Vaikų svajonės

Vaikų svajonės

VŠĮ Vaikų svajonės

Vaikų svajonių projektas yra ypatinga iniciatyva, kuri nuo 2010 m. padeda  įgyvendinti svajones vaikams, gyvenantiems šeimose, kurios susiduria su sudėtingomis socialinėmis sąlygomis, patiria finansinius sunkumus.

„Vaikų svajonės“ veikia kaip tarpininkas tarp šių vaikų ir  geros valios žmonių, kurie nori ir turi galimybes padėti – išpildyti svetainėje www.vaikusvajones.lt debesėliuose nugulusias konkrečias vaikų svajones.

Projektas siekia užtikrinti, kad kiekvienas vaikas turėtų galimybę įgyvendinti savo svajones, nepriklausomai nuo to, kur gyvena ar kokios yra jo šeimos socialinės aplinkybės. Tai yra puiki galimybė suteikti vaikams nepriklausomybę, savivertę ir patirties, kuri gali padėti tobulėti, siekti tikslų. Esame tikri, kad skiriamas dėmesys ir pagalba jautriausiems, kuria geresnę, socialiai atsakingą visuomenę.

„Vaikų svajonės“ per 13 veiklos metų padėjo išpildyti 123561 tūkst. sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajonių. Projekto veikla yra pagrįsta savanoryste: jį organizuojantys žmonės, projekto partneriai ir šiais vaikais besirūpinantys savivaldybių  ar bendruomenių socialiniai centrai projekte dalyvauja savanoriškai bei neatlygintinai, projekto įgyvendinimui aukodami savo asmeninį laiką ir kitus išteklius. Projekte dalyvauja 20 savanorių ir apie 1500 socialinių darbuotojų. Turime nemažai idėjų jo augimui bei plėtrai, tačiau tam jau reikia daugiau resursų ir bent vieno žmogaus, kuris tam skirtų visą savo laiką bei energiją. Tad Vaikų svajonėse jau darbuojasi ir projekto vadovas.

 

Vaikų svajonių projektai:

  • Ukrainos vaikams – pirmojo būtinumo daiktai bei mokyklinės prekės

2022 metais Rusijai užpuolus Ukrainą ir Lietuvai priimant karo pabėgėlius, Vaikų svajonės įsijungė į Ukrainiečių vaikams teikiamą pagalbą. Projekto metu Ukrainiečių vaikai buvo aprūpinti būtinaisiais daiktais: rūbais, avalyne ir priemonėmis mokyklai.

2023 m. pildomos Ukrainos vaikų esančių Lietuvoje svajonės susijusios su pasiruošimu naujiems mokslo metams.

  • Vaikai su (ne) GALIA – priemonės ir veiklos (sportinės, kūrybinės) padedančios išryškinti vaikų GALIAS.

Vaikų svajonių komandos projektas „Vaikai su (ne) GALIA“. Jo metu svajonių pildytojai kviečiami padėti negalią turintiems vaikams. „Padėkime kiekvienam vaikui tapti tuo, kuo jis gali“, – tokiu šūkiu projektas Vaikų svajonės kviečia ne tik išpildyti sportuojančių, kuriančių ir įvairiausia veikla užsiimančių vaikų su negalia svajones, bet ir parodyti, kad negalia yra tik gretutinė, bet nieko nelemianti savybė.

  • Labas, Rugsėji! – mokyklinis krepšelis mokyklai ir priemonės Dienos centrų vykdomai užklasinei veiklai

„Padėkime kiekvienam vaikui oriai pasiruošti naujiems mokslo metams ir užklasinei veiklai“, – taip pristatomas projektas, kurio metu svajonių pildytojai kviečiami padėti išpildyti vaikų, augančių socialinės rizikos ar sunkiai finansiškai besiverčiančiose šeimose, bei vaikų, lankančių Dienos centrus, svajones susijusias su tinkamu pasiruošimu naujiems mokslo metams.

  • Tradicinis Kalėdinių dovanų projektasįvairūs daiktai, žaislai sunkiai besiverčiančiose šeimose augantiems vaikams.

Projekto metu kviečiame išpildyti vaikų, augančių socialinės rizikos ir socialinių įgūdžių stokojančiose ar sunkiai finansiškai besiverčiančiose šeimose, svajones. Išpildydami vaiko svajones, ne tik nuperkamas daiktas, bet parodoma, kad tie vaikai yra reikalingi ir oriai gali sutikti gražiausias metų šventes.

  • Mažieji stebukladariai – praktinės – nuotolinės veiklos, kuriose, ugdydami kūrybiškumą, logiką ir kritinį mąstymą, vaikai kuria virtualius kūrinius, padedančius atskleisti kompiuteriu kurtą mokslo magiją.

Šis projektas skirtas vaikams, augantiems socialiai remtinose šeimose arba gyvenantiems mažuose miesteliuose. Sukurtas, norint mažinti išsilavinimo atskirtį tarp skirtingo socialinio statuso vaikų. Gimęs iš noro paskatinti vaikus įgyti specialybę, gauti puikiai apmokamą darbą, užsitikrinti ateitį.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
SOTAS – žmogui ir dėl žmogaus
SOTAS – žmogui ir dėl žmogaus
SOTAS - nevyriausybinė organizacija, kuri teikia socialines bei psichologines paslaugas ir savo veikla prisideda prie vaikų ir jų šeimų gerovės.
„Po tuo pačiu dangum..."
„Po tuo pačiu dangum..."
Asociacijos savanoriai nuo pat karo pradžios rūpinasi ukrainiečiais - karo pabėgėliais. Ši prasminga veikla padeda jiems integruotis į bendruomenę.
„Čia mūsų namai"
„Čia mūsų namai"
Bendruomenė įkurta 2004 11 11. Pagrindinė veikla - atstovauti ir ginti narių interesus; vienyti narius bendrai veiklai, skatinti pilietinį aktyvumą.
Jaunimo su specialiaisiais poreikiais bendruomenė
Jaunimo su specialiaisiais poreikiais bendruomenė
Esame bendruomenė, vienijanti jaunimą su specialiaisiais poreikiais ir padedanti jiems turiningai ir prasmingai leisti laisvalaikį.
„Angelų mamos“
„Angelų mamos“
Palaikymo bendruomenė nėštumą patyrusiai ir kūdikio netektį išgyvenančiai mamai.
Trečiojo Amžiaus Akademija
Trečiojo Amžiaus Akademija
VšĮ Trečiojo Amžiaus Akademija organizuoja paskaitas, ekskursijas.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016