Bendruomenės stiprinimo programa „Vienas kiemas“

Pagyvenusių Žmonių Asociacija
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 19 - lapkričio 1 dienomis. Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

Pagyvenusių Žmonių Asociacija, jungianti 14 senjorų meno mėgėjų kolektyvų, veikianti Klaipėdos miesto savivaldybės Kultūros centro Žvejų rūmų Bendruomenės namuose ir 5 Bendruomenės namų meno mėgėjų kolektyvai, jungia miesto bendruomenės žmones ir jau keletą metų iš eilės įgyvendina bendruomenės stiprinimo programą „Vienas kiemas“. Šios iniciatyvos tikslas organizuojant renginius atvirose erdvėse pritraukti kuo didesnę auditoriją miesto bendruomenės ir ją įveiklinti.

Tai tęstinė, kasmet vykstanti programa, pagal poreikius bei pomėgius, įvairioms amžiaus grupėms, sukviečianti mikrorajono ir viso miesto gyventojus susitikti Bendruomenės namų kieme pabendrauti, pristatyti savo veiklą, paklausyti kitų, įsitraukti į edukacinius užsiėmimus ir įvairias pramogas.

Iniciatyvos išskirtinumas yra, kad visi renginiai vyksta lauke (kieme, parke ir įvairiose atvirose miesto erdvėse) ir į juos gali įsijungti kiekvienas, net pro šalį skubantis praeivis.

Organizuojamų renginių ciklą sudaro sportiniai, pramoginiai, edukaciniai ir sveikatinimo renginiai: Tarptautinė kaimynų diena; Rudens melodijų ir žibintų šventė; Kalėdų kiemelis; Užgavėnių šiupinio šventė; Aplinkos tvarkymo akcijos; Sporto šventė „Sportas vienija mus“. Į renginius kviečiami įvairūs žinomi ir autoritetingi žmonės, kurie gali pasidalinti savo sėkmės ir pasiekimų istorijomis, kad skatintu bendruomenę veikti ir turėtų siektiną pavyzdį.

Bendruomenės stiprinimo programa „Vienas kiemas“ apima emocinę ir psichinę, judėjimo ir pažinimo sritis, ugdo ne tik meninę kultūrą, bet ir savarankiškumą, kūrybiškumą, iniciatyvumą, pilietiškumą, vaizduotę, komunikabilumą, fizinį aktyvumą ir gerina sveikatą, skatina bendravimą ir bendradarbiavimą – jungia ir stiprina bendruomenę ir visuomenę.

Klaipėdos miesto Pagyvenusių Žmonių Asociacija įgyvendina įvairius projektus nuo 2006 m. Iniciatyva „Vienas kiemas“ vyksta trečius metus.

Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Airijos Lietuviams Rūpi
Airijos Lietuviams Rūpi
Rašytoja Vanda Juknaitė yra pasakiusi: "Mažuose pasaulio kampeliuose, maži žmonės, darydami mažus, gerus darbus pamažu keičia pasaulio veidą".
Lithuanian Days Aotearoa
Lithuanian Days Aotearoa
3 dalių paroda "Mano Modernizmas" su aukcionu Ukrainai remti; 4 lietuviški filmai su Q&A, tvaraus meno dirbtuvės, koncerto lėšos Ukrainai, sutartinių diena.
AIRIJOS LIETUVIŲ - Stradbally vasaros savaitgalio stovykla
AIRIJOS LIETUVIŲ - Stradbally vasaros savaitgalio stovykla
AIRIJOS LIETUVIŲ - Stradbally vasaros savaitgalio stovykla - erdvė, kurioje galėtume auginti ir skatinti savo šalies kultūrą ir tradicijas.
Senjorų dienos centras „Šventai"
Senjorų dienos centras „Šventai"
Toks centras įsikūręs pirmas Šilalės rajone, Žadeikių kaime (Šventai yra senasis kaimo pavadinimas). Senjorams teikiame sociokultūrines paslaugas.
Lithuanian Way
Lithuanian Way
LITHUANIAN WAY - lietuviška poilsio erdvė viename garsiausių Airijos pėsčiųjų ir dviratininkų takų, kurį kasmet aplanko ketvirtis milijono lankytojų.
Sukarinta dieninė stovykla vaikams
Sukarinta dieninė stovykla vaikams
Stovyklos metu vaikai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su Lietuvos kariuomenės profesijomis, išbandyti savo jėgas ir ištvermę.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2022 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016