Airijos lietuvių sporto šventė

Airijos lietuvių sporto asociacija
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Airijos lietuviai jau ne kartą įrodė, kad yra aktyvi ir stipri bendruomenė. Vienas tokių pavyzdžių – Pasaulio lietuvių metams paminėti Airijos lietuvių šeimų sporto šventė įvyko 2019 metų rugpjūčio 4 d. Dubline vykusi pirmoji lietuviška šeimų sporto šventė. Šis renginys subūrė visos Airijos ir Š. Airijos ir visų amžiaus grupių lietuvius į simbolinę „vienos Lietuvos komandą“. Beveik tūkstantis renginio dalyvių galėjo išbandyti jėgas 24 rungtyse – šuolyje į aukštį, bėgime, virvės traukime, badmintone, šaudyme ir daugelyje kitų. Už surinktus taškus dalyviams buvo skiriami prizai, kuriuos įsteigė Lietuvos olimpinis fondas, užsienio reikalų ministerija bei renginio rėmėjai. Po sporto rungčių vyko nuotaikingas koncertas. Šventės akimirkos
www.facebook.com/media/set/?set=a.5410699948980484

Mūsų visų pasididžiavimas yra paraolimpietė Europos bėgimo čempionė ir Airijos lietuvių šeimų sporto šventės dalyvė Greta Štreimikytė.

Tai buvo pirmas nekomercinio pobūdžio renginys, sulaukęs tokio didelio susidomėjimo, todėl buvo nutarta tokią šventę rengti ir 2020 metais. Dėl pandemijos 2020 ir 2021 šventė neįvyko, tačiau ji grįžo ir 2022 ir puikiai pavyko vėl.

2023 m. renginį organizuoja Airijos lietuvių sporto asociacija. Šventės metu vyks daugiau kaip 30 sporto rungčių, ir stengsimės įtraukti, kuo daugiau sportininku su negalia, taip pat vyks ir lietuviška mugė. Šventė vyks 2023 metų kovo 18 d., Dubline, National Indoor Arena.

Šeimų sporto šventės duoda labai geru rezultatų, labai padeda sporto sklaidai ir aišku priverčia kiekvieną dalyvi pasportuoti. Jeigu X Pasaulio lietuvių Sporto žaidynėse turėjome tik 4 sporto šakų atstovus, XI Pasaulio lietuvių žaidynių metu Druskininkuose turėjome 11 skirtingų sporto šakų. Tai labai padeda individualių sporto šakų atstovams ir visiems išbandyti kuo daugiau skirtingų sporto šakų, susirasti naujų draugų ir kartu sportuoti.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Ažuožerių moterų klubas
Ažuožerių moterų klubas
Ažuožerių moterų klubas- tai veiklių ir motyvuotų moterų bendruomenė.
Pasaulio anykštėnų bendrija
Pasaulio anykštėnų bendrija
Pasaulio anykštėnų bendrija telkia visuose pasaulio kraštuose ir Lietuvoje gyvenančius anykštėnus bendrai veiklai savo krašto ir Lietuvos labui.
Jaskonių ir Naujasodės kaimų bendruomenė
Jaskonių ir Naujasodės kaimų bendruomenė
Pietryčių Lietuvos partizaninis judėjimas.pokario metais.Druskininkų krašto partizanai.
Anykščių rajono Kurklių miestelio bendruomenės veikla
Anykščių rajono Kurklių miestelio bendruomenės veikla
Kurklių miestelio bendruomenė veikia nuo 2003 m. Mūsų bendruomenėje yra 68 nariai. jai vadovauja bendruomenės pirmininkė Elena Dedelienė, tai aktyvi..
Ziboliškės kaimo bendruomenė
Ziboliškės kaimo bendruomenė
Mūsų bendruomenė jauna (2 metai). Tikslas - kurti jaukų kaimą visiems. Nuo tradicijų iki inovacijų! Kuriame patrauklias erdves, bendraujame, dalijamės
Kaimo bendruomenė „Nendrinukė"
Kaimo bendruomenė „Nendrinukė"
Kaimo bendruomenė „Nendrinukė" susibūrė ir sėkmingai įgyvendina projektus, kurie ugdo pilietiškumą Trakų rajone.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016