Virtualios bėgimo varžybos „Vertical Vilnius700“

Wild Souls bėgimo klubas / VšĮ "Bėgam"
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Vertikaliausios bėgimo varžybos „Vertical Vilnius 700“ Vilniaus miesto centre rugsėjo paskutiniąją savaitę gyventojus kvietė aktyviai leisti laiką gamtoje ir įveikti virtualią trasą.

Šiuo renginiu, pasitelkiant technologinį inovatyvumą, buvo sprendžiama gyventojų fizinio aktyvumo stoka ir žema motyvacija rinktis aktyvią veiklą gamtoje bet kokiu oru.

Organizatorių sugalvota bėgimo trasa buvo virtuali, iki tol buvę takeliai papildomai nebuvo sužymėti, o su maršrutu dalyviai galėjo susipažinti tik technologijų pagalba. Tai didino dalyvių smalsumą, įsitraukimą bei skatino tyrinėti.

Varžybų patrauklumas buvo tas, kad gyventojai virtualiąją trasą galėjo įveikti jiems patogiu metu ir tiek kartų kiek tik norėjosi. Nemokamos varžybos vyko savaitę laiko.

Unikalumas – paprastume. Bėgimo trasoje, netgi sutemus, visą savaitę buvo galima sutikti pavienius, su savimi besivaržančius bėgikus. Tačiau tuo pačiu buvo išlaikomas ir varžybinis azartas. Bėgikai, įveikę trasą, technologijų pagalba savo rezultatus turėjo nusiųsti organizatoriams, kurie, suvedus duomenis, nustatė varžybų nugalėtojus ir prizininkus.

Nemokamose „Vertical Vilnius 700“ bekelės bėgimo varžybose dalyvavo netoli 200 dalyvių. Skirtingo sudėtingumo trasas įveikė vaikai, paaugliai ir net senjorai.

„Kada paskutinį kartą sportavote su savo vaikais ar kvietėte savo tėvus pasivaikščioti gamtoje? Šis renginys yra tiek apie aktyvų judėjimą patiems, tiek apie artimųjų, šeimos narių įtraukimą, sporto kaip nuotykio pamatymą, geresnį vienas kito pažinimą ir vertingo laiko vienas kitam davimą. Juk geriausias paskatinimas judėti vaikams yra aktyvūs tėvai. O kur dar varžymosi elementai nuostabioje virtualioje trasoje su Vilniaus miesto panorama!” – teigė varžybų ambasadorius Vaidas Žlabys.

Virtualių bėgimo varžybų metu, panaudojant technologinį inovatyvumą, buvo efektyviai ir unikaliai skatinamas Lietuvos gyventojų fizinis aktyvumas gamtoje bet kokiu oru.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
JA Šešėliavimas - profesinio orientavimo programa Lietuvos mokykloms
JA Šešėliavimas - profesinio orientavimo programa Lietuvos mokykloms
Tai galimybė mokiniams pabendrauti su įvairių sričių specialistais, išgirsti bei pamatyti, kaip atrodo juos dominančios organizacijos/darbo vietos.
VšĮ Mamos linija
VšĮ Mamos linija
Pirmoji Lietuvoje emocinės paramos linija skirta mamoms, išgyvenančioms motinystės melancholiją, kurioms reikalingas palaikymas ir emocinė parama.
Legendinis kaimas - Mamų bendruomenės asociacija
Legendinis kaimas - Mamų bendruomenės asociacija
Legendinis kaimas, kuris siekia teikti įvairiapusę pagalbą ir palaikymą moterims po gimdymo.
VšĮ Ukrainiečių integracijos centras "MALVA"
VšĮ Ukrainiečių integracijos centras "MALVA"
Padėti ukrainiečiams integruotis Lietuvoje, išlaikyti savo kultūrą ir tradicijas, supažindinti ukrainiečius su Baltijos šalimis ir jų tradicijomis.
SPEAK Lithuania
SPEAK Lithuania
SPEAK Lietuva sujungia migrantus ir pabėgėlius su vietiniais per bendruomenės vedamą kalbų ir kultūros mainų patirtį.
Pasaulio, istorijos ir gamtos pažinimas
Pasaulio, istorijos ir gamtos pažinimas
Nuo 2022 m. KB "Taurų žiburys" organizuoja protmūšius, surinkusius jau per 700 dalyvių ir skatinančius žmones domėtis pasauliu, jo istorija, gamta.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016