Mokinių savivaldos – matomos ir girdimos”
„Mokinių savivaldos – matomos ir girdimos”
Projektas „Mokinių savivaldos – matomos ir girdimos”, kuriuo siekiama stiprinti Marijampolės mokinių savivaldų tarybas ir skatinti jų iniciatyvas.
Dovana Raseinių krašto gyventojams pasitinkant Vasario 16-ąją
Dovana Raseinių krašto gyventojams pasitinkant Vasario 16-ąją
VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė jau eilę metų dovanoja dovaną gyventojams Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga.
Žygis „Neškim žinią Lietuvai“
Žygis „Neškim žinią Lietuvai“
Nuo 2018 m. Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija organizuoja žygį Viduklės miestelio gatvėmis, skirtą Vasario 16-tai paminėti.
Lietuvių Namai Norvegijoje
Lietuvių Namai Norvegijoje
Rogalando lietuvių bendrija - 10 metų gyvuojanti organizacija, kurios nariai savanorystės principu restauravo pastatą, kuriuose įkūrė Lietuvių Namus.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016