„AŠ KŪRYBINGAS“

Bendruomenė „Palangos santarvė"
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Jau 7 metus rengiame Palangiškių, kurie kuria gražius darbelius (neprofesionalai dailininkai) parodą „PALANGA – MANO MIESTAS“. Esu šios parodos iniciatorė, bei rengėja. Jos tikslas parodyti gabius ir kūrybingus Palangos miesto gyventojus. Per šiuos 7 metus parodoje savo autorinius kūrinius pristatė daugiau nei 250 palangiškių.

Džiugu, jog 6 metai kiekvieną antradienį ir penktadienį organizuojame rytinius žygius Palangos pušyno takais. Visada segame prie aprangos tautinę atributiką, o per valstybines šventes einame su mūsų miesto ir Lietuvos vėliava ir rengiamės tautinę atributiką. Taip parodome savo patriotiškumą.

Bendruomenė „Palangos santarvė“ įkurta 2012 metais kovo mėnesį (veikia10 metų), 9 metus esu renkama bendruomenės pirmininke.

Minimos bendruomenės tikslas,- burti įvairių profesijų žmones bendrai veiklai, kuri aktuali tuo laikotarpiu Palangoje. Du kartus palaikydami Palangos miesto davivaldybės apsisprendimą valdyti Palangos baseiną, organizavau, bei telkiau palangiškius nebūti abejingais ir ateiti į piketą prie Palangos baseino, taip parodydami, jog mums ne tas pats, kas valdys Palangos baseiną (vyko 2021 ir 2022 gruodžio mėnesį). Bendruomenė vienija 52 aktyvius Palangos žmones. Bendruomenės branduolį sudaro taryba iš 9 narių. Kiekvieno mėnesio pirmą ketvirtadienį renkamės Palangos miesto savivaldybės posėdžių salėje, kur aptariame savo atliktas veiklas bei nusimatome ir pasiskirstome darbais.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė (Kauno r. sav.) įsikūrusi tik 2022 m. ir kurianti bei puoselėjanti seniūnijos teritorijos viešąsias erdves.
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
Bendruomenė rūpinasi savo bažnytėlės unikalių vargonų restauracija, organizuoja labdaros koncertus jų remontui reikalingoms lėšoms surinkti.
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Iniciatyva įpareigojusi save skatinti vienybę,kaimyniškumą bei gerovę sau,vaikams ir kaimynams jog būtų gera gyveni Lietuvoje bei savo krašte.
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Garliavos apylinkių „Sąnašos" bendruomenė
Veikli, energinga, draugiška, puoselėjanti tradicijas.
Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva"
Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva"
Kiekvienas renginys kurį organizuojame stengiamės, kad būtų šventė visai šeimai. Sureikšminame ne pačią šventę bet procesą pasiruošimą jai.
Voverių bendruomenės centras "Jotija"
Voverių bendruomenės centras "Jotija"
Voverių bendruomenės centras "Jotija" tai bendruomenė, kuri skatina aktyvią, ir sveiką gyvenseną.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016