„AŠ KŪRYBINGAS“

Bendruomenė „Palangos santarvė"
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 18 - spalio 18 dienomis (imtinai). Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

Jau 7 metus rengiame Palangiškių, kurie kuria gražius darbelius (neprofesionalai dailininkai) parodą „PALANGA – MANO MIESTAS“. Esu šios parodos iniciatorė, bei rengėja. Jos tikslas parodyti gabius ir kūrybingus Palangos miesto gyventojus. Per šiuos 7 metus parodoje savo autorinius kūrinius pristatė daugiau nei 250 palangiškių.

Džiugu, jog 6 metai kiekvieną antradienį ir penktadienį organizuojame rytinius žygius Palangos pušyno takais. Visada segame prie aprangos tautinę atributiką, o per valstybines šventes einame su mūsų miesto ir Lietuvos vėliava ir rengiamės tautinę atributiką. Taip parodome savo patriotiškumą.

Bendruomenė „Palangos santarvė“ įkurta 2012 metais kovo mėnesį (veikia10 metų), 9 metus esu renkama bendruomenės pirmininke.

Minimos bendruomenės tikslas,- burti įvairių profesijų žmones bendrai veiklai, kuri aktuali tuo laikotarpiu Palangoje. Du kartus palaikydami Palangos miesto davivaldybės apsisprendimą valdyti Palangos baseiną, organizavau, bei telkiau palangiškius nebūti abejingais ir ateiti į piketą prie Palangos baseino, taip parodydami, jog mums ne tas pats, kas valdys Palangos baseiną (vyko 2021 ir 2022 gruodžio mėnesį). Bendruomenė vienija 52 aktyvius Palangos žmones. Bendruomenės branduolį sudaro taryba iš 9 narių. Kiekvieno mėnesio pirmą ketvirtadienį renkamės Palangos miesto savivaldybės posėdžių salėje, kur aptariame savo atliktas veiklas bei nusimatome ir pasiskirstome darbais.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Senos ir naujos Alantos apylinkių lankytinos vietos
Senos ir naujos Alantos apylinkių lankytinos vietos
Alantos dvaro bendruomenės žmonių darbu ir iniciatyva Alanta turi gražių naujų lankytinų vietų - Valiulio akmenį ir Svobiškėlio stotelę.
Mindūnų bendruomenės šventė
Mindūnų bendruomenės šventė
Mindūnų bendruomenės centras savo veiklomis puoselėja valstybinių švenčių minėjimo tradicijas, siekia skatinti pilietiškumą, stiprinti valstybingumą.
Kultūrinė akcija #polkaLT
Kultūrinė akcija #polkaLT
Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka puoselėja Lietuvos nematerialų kultūros paveldą – kviečia priimti polkos iššūkį #polkaLT.
Vaikų ir jaunimo dienos stovykla ,,Šypsena"
Vaikų ir jaunimo dienos stovykla ,,Šypsena"
Esame jauna bendruomenė šiuo metu vienijanti 15 narių. Mūsų bendruomenė yra aktyvi. Esame paraše jau du projektus ir juos įgyvendinę.
Pilietinė iniciatyva "Dovana Lietuvai" skirta Žirmūnų bendruomenei, Vilniui, Lietuvai.
Pilietinė iniciatyva "Dovana Lietuvai" skirta Žirmūnų bendruomenei, Vilniui, Lietuvai.
Pilietinė iniciatyva, kuri Žirmūnų gimnazijoje gyvuoja ne vienerius metus.
„Žodelis-mamytės širdelėn"
„Žodelis-mamytės širdelėn"
Konkursas skirtas vaikų komunikavimo, literatūros, meninei kompetencijai ugdyti.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016