,,Stipri šeima“

Lietuvos Raudonasis Kryžius
Kviesime balsuoti už iniciatyvas konkurse 2023 m. rudenį. Registruoti naujas iniciatyvas jau galite, užsiregistravusius kviesime dalyvauti ir kitose projekto veiklose.

Programos ,,Stipri šeima‘‘ tikslinė grupė – negalios paliestos šeimos.

Tyrimai rodo, kad negalią turintys asmenys susiduria su kompleksinėmis problemomis: emocinės sveikatos iššūkiais, socialine izoliacija, išankstiniais nusistatymais, mažėjančiu šeimos socialiniu ratu.

Mūsų tikslas – atliepti negalios paliestų šeimų interesus – padėti negalią turintiems asmenims ir jų artimiesiems. Siekiame padėti šeimoms lengviau integruotis vietos bendruomenėse. Savanoriai, kartu su negalią turinčiu asmenimi užsiima įvairiomis veiklomis, būna ir prižiūri negalią turintįjį tada, kai jo šeimos nariui reikia atlikti tam tikrus darbus namuose.

Taip pat padedame šeimoms atrasti socialines, laisvalaikio ar kultūrines veiklas ir nuvykti į užsiėmimus, susitikimus.
Programos darbuotojai nuolat ieško sprendimų, kaip atliepti naujus poreikius, įveikti atsirandančius naujus iššūkius, siūlo paslaugas, kurių pagalba galima palengvinti negalią turinčiojo ir jo šeimos kasdienybę.

Pradėjus veikti ,,Stiprios šeimos‘‘ programai, vos per 3 mėnesius savanoriai užmezgė ilgalaikes draugystes su 62 šeimomis 5 Lietuvos miestuose, o ilgainiui planuojame plėstis ir gražias istorijas kurti daugiau miestų Lietuvoje.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
"Vilties galia"
"Vilties galia"
Asociacija atstovauja neįgaliuosius turinčius stuburo pažeidimus, traumas, kurie gali judėti neįgaliojo vežimėliais arba kitomis pagalbos priemonėmis
Aktyvus ir kūrybiškas Bibliotekos senjorų rankdarbių klubas
Aktyvus ir kūrybiškas Bibliotekos senjorų rankdarbių klubas
Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje jau 11 m. veikia aktyvus, kūrybiškas Senjorų rankdarbių klubas.
Iškepk senoliui pyragą
Iškepk senoliui pyragą
Jau antrus metus vykdome iniciatyva "Iškepk pyragą senoliui". Pyragus senoliams išvežiojame kūčių dieną, kad galėtų pasidėti ant kūčių stalo.
Moterų bendrystės klubas "NeVienos"
Moterų bendrystės klubas "NeVienos"
Moterų bendrystės klubas, tai susibūrimo vieta moterims, patiriančioms nelengvus išgyvenimus ar vienatvę esamu gyvenimo momentu.
Senjorų klubas „Polėkis“
Senjorų klubas „Polėkis“
Jonavos viešojoje bibliotekoje nuo 2017-ųjų įsikūręs klubas „Polėkis“ buria kūrybingus, žingeidžius ir aktyvius senjorus.
„GERUMO LAUKNEŠĖLIS“
„GERUMO LAUKNEŠĖLIS“
Iniciatyva, siekianti sutelkti gerumo akcijai – saldžių lauknešėlių, skirtų vienišiems seneliams, gaminimui ir dovanojimui.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016