Bendruomenės stiprinimo programa „Vienas kiemas“

Pagyvenusių Žmonių Asociacija
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Pagyvenusių Žmonių Asociacija, jungianti 14 senjorų meno mėgėjų kolektyvų, veikianti Klaipėdos miesto savivaldybės Kultūros centro Žvejų rūmų Bendruomenės namuose ir 5 Bendruomenės namų meno mėgėjų kolektyvai, jungia miesto bendruomenės žmones ir jau keletą metų iš eilės įgyvendina bendruomenės stiprinimo programą „Vienas kiemas“. Šios iniciatyvos tikslas organizuojant renginius atvirose erdvėse pritraukti kuo didesnę auditoriją miesto bendruomenės ir ją įveiklinti.

Tai tęstinė, kasmet vykstanti programa, pagal poreikius bei pomėgius, įvairioms amžiaus grupėms, sukviečianti mikrorajono ir viso miesto gyventojus susitikti Bendruomenės namų kieme pabendrauti, pristatyti savo veiklą, paklausyti kitų, įsitraukti į edukacinius užsiėmimus ir įvairias pramogas.

Iniciatyvos išskirtinumas yra, kad visi renginiai vyksta lauke (kieme, parke ir įvairiose atvirose miesto erdvėse) ir į juos gali įsijungti kiekvienas, net pro šalį skubantis praeivis.

Organizuojamų renginių ciklą sudaro sportiniai, pramoginiai, edukaciniai ir sveikatinimo renginiai: Tarptautinė kaimynų diena; Rudens melodijų ir žibintų šventė; Kalėdų kiemelis; Užgavėnių šiupinio šventė; Aplinkos tvarkymo akcijos; Sporto šventė „Sportas vienija mus“. Į renginius kviečiami įvairūs žinomi ir autoritetingi žmonės, kurie gali pasidalinti savo sėkmės ir pasiekimų istorijomis, kad skatintu bendruomenę veikti ir turėtų siektiną pavyzdį.

Bendruomenės stiprinimo programa „Vienas kiemas“ apima emocinę ir psichinę, judėjimo ir pažinimo sritis, ugdo ne tik meninę kultūrą, bet ir savarankiškumą, kūrybiškumą, iniciatyvumą, pilietiškumą, vaizduotę, komunikabilumą, fizinį aktyvumą ir gerina sveikatą, skatina bendravimą ir bendradarbiavimą – jungia ir stiprina bendruomenę ir visuomenę.

Klaipėdos miesto Pagyvenusių Žmonių Asociacija įgyvendina įvairius projektus nuo 2006 m. Iniciatyva „Vienas kiemas“ vyksta trečius metus.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Jungėnų kaimo bendruomenė
Jungėnų kaimo bendruomenė
Jungėnų kaimo bendruomenė įkurta 2000 m. lapkričio mėn. Bendruomenė jungia ne tik Jungėnų kaimo, bet ir aplinkinių kaimų gyventojus.
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė
Sūdavos kaimo bendruomenė įsikūrusi Vilkaviškio rajone. Mūsų bendruomenės tikslas - skatinti pačios šeimos ir skirtingų kartų, bendrystę.
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Šiaudiniškių kaimo bendruomenė
Mūsų bendruomenės tikslas vienyti Šiaudiniškių ir gretimų kaimų gyventojus ir iš jų kilusius žmones, ugdyti gyventojų bendruomeniškumą.
„Karalkrėslio kepyklėlė“
„Karalkrėslio kepyklėlė“
Turim savo bendruomenė verslą „Karalkrėslio kepyklėlę“. Kepame tradicinius kepinius ir puoselėjam kulinarinį paveldą. Mylim ir didžiuojamės vieta kur gyvenam.
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Asociacija „Skarulių bendruomenė"
Kažin ar dar Lietuvoje yra toks atvejis, kai gimtojo kaimo neliko, o buvusio kaimo gyventojai, išsibarstę po visą Lietuvą, susiburtų į asociaciją.
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Stiprios NVO - stipri Lietuva
Trakų TAU buria bendruomenę ir ugdo pilietiškumą.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016