Airijos lietuvių sporto šventė

Airijos lietuvių sporto asociacija
Palaikymo balsai neturės įtakos konkurso rezultatams. Konkursinio balsavimo sistemą planuojama atverti šių metų rudens pradžioje. Apie konkursinio balsavimo pradžią būsite informuoti žinute Lietuvos galios platformoje.
Jau palaikė

Airijos lietuviai jau ne kartą įrodė, kad yra aktyvi ir stipri bendruomenė. Vienas tokių pavyzdžių – Pasaulio lietuvių metams paminėti Airijos lietuvių šeimų sporto šventė įvyko 2019 metų rugpjūčio 4 d. Dubline vykusi pirmoji lietuviška šeimų sporto šventė. Šis renginys subūrė visos Airijos ir Š. Airijos ir visų amžiaus grupių lietuvius į simbolinę „vienos Lietuvos komandą“. Beveik tūkstantis renginio dalyvių galėjo išbandyti jėgas 24 rungtyse – šuolyje į aukštį, bėgime, virvės traukime, badmintone, šaudyme ir daugelyje kitų. Už surinktus taškus dalyviams buvo skiriami prizai, kuriuos įsteigė Lietuvos olimpinis fondas, užsienio reikalų ministerija bei renginio rėmėjai. Po sporto rungčių vyko nuotaikingas koncertas. Šventės akimirkos
www.facebook.com/media/set/?set=a.5410699948980484

Mūsų visų pasididžiavimas yra paraolimpietė Europos bėgimo čempionė ir Airijos lietuvių šeimų sporto šventės dalyvė Greta Štreimikytė.

Tai buvo pirmas nekomercinio pobūdžio renginys, sulaukęs tokio didelio susidomėjimo, todėl buvo nutarta tokią šventę rengti ir 2020 metais. Dėl pandemijos 2020 ir 2021 šventė neįvyko, tačiau ji grįžo ir 2022 ir puikiai pavyko vėl.

2023 m. renginį organizuoja Airijos lietuvių sporto asociacija. Šventės metu vyks daugiau kaip 30 sporto rungčių, ir stengsimės įtraukti, kuo daugiau sportininku su negalia, taip pat vyks ir lietuviška mugė. Šventė vyks 2023 metų kovo 18 d., Dubline, National Indoor Arena.

Šeimų sporto šventės duoda labai geru rezultatų, labai padeda sporto sklaidai ir aišku priverčia kiekvieną dalyvi pasportuoti. Jeigu X Pasaulio lietuvių Sporto žaidynėse turėjome tik 4 sporto šakų atstovus, XI Pasaulio lietuvių žaidynių metu Druskininkuose turėjome 11 skirtingų sporto šakų. Tai labai padeda individualių sporto šakų atstovams ir visiems išbandyti kuo daugiau skirtingų sporto šakų, susirasti naujų draugų ir kartu sportuoti.

Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Sukarinta dieninė stovykla vaikams
Sukarinta dieninė stovykla vaikams
Stovyklos metu vaikai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su Lietuvos kariuomenės profesijomis, išbandyti savo jėgas ir ištvermę.
„Domus“ bendruomenės parama vaikams Ukrainoje
„Domus“ bendruomenės parama vaikams Ukrainoje
Pabradės bendruomenė „Domus“ rinko paramą patiems mažiausiems Ukrainos vaikams, kurią nugabeno ir perdavė TV laidos „Praeities žvalgas“ komanda.
Kai žemę aplanko svečiai iš praeities...
Kai žemę aplanko svečiai iš praeities...
Kraštotyros ir meteoritų ieškotojų klubas kviečia domėtis Molėtų ir Ukmergės krašto istoriją, ją įprasminti ir stebėti visatą, jos kūnus - meteoritus.
Te nelieka užmirštų kapų
Te nelieka užmirštų kapų
Apleistų ir nelankomų kapaviečių tvarkymas.
Ukmergės rajono Žemaitkiemio miestelio bendruomenė
Ukmergės rajono Žemaitkiemio miestelio bendruomenė
Dalyvavimas projektuose, konkursuose, išradingos jungiančios kraštiečius šventės jungia ir stiprina bendruomenę. Stipri bendruomenė - stipri Lietuva.
Bendruomenė „Miško uostas"
Bendruomenė „Miško uostas"
„Miško uostas"- tai Švenčionėlių kūrėjų bendruomenė, nykstantį miestelį prikelianti tvariam, bendruomeniškam ir kūrybingam naujakurių gyvenimui.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2022 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016