Asociacija Angirių bendruomenė

Asociacija Angirių bendruomenė

Angiriuose gyvena apie 130 gyv. (tai 32 bendruomenės nariai.) Bendruomenės įkūrimo iniciatoriais 2015 m. tapo aktyvios kaimo senjorės, prikalbinusios kelias jaunesnes gyventojas tapti organizatoriais tvarkant visus teisinius reikalus. Tikslas buvo pagerinti aplinką, kurioje gyvename, pritaikyti ją savo poreikiams ir padaryti patrauklesne atvykstantiems pas mus atostogauti (gyvename nuostabioje vietoje prie miško ir Angirių tvenkinio.) Matėm kaip tvarkosi aplinkinės gyvenvietės, besidomėdami galimybėm sužinojome, kad kažką keisti galim tik rašydami projektus, taip įgyvendinome savo didžiausia svajonę – pastatėme bendruomenės namus. 50m2 namelis pilnai atitinka mūsų poreikius, čia renkamės aptarti kasdienių reikalų, vedam edukacinius užsiėmimus, mokymus, švenčiame ir liūdime (visiškai neturėjome, kur susitikti.) Dabar mūsų tikslas – sutvarkyti aplinką aplink bendruomenės namus, kad gyventojai, atvykę į renginį galėtų patogiai laiką leisti ir lauke, ir viduje. Vasaros metu rengiame tradicinę „Kraštiečių šventę“, kurios tikslas – sukviesti bendram pasibuvimui keturių (Ruseinių, Grašvos, Varnupės ir Angirių) kaimų buvusius ir esamus gyventojus. Taip pat kiekvieną pavasarį renkamės gegužinėms pamaldoms, sena tradicija kuria mūsų vyresnieji gyventojai pamena nuo mažens. Dalyvaujame akcijose „Darom“, „Saugus eismas“, „Šeimininkių fiesta“. Pagal galimybę vykstame į Kėdainių r. ir Lietuvos bendruomenių sąskrydžius bei kitus renginius.

Stengiamės į veiklas įtraukti visus kaimo gyventojus ne skirstydami į amžiaus ar socialinio sluoksnio grupes. Esam bendruomenė, nepriklausomai nuo to ar esame bendruomenės nariais.
Daug prie mūsų gerbūvio prisideda ir Kėdainių r. savivaldybė bei Josvainių seniūnija, turim puikią laisvalaikio zoną prie vandens. Čia įrengti treniruokliai, krepšinio ir tinklinio aikštelės.
Projektų įgyvendinimui esame gavę lėšas iš NMA, ŽŪM, SADM, Kėdainių r. sav.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Visuomeninė organizacija Akmenės bendruomenė
Visuomeninė organizacija Akmenės bendruomenė
Akmenės bendruomenė stiprina savo identitetą vykdydama kultūrines iniciatyvas ir augindama tradicijas ir bendruomeniškumą.
Vilnelės Pankai
Vilnelės Pankai
Esame neformali, atvira, sveiko gyvenimo būdo bendruomenė, propaguojanti maudynes šaltame vandenyje.
Mastaičių krašto bendruomenė
Mastaičių krašto bendruomenė
Mūsų iniciatyva - vieninga, stipri, sutelkta, pasitikinti, veikli, puoselėjanti tradicijas bei skleidžianti bendrystės idėjas bendruomenė.
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė
Asociacija Vandžiogalos bendruomenė (Kauno r. sav.) įsikūrusi tik 2022 m. ir kurianti bei puoselėjanti seniūnijos teritorijos viešąsias erdves.
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
„PRAEIČIAI SUTEIKIME ATEITĮ“
Bendruomenė rūpinasi savo bažnytėlės unikalių vargonų restauracija, organizuoja labdaros koncertus jų remontui reikalingoms lėšoms surinkti.
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Kauno rajono bendruomenė Pažėrų kraštas
Iniciatyva įpareigojusi save skatinti vienybę,kaimyniškumą bei gerovę sau,vaikams ir kaimynams jog būtų gera gyveni Lietuvoje bei savo krašte.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016