Virtualios bėgimo varžybos „Vertical Vilnius700“

Wild Souls bėgimo klubas / VšĮ "Bėgam"
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Vertikaliausios bėgimo varžybos „Vertical Vilnius 700“ Vilniaus miesto centre rugsėjo paskutiniąją savaitę gyventojus kvietė aktyviai leisti laiką gamtoje ir įveikti virtualią trasą.

Šiuo renginiu, pasitelkiant technologinį inovatyvumą, buvo sprendžiama gyventojų fizinio aktyvumo stoka ir žema motyvacija rinktis aktyvią veiklą gamtoje bet kokiu oru.

Organizatorių sugalvota bėgimo trasa buvo virtuali, iki tol buvę takeliai papildomai nebuvo sužymėti, o su maršrutu dalyviai galėjo susipažinti tik technologijų pagalba. Tai didino dalyvių smalsumą, įsitraukimą bei skatino tyrinėti.

Varžybų patrauklumas buvo tas, kad gyventojai virtualiąją trasą galėjo įveikti jiems patogiu metu ir tiek kartų kiek tik norėjosi. Nemokamos varžybos vyko savaitę laiko.

Unikalumas – paprastume. Bėgimo trasoje, netgi sutemus, visą savaitę buvo galima sutikti pavienius, su savimi besivaržančius bėgikus. Tačiau tuo pačiu buvo išlaikomas ir varžybinis azartas. Bėgikai, įveikę trasą, technologijų pagalba savo rezultatus turėjo nusiųsti organizatoriams, kurie, suvedus duomenis, nustatė varžybų nugalėtojus ir prizininkus.

Nemokamose „Vertical Vilnius 700“ bekelės bėgimo varžybose dalyvavo netoli 200 dalyvių. Skirtingo sudėtingumo trasas įveikė vaikai, paaugliai ir net senjorai.

„Kada paskutinį kartą sportavote su savo vaikais ar kvietėte savo tėvus pasivaikščioti gamtoje? Šis renginys yra tiek apie aktyvų judėjimą patiems, tiek apie artimųjų, šeimos narių įtraukimą, sporto kaip nuotykio pamatymą, geresnį vienas kito pažinimą ir vertingo laiko vienas kitam davimą. Juk geriausias paskatinimas judėti vaikams yra aktyvūs tėvai. O kur dar varžymosi elementai nuostabioje virtualioje trasoje su Vilniaus miesto panorama!” – teigė varžybų ambasadorius Vaidas Žlabys.

Virtualių bėgimo varžybų metu, panaudojant technologinį inovatyvumą, buvo efektyviai ir unikaliai skatinamas Lietuvos gyventojų fizinis aktyvumas gamtoje bet kokiu oru.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Terapinis ūkis
Terapinis ūkis
Terapinis ūkis - terapijos ir ugdymo erdvė, kur taikydami gamtos, darbo grupėje ir bendruomenės praktikas teikiame pagalbą vaikams ir jaunuoliams.
Iš nykstančio – į sumanų kaimą!
Iš nykstančio – į sumanų kaimą!
Brožių kaimo bendruomenė
iniciatyva Šakių Diabeto IQ
iniciatyva Šakių Diabeto IQ
Mūsų tikslas - palaikyti ir vienyti asmenis, gyvenančius su 1, 2 ar kito tipo diabeto diagnoze mūsų rajone.
TARPTAUTINIS PREVENCINIS RENGINYS ŠAUNIŲ KOMANDŲ VARŽYTUVĖS „VISOS PASAKOS BAIGIASI LAIMINGAI“
TARPTAUTINIS PREVENCINIS RENGINYS ŠAUNIŲ KOMANDŲ VARŽYTUVĖS „VISOS PASAKOS BAIGIASI LAIMINGAI“
Tai renginys, kuris patyčių problemas sprendžia nauja forma - pasakų pagalba. Tai tradicinis renginys, kuris 2023 metais vyko jau 15 kartą.
„Žadeikių sūkurys”
„Žadeikių sūkurys”
Asociacija “Žadeikių sūkurys” - tai kaimo bendruomenė, siekianti gerovės savo kaimo žmonėms.
Žilpamūšio krašto bendruomenės atnaujinta krepšinio aikštelė ir išmanusis suoliukas
Žilpamūšio krašto bendruomenės atnaujinta krepšinio aikštelė ir išmanusis suoliukas
Pasvalio rajono Žilpamūšio krašto bendruomenė atnaujino krepšinio aikštelę ir pastatė pirmą rajone „išmanųjį” suoliuką.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016