Vilniaus universiteto Teisės klinika

Vilniaus universiteto Teisės klinika
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

VšĮ Vilniaus universiteto Teisės kliniką 1998 metais įsteigė Vilniaus universitetas, Vilniaus universiteto Studentų atstovybė ir advokatų kontora. Vilniaus universiteto Teisės klinika – tai ne pelno siekianti, nevyriausybinė organizacija, teikianti nemokamą teisinę pagalbą socialiai pažeidžiamiems asmenims, besikuriančiam ir jaunam verslui, nevyriausybinėms organizacijoms, visiems Vilniaus miesto gyventojams (pirminę valstybės garantuojamą teisinę pagalbą), organizuojanti Vilniaus universiteto Teisės fakulteto studentų praktiką bei vykdanti visuomenės teisinį švietimą.

Teisės klinikoje teisinę pagalbą neatlygintinai teikia 12-14 gabiausių VU Teisės fakulteto studentų, kuriems padeda žymūs Lietuvos teisininkai, fakulteto dėstytojai, mokslo darbuotojai.

Per mėnesį yra suteikiama maždaug 400 nemokamų teisinių konsultacijų. Per 2023 metus buvo suteikta 5922 nemokamos teisinės konsultacijos, o nuo įkūrimo pradžios buvo suteikta apie 100 000 nemokamų teisinių konsultacijų.

Vilniaus universiteto Teisės klinikoje konsultuojama prievolių, paveldėjimo, santuokos nutraukimo, turto padalinimo, vaikų išlaikymo, tėvystės pripažinimo ir nustatymo, daiktinės, civilinio proceso, globos ir rupybos, notarų ir antstolių veiklos bei kitais teisiniais klausimais.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Alvito kaimo bendruomenė
Alvito kaimo bendruomenė
Per dauagiau nei 20 gyvavimo metų Alvito kaimo bendruomenė įgyvendino daugybę įvairių projektų, kurie gražina mūsų miestelį ir suburia gyventojus.
Minties galia motyvuojanti veikti – „Pagalvokime ką galime duoti kitam neatlygintinai”
Minties galia motyvuojanti veikti – „Pagalvokime ką galime duoti kitam neatlygintinai”
Trijų alytiškių iniciatyvos globojamiems vaikams ir gimtajam miestui vienija aplinkai jautrius juridinius ir fizinius asmenis.
Bendruomenė „Dailučių švyturiai"
Bendruomenė „Dailučių švyturiai"
Bendruomenė „Dailučių švyturiai" įsteigta 2006, tai visuomeninė organizacija, įkūrusi VDC, sveikatingumo centrą, teikia socialines paslaugas.
Nematomą negalią turintys asmenys yra matomi
Nematomą negalią turintys asmenys yra matomi
Pasitelkiant tarptautiniu mastu žinomą Nematomos negalios saulėgrąžos ženklą siekiame, kad nematomą negalią turintys asmenys būtų matomi.
Jonavos rajono Panoterių krašto bendruomenė
Jonavos rajono Panoterių krašto bendruomenė
Vienu iš svarbiausių projektų per veiklos laikotarpį laikome – savarankišką iniciatyvą Panoterių heraldikos sukūrimui ir pristatymui.
SOTAS – žmogui ir dėl žmogaus
SOTAS – žmogui ir dėl žmogaus
SOTAS - nevyriausybinė organizacija, kuri teikia socialines bei psichologines paslaugas ir savo veikla prisideda prie vaikų ir jų šeimų gerovės.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016