VšĮ Būk su manimi

VšĮ Būk su manimi
Jau palaikė

Vedame edukacijas apie tekstilę buityje ir gamtoje. Edukaciją sudaro truputis teorijos ir praktikos. Teorijos metu pristatome nediduką bandymą ir išsiaiškiname projekto dalyvių patirtį. Praktika yra nuo konteinerų surinkimo iki perdirbimo. Visa edukacija paremta dalyvių patyrimu. Edukacijas vedam savo teritorijoje arba vykstame į kitas organizacijas.

Mūsų edukacijos skirtos, supažindinti mąstančią visuomenės dalį su tekstile. Tiksliau, kokį kelią nueina tekstilė kol pavirsta į tam tikrus gaminius, kurie pasiekia mūsų parduotuves. Visa kas dailiai supakuota ir guli parduotuvės lentynose turi juodą šešėlį, nuo pirmo siūlo įvėrimo į adatą. Dažniausiai, mes apie tai net nesusimąstome: perkame, nes tai gražu, madinga ir nauja. Edukacija apie tekstilę gimė iš darbinės patirties ir suvokimo, jog gyvename vartotojiškoje visuomenėje. Kasdien surinkdami po maždaug 1800 kg drabužių, batų, bižuterijos, minkštų žaislų supratome, kad atėjo laikas pasakoti apie aukas, kurios yra naujų drabužių poreikio pasėkmė. Taigi, edukacijos yra ne tik istorinis žinių šaltinis, bet ir praktinis užsiėmimas: nuo gyventojų rūšiavimo patirties pažinimo surenkant konteinerius iki naujo daikto gimimo iš antrinės žaliavos.
Jei kalbėtume apie edukacijos dalyvių amžių…. Jo tokio, kaip ir nėra. Mes kiekvienam amžiui turime ką parodyti ir žinome apie ką pakalbėti. Faktas neginčijamas, kad su paaugliais kalbėtis įdomiau, nes jie nebijo veltis į argumentuotas diskusijas, teikti pasiūlymus. Jau tokiame amžiuje galim drąsiai kalbėti apie žiedinę ekonomiką ir jos naudą, apie socialinį verslą, kuris provincijoje lyginamas su komercija. Kuo anksčiau pradėsime kalbėtis apie tai su vaikais, tuo lengviau jiems bus atskirti tiesą nuo pramanų.

Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Green LT
Green LT
Aktyvių piliečių neformalios grupės, kurios rūpinasi aplinka, savanoriauja saugomose teritorijose, prisideda prie ekologinių iniciatyvų įgyvendinimo.
Vandenynai
Vandenynai
Vandenynai - tai tvariau norinti gyventi bendruomenė, kurią kasdien kartu kuriame dalindamiesi savo patirtimi.
Tvari aplinka - dovana ateities kartoms
Tvari aplinka - dovana ateities kartoms
Susipažinkite, kaip skatinamas tvarus požiūris į aplinką Marijampolės Trečiojo amžiaus universitete.
Miesto laboratorija
Miesto laboratorija
Darnus ir aplinkai draugiškas bendruomenės centras Antakalnyje, Vilniuje
Šilainių sodai Kauno tvirtovės VIII forte
Šilainių sodai Kauno tvirtovės VIII forte
Šilainių sodai - tai bendruomeninės sodininkystės vieta Kauno VIII forto slėnyje. Čia auginame daržoves, dalinamės žiniomis ir puoselėjame sveikatą.
Sasnavos bendruomenės ,,Zuikių muziejus"
Sasnavos bendruomenės ,,Zuikių muziejus"
,,Zuikių muziejus"- kuriamas padovanojant nereikalingus, ,,zuikius", kad saugant Žemę nuo taršos, jų nereikėtų išmesti į šiukšlyną.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2022 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016