Airijos lietuvių sporto šventė

Airijos lietuvių sporto asociacija
Kviesime balsuoti už iniciatyvas konkurse 2023 m. rudenį. Registruoti naujas iniciatyvas jau galite, užsiregistravusius kviesime dalyvauti ir kitose projekto veiklose.

Airijos lietuviai jau ne kartą įrodė, kad yra aktyvi ir stipri bendruomenė. Vienas tokių pavyzdžių – Pasaulio lietuvių metams paminėti Airijos lietuvių šeimų sporto šventė įvyko 2019 metų rugpjūčio 4 d. Dubline vykusi pirmoji lietuviška šeimų sporto šventė. Šis renginys subūrė visos Airijos ir Š. Airijos ir visų amžiaus grupių lietuvius į simbolinę „vienos Lietuvos komandą“. Beveik tūkstantis renginio dalyvių galėjo išbandyti jėgas 24 rungtyse – šuolyje į aukštį, bėgime, virvės traukime, badmintone, šaudyme ir daugelyje kitų. Už surinktus taškus dalyviams buvo skiriami prizai, kuriuos įsteigė Lietuvos olimpinis fondas, užsienio reikalų ministerija bei renginio rėmėjai. Po sporto rungčių vyko nuotaikingas koncertas. Šventės akimirkos
www.facebook.com/media/set/?set=a.5410699948980484

Mūsų visų pasididžiavimas yra paraolimpietė Europos bėgimo čempionė ir Airijos lietuvių šeimų sporto šventės dalyvė Greta Štreimikytė.

Tai buvo pirmas nekomercinio pobūdžio renginys, sulaukęs tokio didelio susidomėjimo, todėl buvo nutarta tokią šventę rengti ir 2020 metais. Dėl pandemijos 2020 ir 2021 šventė neįvyko, tačiau ji grįžo ir 2022 ir puikiai pavyko vėl.

2023 m. renginį organizuoja Airijos lietuvių sporto asociacija. Šventės metu vyks daugiau kaip 30 sporto rungčių, ir stengsimės įtraukti, kuo daugiau sportininku su negalia, taip pat vyks ir lietuviška mugė. Šventė vyks 2023 metų kovo 18 d., Dubline, National Indoor Arena.

Šeimų sporto šventės duoda labai geru rezultatų, labai padeda sporto sklaidai ir aišku priverčia kiekvieną dalyvi pasportuoti. Jeigu X Pasaulio lietuvių Sporto žaidynėse turėjome tik 4 sporto šakų atstovus, XI Pasaulio lietuvių žaidynių metu Druskininkuose turėjome 11 skirtingų sporto šakų. Tai labai padeda individualių sporto šakų atstovams ir visiems išbandyti kuo daugiau skirtingų sporto šakų, susirasti naujų draugų ir kartu sportuoti.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Joniškio „Saulės" pagrindinės mokyklos pilietiškumo žygiai
Joniškio „Saulės" pagrindinės mokyklos pilietiškumo žygiai
Nuo 2017 m. Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos iniciatyva pradėti organizuoti pėsčiųjų žygiai, skirti Lietuvos Nepriklausomybei paminėti.
„Juozo Lukšos Daumanto įkvėpti“
„Juozo Lukšos Daumanto įkvėpti“
Kviečiame bendruomenes prisijungti prie iniciatyvos „Juozo Lukšos Daumanto įkvėpti“, Lietuvos laisvės kovotojų įamžinimui ir dalintis savo idėjomis.
„Mokinių savivaldos – matomos ir girdimos”
„Mokinių savivaldos – matomos ir girdimos”
Projektas „Mokinių savivaldos – matomos ir girdimos”, kuriuo siekiama stiprinti Marijampolės mokinių savivaldų tarybas ir skatinti jų iniciatyvas.
Dovana Raseinių krašto gyventojams pasitinkant Vasario 16-ąją
Dovana Raseinių krašto gyventojams pasitinkant Vasario 16-ąją
VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė jau eilę metų dovanoja dovaną gyventojams Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga.
Žygis „Neškim žinią Lietuvai“
Žygis „Neškim žinią Lietuvai“
Nuo 2018 m. Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija organizuoja žygį Viduklės miestelio gatvėmis, skirtą Vasario 16-tai paminėti.
Lietuvių Namai Norvegijoje
Lietuvių Namai Norvegijoje
Rogalando lietuvių bendrija - 10 metų gyvuojanti organizacija, kurios nariai savanorystės principu restauravo pastatą, kuriuose įkūrė Lietuvių Namus.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016