„Arbatos pertrauka“ – vitaminas mokyklos bendruomenei ir Lietuvai!

Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 18 - spalio 18 dienomis (imtinai). Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazijoje per pandemiją išbandytas patyriminis, aktyvusis, bendruomenę telkiantis ir lyderystę ugdantis metodas „TEAm building“! O išvertus į lietuvių kalbą – tiesiog „Arbatos pertrauka“. Jaunieji šauliai pakvietė visą bendruomenę – mokinius, mokytojus, administraciją ir kitus darbuotojus – pasivaišinti arbata kieme per ilgąją pertrauką. Dabar tai tapo puikia penktadienio tradicija. Skani arbata, grynas oras, bendrystės jausmas ir šypsenos yra pats geriausias vitaminas visai bendruomenei!

Arbatos pertraukų metu kyla daug gerų idėjų, iš kurių ne vieną jau įgyvendinome: surengėme dvi paramos akcijas Ukrainai, prieš Vėlines „Šviesos upės“ metu mokyklos kieme deginome žvakes, o vėliau nuvežėme jų parafiną perdirbti, gaminome žvakes Ukrainos kariams, organizavome pagarbos bėgimą Laisvės gynėjų dieną – Sausio 13-ąją (mokyklos stadione bėgome 32 ratus už kiekvienus Lietuvos nepriklausomybės metus), parengėme KTU Vaižganto progimnazijos jaunųjų šaulių naujienlaiškį „Piliečio naujienos“.
Kviečiame šalies mokyklas prisijungti prie mūsų jaunųjų šaulių organizuojamos „Arbatos pertraukos“ kiekvieno mėnesio paskutinį penktadienį ir siūlyti idėjas mokyklai, miestui, Lietuvai!

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Senos ir naujos Alantos apylinkių lankytinos vietos
Senos ir naujos Alantos apylinkių lankytinos vietos
Alantos dvaro bendruomenės žmonių darbu ir iniciatyva Alanta turi gražių naujų lankytinų vietų - Valiulio akmenį ir Svobiškėlio stotelę.
Mindūnų bendruomenės šventė
Mindūnų bendruomenės šventė
Mindūnų bendruomenės centras savo veiklomis puoselėja valstybinių švenčių minėjimo tradicijas, siekia skatinti pilietiškumą, stiprinti valstybingumą.
Kultūrinė akcija #polkaLT
Kultūrinė akcija #polkaLT
Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka puoselėja Lietuvos nematerialų kultūros paveldą – kviečia priimti polkos iššūkį #polkaLT.
Vaikų ir jaunimo dienos stovykla ,,Šypsena"
Vaikų ir jaunimo dienos stovykla ,,Šypsena"
Esame jauna bendruomenė šiuo metu vienijanti 15 narių. Mūsų bendruomenė yra aktyvi. Esame paraše jau du projektus ir juos įgyvendinę.
Pilietinė iniciatyva "Dovana Lietuvai" skirta Žirmūnų bendruomenei, Vilniui, Lietuvai.
Pilietinė iniciatyva "Dovana Lietuvai" skirta Žirmūnų bendruomenei, Vilniui, Lietuvai.
Pilietinė iniciatyva, kuri Žirmūnų gimnazijoje gyvuoja ne vienerius metus.
„Žodelis-mamytės širdelėn"
„Žodelis-mamytės širdelėn"
Konkursas skirtas vaikų komunikavimo, literatūros, meninei kompetencijai ugdyti.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016