Asociacija Angirių bendruomenė

Asociacija Angirių bendruomenė

Angiriuose gyvena apie 130 gyv. (tai 32 bendruomenės nariai.) Bendruomenės įkūrimo iniciatoriais 2015 m. tapo aktyvios kaimo senjorės, prikalbinusios kelias jaunesnes gyventojas tapti organizatoriais tvarkant visus teisinius reikalus. Tikslas buvo pagerinti aplinką, kurioje gyvename, pritaikyti ją savo poreikiams ir padaryti patrauklesne atvykstantiems pas mus atostogauti (gyvename nuostabioje vietoje prie miško ir Angirių tvenkinio.) Matėm kaip tvarkosi aplinkinės gyvenvietės, besidomėdami galimybėm sužinojome, kad kažką keisti galim tik rašydami projektus, taip įgyvendinome savo didžiausia svajonę – pastatėme bendruomenės namus. 50m2 namelis pilnai atitinka mūsų poreikius, čia renkamės aptarti kasdienių reikalų, vedam edukacinius užsiėmimus, mokymus, švenčiame ir liūdime (visiškai neturėjome, kur susitikti.) Dabar mūsų tikslas – sutvarkyti aplinką aplink bendruomenės namus, kad gyventojai, atvykę į renginį galėtų patogiai laiką leisti ir lauke, ir viduje. Vasaros metu rengiame tradicinę „Kraštiečių šventę“, kurios tikslas – sukviesti bendram pasibuvimui keturių (Ruseinių, Grašvos, Varnupės ir Angirių) kaimų buvusius ir esamus gyventojus. Taip pat kiekvieną pavasarį renkamės gegužinėms pamaldoms, sena tradicija kuria mūsų vyresnieji gyventojai pamena nuo mažens. Dalyvaujame akcijose „Darom“, „Saugus eismas“, „Šeimininkių fiesta“. Pagal galimybę vykstame į Kėdainių r. ir Lietuvos bendruomenių sąskrydžius bei kitus renginius.

Stengiamės į veiklas įtraukti visus kaimo gyventojus ne skirstydami į amžiaus ar socialinio sluoksnio grupes. Esam bendruomenė, nepriklausomai nuo to ar esame bendruomenės nariais.
Daug prie mūsų gerbūvio prisideda ir Kėdainių r. savivaldybė bei Josvainių seniūnija, turim puikią laisvalaikio zoną prie vandens. Čia įrengti treniruokliai, krepšinio ir tinklinio aikštelės.
Projektų įgyvendinimui esame gavę lėšas iš NMA, ŽŪM, SADM, Kėdainių r. sav.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Pajūrio miestelio bendruomenės darbai
Pajūrio miestelio bendruomenės darbai
Aktyvi Pajūrio miestelio bendruomenė dalinasi savo veiklomis
Usėnų seniūnijos bendruomenė - aktyvi, kūrybiška, stipri bendruomenė
Usėnų seniūnijos bendruomenė - aktyvi, kūrybiška, stipri bendruomenė
Pagrindiniai bendruomenės tikslai – rūpintis Usėnų seniūnijos gerbūviu, gyventojų gerove.
Ištiesk gerumo ranką
Ištiesk gerumo ranką
Draugiškai, padėdami vieni kitiems gyvuoja bendruomenė „Šuoja“.
Margionių kaimo bendruomenės klojimo teatras
Margionių kaimo bendruomenės klojimo teatras
Buriame Margionių kaime gyvenančius, dirbančius, iš šio kaimo kilusius asmenis Margionių kaimo bendruomenės veikloms vystyti ir problemoms spręsti.
Blue / Yellow: paramai Ukrainai - saugumas Lietuvai
Blue / Yellow: paramai Ukrainai - saugumas Lietuvai
2014 m. įkurta NVO „Blue / Yellow“ aprūpina Ukrainos karius ir savanorius būtiniausiomis atsargomis, padedančiomis kovoti su Rusijos agresija.
Gilučių bendruomenė
Gilučių bendruomenė
Gilučių bendruomenė, gyvuoja nuo 2018 m. jungia veiklius, aktyvius ir savo kraštą mylinčius gyventojus. Stipri bendruomenė - stipri Lietuva.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016