,,Stipri šeima“

Lietuvos Raudonasis Kryžius
Kviečiame balsuoti už iniciatyvas. Balsavimas vyks rugsėjo 18 - spalio 18 dienomis (imtinai). Pabalsavus į jūsų el. pašto dėžutę ateis patvirtinimo laiškas. Paspauskite patvirtinimą gautame laiške, kad balsas būtų užskaitytas. Negavę laiško, patikrinkite ir pašto dėžučių „šiukšlių" skyrius. Jei balsavimas neveikia, pabandykite prisijungti per kitą naršyklę (Chrome, Mozilla, Opera, Edge).

Programos ,,Stipri šeima‘‘ tikslinė grupė – negalios paliestos šeimos.

Tyrimai rodo, kad negalios paliesti asmenys, bei jų šeimos nariai susiduria su kompleksinėmis problemomis: emocinės sveikatos iššūkiais, socialine izoliacija, išankstiniais nusistatymais, mažėjančiu šeimos socialiniu ratu.

Mūsų tikslas – padėti negalios paliestiems asmenims ir jų šeimoms lengviau integruotis vietos bendruomenėse. Savanoriai, kartu su negalios paliestu asmeniu užsiima įvairiomis veiklomis, prižiūri negalios paliestąjį tada, kai jo šeimos nariui reikia atlikti tam tikrus darbus namuose ar tiesiog pailsėti.

Taip pat padedame šeimoms atrasti socialines, laisvalaikio ar kultūrines veiklas ir nuvykti į užsiėmimus, susitikimus, lankome negalios paliestus asmenis gyvenančius globos įstaigose.

Programos darbuotojai nuolat ieško sprendimų, kaip atliepti naujus poreikius, įveikti naujus iššūkius, siūlo paslaugas, kurių pagalba galima palengvinti negalios paliestojo ir jo šeimos kasdienybę.

,,Stipri šeima‘‘ programos savanoriai jau užmezgė ilgalaikes draugystes su 594 negalios paliestais asmenimis bei šeimomis net 12 Lietuvos miestų.

Socialinės paskyros:

LinkedIn
Instagram
Twitter
TikTok

 

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Namų mama
Namų mama
Nemokama mamų bendruomenė, kurioje jau esančios mamos padeda besilaukiančioms ar ką tik pagimdžiusioms atneša maisto ir skiria laiko pabendravimui.
Specialiųjų poreikių vaikų kūryba garsina Lietuvą visame pasaulyje.
Specialiųjų poreikių vaikų kūryba garsina Lietuvą visame pasaulyje.
Informacinių technologijų ir ypatingų poreikių vaikų fantazijos jungties rezultatas - vektorinės tapybos darbai, kokių dar nebuvo matęs pasaulis.
Negalios įkvėpti
Negalios įkvėpti
Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos patirtys.
„Rozalimo sveikatinimo studiją“
„Rozalimo sveikatinimo studiją“
Bendruomenės veikla - telkti bendruomenės narius, įgyvendinti socialines programas. Didinti kaimo vietovių viešojo gyvenimo patrauklumą.
Mano Guru - antrasis šansas socialiai atskirtiems
Mano Guru - antrasis šansas socialiai atskirtiems
Kavinėje „Mano Guru“ įdarbinami priklausomybėmis nuo psichoaktyvių medžiagų sergantys, grįžę iš įkalinimo įstaigų, asmenys. Veikia 19 metų.
Marcinkonių kaimo bendruomenė
Marcinkonių kaimo bendruomenė
Marcinkonių kaimo bendruomenės iniciatyva veikia akredituotas vaikų dienos centras "Šypsenėlė" ir viešoji pirtis kaimo gyventojams.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016