Bendruomenės stiprinimo programa „Vienas kiemas“

Pagyvenusių Žmonių Asociacija
2022 m. konkurso balsavimas pasibaigė. Ačiū dalyvavusiems! Kviesime balsuoti kitų metų konkurse 2023 m. „Palaikymo" balsai neturės įtakos konkurso rezultatams. Registruoti naujas iniciatyvas jau galite, užsiregistravusius kviesime dalyvauti ir kitose projekto veiklose.
Jau palaikė

Pagyvenusių Žmonių Asociacija, jungianti 14 senjorų meno mėgėjų kolektyvų, veikianti Klaipėdos miesto savivaldybės Kultūros centro Žvejų rūmų Bendruomenės namuose ir 5 Bendruomenės namų meno mėgėjų kolektyvai, jungia miesto bendruomenės žmones ir jau keletą metų iš eilės įgyvendina bendruomenės stiprinimo programą „Vienas kiemas“. Šios iniciatyvos tikslas organizuojant renginius atvirose erdvėse pritraukti kuo didesnę auditoriją miesto bendruomenės ir ją įveiklinti.

Tai tęstinė, kasmet vykstanti programa, pagal poreikius bei pomėgius, įvairioms amžiaus grupėms, sukviečianti mikrorajono ir viso miesto gyventojus susitikti Bendruomenės namų kieme pabendrauti, pristatyti savo veiklą, paklausyti kitų, įsitraukti į edukacinius užsiėmimus ir įvairias pramogas.

Iniciatyvos išskirtinumas yra, kad visi renginiai vyksta lauke (kieme, parke ir įvairiose atvirose miesto erdvėse) ir į juos gali įsijungti kiekvienas, net pro šalį skubantis praeivis.

Organizuojamų renginių ciklą sudaro sportiniai, pramoginiai, edukaciniai ir sveikatinimo renginiai: Tarptautinė kaimynų diena; Rudens melodijų ir žibintų šventė; Kalėdų kiemelis; Užgavėnių šiupinio šventė; Aplinkos tvarkymo akcijos; Sporto šventė „Sportas vienija mus“. Į renginius kviečiami įvairūs žinomi ir autoritetingi žmonės, kurie gali pasidalinti savo sėkmės ir pasiekimų istorijomis, kad skatintu bendruomenę veikti ir turėtų siektiną pavyzdį.

Bendruomenės stiprinimo programa „Vienas kiemas“ apima emocinę ir psichinę, judėjimo ir pažinimo sritis, ugdo ne tik meninę kultūrą, bet ir savarankiškumą, kūrybiškumą, iniciatyvumą, pilietiškumą, vaizduotę, komunikabilumą, fizinį aktyvumą ir gerina sveikatą, skatina bendravimą ir bendradarbiavimą – jungia ir stiprina bendruomenę ir visuomenę.

Klaipėdos miesto Pagyvenusių Žmonių Asociacija įgyvendina įvairius projektus nuo 2006 m. Iniciatyva „Vienas kiemas“ vyksta trečius metus.

Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
JAV Lietuvių Bendruomenės programa „LISS"
JAV Lietuvių Bendruomenės programa „LISS"
„Lietuvių Išeivijos Studentų Stažuočių" programa – 5 savaičių JAV LB vykdoma programa Lietuvoje JAV ir Kanados lietuvių kilmės studentams.
Asociacija Angirių bendruomenė
Asociacija Angirių bendruomenė
Esam mažo Angirių kaimo bendruomenė. Mūsų tikslas – įtraukti kuo daugiau gyventojų bendrai veiklai, kurti patrauklią aplinką ir puoselėti tradicijas.
„Uždek žvakelę ant nelankomų kapų"
„Uždek žvakelę ant nelankomų kapų"
Mūsų asociacija „Jonavos kultūros savanoriai" turi iniciatyva ir du kartus per metus vyksta į rajono kapines ir ant nelankomų kapų uždega žvakelę.
Teminis Pelėdų kaimas
Teminis Pelėdų kaimas
Pelėdnagiai 2019m. išrinktas kaimo pavadinimas gražiausias šalyje. Kaime veikia bendruomenės edukacija „Teminis Pelėdų kaimas"
Bendruomenė „Palangos santarvė", - „AŠ KŪRYBINGAS"
Bendruomenė „Palangos santarvė", - „AŠ KŪRYBINGAS"
Organizuojame (6m.) nemokamus rytinius žygius Palangos pušyno takais.

Kasmet (7 m.) rengiame neprofesionalių autorių parodą „Palanga-mano miestas".
,,Su meile akordeonui"
,,Su meile akordeonui"
8 metus iš eilės vyksta tarptautinis akordeonui sąskrydis ,,Su meile akordeonui" Veisiejuose.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016