Būk su manimi

VšĮ Būk su manimi
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Būk su manimi – NVO ir socialinis verslas, dirbantis su tekstile, kaip antrine žaliava, ir teikiantis neatlygintiną pagalbą gyventojams krizinėse situacijose: gaisras, liga, netektis ir pan. Mes turim finansavimą iš Belgijos karališkojo fondo – King Baudouin Foundation – socialiniai atskirčiai mažinti ir gyventojų užimtumui didinti. Įranga yra mobili, todėl turime galimybę ją vežtis į įvairius susibūrimus ir teikti specifines paslaugas. Kadangi tiesiogiai naudoti netinkamų drabužių kiekis yra ganėtinai didelis, įkūrėme dirbtuvių namus – Dirbinyčia. VšĮ Dirbinyčia yra socialinis verslas, finansuojamas ESFA. Dėka šio projekto, gauta pramoninė įranga, kurios pagalba galima perdirbti ir sutvarkyti žymiai didesnį kiekį tiesiogiai netinkamos naudoti tekstilės, išvalyti namų tekstilę (čiužinius, kilimus, baldus), perdirbti netgi plastikinius pirkinių maišelius, sutvarkyti baldus. Abi dirbdamos toje pačioje srityje, padarome daugiau ir vedame tekstilės edukacijas žmonių grupėms, skatiname kurtis kitokias, netradicines bendruomenes, dalyvaujame Skurdo mažinimo tinklo veiklose, dirbame su probacijos tarnyba, palaikome artimus ryšius su Mažeikių Caritas organizacija, Šiaulių ukrainiečių integracijos centru Malva, Kauno Valdorfo mokykla. Esame NVO akademijos absolventai ir kartu su Dirbinyčia esame Poveikio akademijos III vietos laimėtojai.

Dirbtuvių namai – Dirbinyčia yra mūsų dešinioji ranka. O kairiąja ranka tapo neseniai oficialiai įteisinta bendruomeninė organizacija Po klevu. Pagilėjus socialinei atskirčiai ne tik dėl žmogaus finansų, nedarbo, sveikatos problemų, senatvės, pamatinių vertybių, bei požiūrio į gamtosaugą, aktyvios savanorės, nepabijojusios atsakomybių naštos dėka, įsiteisinome bendruomeninę organizacija „Po klevu“. Ji perėmė didelę dalį rūpesčių nuo mūsų pečių, spręsdama elementarias gyvenimiškas žmonių problemas ir mažindama socialinę atskirtį, inicijuodama kokybišką sociokultūrinę veiklą, puoselėdama tradicijas ir kaimo istoriją. Ši bendruomeninė organizacija vienintelė mūsų mieste, kuri priima gyventojus į savo narius nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos. Svarbu, kad gyventojas būtų aktyvus organizacijos veiklose, jam būtų svarbios pamatinės vertybės ir žinoma gamtosauga.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Vievio bendruomenės pastangos išvalyti ežerą
Vievio bendruomenės pastangos išvalyti ežerą
Vieviečiai susivienijo, kad išvalytų miestelio centre esantį ežerą. Talkoje dalyvavo profesionalūs narai ir apie 100 gyventojų.
Nacionalinis aplinkosaugos egzaminas
Nacionalinis aplinkosaugos egzaminas
Iniciatyva, kuria siekiama žaismingu būdu prisidėti prie visuomenės ekologinio raštingumo didinimo ir aplinkosauginio sąmoningumo ugdymo.
Varsėdiškiai mylintys gamtą
Varsėdiškiai mylintys gamtą
Varsėdžių bendruomenė vis labiau pražysta įvairiomis gėlėmis,tampa aktyvesnė, buriasi ne tik švęsti švenčių,minėti renginių, bet ir gražinti savo kraštą
Maisto klubas „Kartu-skanu“
Maisto klubas „Kartu-skanu“
Maisto klubą „Kartu-skanu“ įkūrusi Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia domėtis ne tik bendravimo, bet ir maisto kultūra.
Budrių bendruomenės turgelis
Budrių bendruomenės turgelis
Tvarios aplinkos puoselėjimo iniciatyva - Ignalinos Budrių bendruomenės turgelis!
"ŠIMONIŲ MIESTELIS-ŽIEDŲ SODELIS"
"ŠIMONIŲ MIESTELIS-ŽIEDŲ SODELIS"
"ŠIMONIŲ MIESTELIS-ŽIEDŲ SODELIS". Aktyvi Šimonių miestelio bendruomenė 2023 m. vasarą iš projektinių lėšų įrengė miestelio centre 123 kv. m. gėlyną
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016