„Domus“ bendruomenės parama vaikams Ukrainoje

Pabradės bendruomenė „Domus“
2022 m. konkurso balsavimas pasibaigė. Ačiū dalyvavusiems! Kviesime balsuoti kitų metų konkurse 2023 m. „Palaikymo" balsai neturės įtakos konkurso rezultatams. Registruoti naujas iniciatyvas jau galite, užsiregistravusius kviesime dalyvauti ir kitose projekto veiklose.
Jau palaikė

Akcija, kurios metu buvo renkama parama Ukrainos kūdikiams, sulaukė labai didelio palaikymo. Iš viso akcijos metu buvo surinkta 4350 eurų. Pinigai buvo pervedami į Pabradės bendruomenės ,,Domus“ sąskaitą. Prie mūsų akcijos prisidėjo Lietuvos kariuomenė, Pabradės miesto kultūros centras, Pabradės seniūnija, Pabradės „Ryto“ ir „Žeimenos“ gimnazijos, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie VRM, Vilniaus pasienio rinktinės, Pavoverės pasienio užkarda. Už surinktus pinigus buvo nupirktos mažiems vaikams reikalingos prekės. Daug sauskelnių, drėgnų servetėlių, maisto kūdikiams (tyrelės, košelės, sultys). Manome, kad bendra pirmos surinktos paramos vertė yra apie 5000 eurų. Visa surinkta, nupirkta parama buvo nuvežta į Kauną, ją į Ukrainą nuvežė TV laidos „ Praeities žvalgas“ komanda.

Bendra antros paramos vertė, kuri buvo išsiųsta į Ukrainą, apie 3000 eurų. Už suaukotas lėšas taip pat buvo nupirkti prašomi vaistai mažiesiems ukrainiečiams, sauskelnes, pieno mišinėlius, tyreles, drabužėlius ir kitas priemones kūdikiams.
Pabradės miesto mokyklų mokiniai piešė nuostabius piešinius Ukrainos vaikams ir kariams.
Mūsų , Pabradės bendruomenė „Domus“ organizatorių, ir prisidėjusių prie šios akcijos žmonių bei įmonių surinkta parama pasiekė Ukrainos vaikus, kuriems sunkiu metu labai trūko būtiniausių daiktų ir maisto produktų. Savanorė Irina iš Ukrainos siuntė mums nuotraukas su mūsų parama.

Pabradė bendruomenė „Domus“ iš viso išsiuntė į Ukrainą tris paramas vaikams.

Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
JAV Lietuvių Bendruomenės kartu su JAV Lietuvių jaunimo sąjunga vykdomas projektas “Šaknys”
JAV Lietuvių Bendruomenės kartu su JAV Lietuvių jaunimo sąjunga vykdomas projektas “Šaknys”
Projekto metu JAV gyvenantis lietuvių kilmės jaunimas ieško ir tvarko senas JAV lietuvių kapines, kartu diskutuojama lietuviškos tapatybės temomis.
Tinklalaidė „Kalba mamos“
Tinklalaidė „Kalba mamos“
„Kalba mamos“ – tai tinklalaidė ir bendruomenė, kurioje mamos nesijaustų vienišos, pasisemtų įkvėpimo ir atrastų unikalų savo motinystės kelią.
Lietuvių senjorai Anglijoje
Lietuvių senjorai Anglijoje
Lietuviai senjorai Anglijoje, kurie yra pavyzdys visam pasauliui. Nebūti vienišiems, džiaugtis gyvenimu, tuo užkrėsti kitus, vaikus, anūkus.
Mokytojų Palaikymo Ratai
Mokytojų Palaikymo Ratai
Projekto tikslas sukurti saugią erdvę mokytojams, kurioje jie galėtų dalintis rūpesčiais ir gauti palaikymą. Laimingas mokytojas - laimingi vaikai.
Bendruomenės stiprinimo programa „Vienas kiemas“
Bendruomenės stiprinimo programa „Vienas kiemas“
Bendruomeniškumo, kūrybiškumo ir pilietiškumo stiprinimas per kultūrinę meno mėgėjų veiklą, įtraukiant įvairaus amžiaus miesto bendruomenę.
Airijos Lietuviams Rūpi
Airijos Lietuviams Rūpi
Rašytoja Vanda Juknaitė yra pasakiusi: "Mažuose pasaulio kampeliuose, maži žmonės, darydami mažus, gerus darbus pamažu keičia pasaulio veidą".
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2022 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016