Vaikų vėžio solidarumo akcija „Dėka Tavęs gyventi gera“

Paramos ir labdaros fondas „Mamų unija"
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Rugsėjį pasaulyje minimas vaikų vėžio mėnuo, kurio metu kviečiame atsisakyti stereotipų apie vėžiu sergančius vaikus: ne gailėtis, o palaikyti juos.

Kiekvienais metais Mamų unija mini rugsėjį, kaip vaikų vėžio solidarumo mėnesį, kuomet žmonės, įmonės ir visa visuomenė kviečiami solidarizuotis su vėžiu sergančiais vaikais, juos palaikyti, o ne gailėtis.

Praėjusiais 2023 m. buvo organizuota „Auksinės žuvelės mėnuo“ akcija, kuomet pildėme vaikų norus, kvietėme įmones prisidėti renkant lėšas įvairiais būdais, apšvietėme informavimo tikslais Vilniaus mieste esančius pagrindinius tiltus ir TV bokštą.

Ši iniciatyva skirta viešinti mitus ir stigmas, su kuriais susiduria vėžiu sergantys vaikai ir jų šeimos. Informuoti visuomenę apie pozityviąją ligos pusę, kad net 80 proc., vaikų pasveiksta, jei gauna pilną kompleksinę pagalbą ir gerą emocinį palaikymą iš juos supančios aplinkos.

Šios iniciatyvos metu viešais renginiais yra telkiami žmonės įsitraukti į fondo veiklą – savanoriauti, remti vėžiu sergančius vaikus. Verslo įmonės kviečiamos organizuoti pardavimus skatinančias kampanijas ir procentą nuo surinktų lėšų skirti vėžiu sergančių vaikų globai ir gydymui.

Savanoriai dalyvauja pramoginėse ir ugdomosiose veiklose, organizuojamose ligoninėse, onkohematologiniuose skyriuose besigydantiems vaikams.

Minėjimo mėnesio gale, visa bendruomenė ir didieji geradariai yra kviečiami į baigiamąjį renginį, kurio metu yra pristatomos atliktos veiklos, padėkojama geradariams už suteiktą pagalbą ir prisidėjimą. Taip pat organizuojamas aukcionas papildomos lėšoms surinkti.

Šis mėnuo minimas nuo Fondo gyvavimo dienos, tačiau didesnio masto renginiai ir kampanijos organizuojami jau treti metai, kuomet solidarumo kampanija organizuojama nacionaliniu mastu.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
„Čia mūsų namai"
„Čia mūsų namai"
Bendruomenė įkurta 2004 11 11. Pagrindinė veikla - atstovauti ir ginti narių interesus; vienyti narius bendrai veiklai, skatinti pilietinį aktyvumą.
Jaunimo su specialiaisiais poreikiais bendruomenė
Jaunimo su specialiaisiais poreikiais bendruomenė
Esame bendruomenė, vienijanti jaunimą su specialiaisiais poreikiais ir padedanti jiems turiningai ir prasmingai leisti laisvalaikį.
„Angelų mamos“
„Angelų mamos“
Palaikymo bendruomenė nėštumą patyrusiai ir kūdikio netektį išgyvenančiai mamai.
Trečiojo Amžiaus Akademija
Trečiojo Amžiaus Akademija
VšĮ Trečiojo Amžiaus Akademija organizuoja paskaitas, ekskursijas.
Dusetų bendruomenė
Dusetų bendruomenė
Asociacija Dusetų bendruomenė teikia socialines paslaugas ir organizuoja renginius.
Autistiškų suaugusiųjų bendruomenė „Mes spektre"
Autistiškų suaugusiųjų bendruomenė „Mes spektre"
„Draugiški autizmui" įkurta autistiškų suaugusiųjų bendruomenė „Mes spektre" - tiek ieškantiems atsakymų, tiek norintiems keisti Lietuvą.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016