Airijos lietuvių sporto šventė

Airijos lietuvių sporto asociacija
2022 m. konkurso balsavimas pasibaigė. Ačiū dalyvavusiems! Kviesime balsuoti kitų metų konkurse 2023 m. „Palaikymo" balsai neturės įtakos konkurso rezultatams. Registruoti naujas iniciatyvas jau galite, užsiregistravusius kviesime dalyvauti ir kitose projekto veiklose.
Jau palaikė

Airijos lietuviai jau ne kartą įrodė, kad yra aktyvi ir stipri bendruomenė. Vienas tokių pavyzdžių – Pasaulio lietuvių metams paminėti Airijos lietuvių šeimų sporto šventė įvyko 2019 metų rugpjūčio 4 d. Dubline vykusi pirmoji lietuviška šeimų sporto šventė. Šis renginys subūrė visos Airijos ir Š. Airijos ir visų amžiaus grupių lietuvius į simbolinę „vienos Lietuvos komandą“. Beveik tūkstantis renginio dalyvių galėjo išbandyti jėgas 24 rungtyse – šuolyje į aukštį, bėgime, virvės traukime, badmintone, šaudyme ir daugelyje kitų. Už surinktus taškus dalyviams buvo skiriami prizai, kuriuos įsteigė Lietuvos olimpinis fondas, užsienio reikalų ministerija bei renginio rėmėjai. Po sporto rungčių vyko nuotaikingas koncertas. Šventės akimirkos
www.facebook.com/media/set/?set=a.5410699948980484

Mūsų visų pasididžiavimas yra paraolimpietė Europos bėgimo čempionė ir Airijos lietuvių šeimų sporto šventės dalyvė Greta Štreimikytė.

Tai buvo pirmas nekomercinio pobūdžio renginys, sulaukęs tokio didelio susidomėjimo, todėl buvo nutarta tokią šventę rengti ir 2020 metais. Dėl pandemijos 2020 ir 2021 šventė neįvyko, tačiau ji grįžo ir 2022 ir puikiai pavyko vėl.

2023 m. renginį organizuoja Airijos lietuvių sporto asociacija. Šventės metu vyks daugiau kaip 30 sporto rungčių, ir stengsimės įtraukti, kuo daugiau sportininku su negalia, taip pat vyks ir lietuviška mugė. Šventė vyks 2023 metų kovo 18 d., Dubline, National Indoor Arena.

Šeimų sporto šventės duoda labai geru rezultatų, labai padeda sporto sklaidai ir aišku priverčia kiekvieną dalyvi pasportuoti. Jeigu X Pasaulio lietuvių Sporto žaidynėse turėjome tik 4 sporto šakų atstovus, XI Pasaulio lietuvių žaidynių metu Druskininkuose turėjome 11 skirtingų sporto šakų. Tai labai padeda individualių sporto šakų atstovams ir visiems išbandyti kuo daugiau skirtingų sporto šakų, susirasti naujų draugų ir kartu sportuoti.

Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
JAV Lietuvių Bendruomenės kartu su JAV Lietuvių jaunimo sąjunga vykdomas projektas “Šaknys”
JAV Lietuvių Bendruomenės kartu su JAV Lietuvių jaunimo sąjunga vykdomas projektas “Šaknys”
Projekto metu JAV gyvenantis lietuvių kilmės jaunimas ieško ir tvarko senas JAV lietuvių kapines, kartu diskutuojama lietuviškos tapatybės temomis.
Tinklalaidė „Kalba mamos“
Tinklalaidė „Kalba mamos“
„Kalba mamos“ – tai tinklalaidė ir bendruomenė, kurioje mamos nesijaustų vienišos, pasisemtų įkvėpimo ir atrastų unikalų savo motinystės kelią.
Lietuvių senjorai Anglijoje
Lietuvių senjorai Anglijoje
Lietuviai senjorai Anglijoje, kurie yra pavyzdys visam pasauliui. Nebūti vienišiems, džiaugtis gyvenimu, tuo užkrėsti kitus, vaikus, anūkus.
Mokytojų Palaikymo Ratai
Mokytojų Palaikymo Ratai
Projekto tikslas sukurti saugią erdvę mokytojams, kurioje jie galėtų dalintis rūpesčiais ir gauti palaikymą. Laimingas mokytojas - laimingi vaikai.
Bendruomenės stiprinimo programa „Vienas kiemas“
Bendruomenės stiprinimo programa „Vienas kiemas“
Bendruomeniškumo, kūrybiškumo ir pilietiškumo stiprinimas per kultūrinę meno mėgėjų veiklą, įtraukiant įvairaus amžiaus miesto bendruomenę.
Airijos Lietuviams Rūpi
Airijos Lietuviams Rūpi
Rašytoja Vanda Juknaitė yra pasakiusi: "Mažuose pasaulio kampeliuose, maži žmonės, darydami mažus, gerus darbus pamažu keičia pasaulio veidą".
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2022 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016