Bendruomenė „Palangos santarvė“, – „AŠ KŪRYBINGAS“

Bendruomenė „Palangos santarvė"
2022 m. konkurso balsavimas pasibaigė. Ačiū dalyvavusiems! Kviesime balsuoti kitų metų konkurse 2023 m. „Palaikymo" balsai neturės įtakos konkurso rezultatams. Registruoti naujas iniciatyvas jau galite, užsiregistravusius kviesime dalyvauti ir kitose projekto veiklose.
Jau palaikė

Jau 7 metus rengiame Palangiškių, kurie kuria gražius darbelius (neprofesionalai dailininkai) parodą „PALANGA – MANO MIESTAS“. Esu šios parodos iniciatorė, bei rengėja. Jos tikslas parodyti gabius ir kūrybingus Palangos miesto gyventojus. Per šiuos 7 metus parodoje savo autorinius kūrinius pristatė daugiau nei 250 palangiškių.

Džiugu, jog 6 metai kiekvieną antradienį ir penktadienį organizuojame rytinius žygius Palangos pušyno takais. Visada segame prie aprangos tautinę atributiką, o per valstybines šventes einame su mūsų miesto ir Lietuvos vėliava ir rengiamės tautinę atributiką. Taip parodome savo patriotiškumą.

Bendruomenė „Palangos santarvė“ įkurta 2012 metais kovo mėnesį (veikia10 metų), 9 metus esu renkama bendruomenės pirmininke.

Minimos bendruomenės tikslas,- burti įvairių profesijų žmones bendrai veiklai, kuri aktuali tuo laikotarpiu Palangoje. Du kartus palaikydami Palangos miesto davivaldybės apsisprendimą valdyti Palangos baseiną, organizavau, bei telkiau palangiškius nebūti abejingais ir ateiti į piketą prie Palangos baseino, taip parodydami, jog mums ne tas pats, kas valdys Palangos baseiną (vyko 2021 ir 2022 gruodžio mėnesį). Bendruomenė vienija 52 aktyvius Palangos žmones. Bendruomenės branduolį sudaro taryba iš 9 narių. Kiekvieno mėnesio pirmą ketvirtadienį renkamės Palangos miesto savivaldybės posėdžių salėje, kur aptariame savo atliktas veiklas bei nusimatome ir pasiskirstome darbais.

Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
JAV Lietuvių Bendruomenės programa „LISS"
JAV Lietuvių Bendruomenės programa „LISS"
„Lietuvių Išeivijos Studentų Stažuočių" programa – 5 savaičių JAV LB vykdoma programa Lietuvoje JAV ir Kanados lietuvių kilmės studentams.
Asociacija Angirių bendruomenė
Asociacija Angirių bendruomenė
Esam mažo Angirių kaimo bendruomenė. Mūsų tikslas – įtraukti kuo daugiau gyventojų bendrai veiklai, kurti patrauklią aplinką ir puoselėti tradicijas.
„Uždek žvakelę ant nelankomų kapų"
„Uždek žvakelę ant nelankomų kapų"
Mūsų asociacija „Jonavos kultūros savanoriai" turi iniciatyva ir du kartus per metus vyksta į rajono kapines ir ant nelankomų kapų uždega žvakelę.
Teminis Pelėdų kaimas
Teminis Pelėdų kaimas
Pelėdnagiai 2019m. išrinktas kaimo pavadinimas gražiausias šalyje. Kaime veikia bendruomenės edukacija „Teminis Pelėdų kaimas"
,,Su meile akordeonui"
,,Su meile akordeonui"
8 metus iš eilės vyksta tarptautinis akordeonui sąskrydis ,,Su meile akordeonui" Veisiejuose.
„Šienpjovių šventė“ –  šienpjovių tradicijos – iš kartos į kartą!
„Šienpjovių šventė“ – šienpjovių tradicijos – iš kartos į kartą!
Tai jau 14 m. skaičiuojantis tradicinis šienpjovių renginys Vainotiškių k. (Kėdainių r.), kuriame apjungiamas papročių tęstinumas bei patirtis.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016