,,Stipri šeima“

Lietuvos Raudonasis Kryžius
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Programos ,,Stipri šeima‘‘ tikslinė grupė – negalios paliestos šeimos.

Tyrimai rodo, kad negalios paliesti asmenys, bei jų šeimos nariai susiduria su kompleksinėmis problemomis: emocinės sveikatos iššūkiais, socialine izoliacija, išankstiniais nusistatymais, mažėjančiu šeimos socialiniu ratu.

Mūsų tikslas – padėti negalios paliestiems asmenims ir jų šeimoms lengviau integruotis vietos bendruomenėse. Savanoriai, kartu su negalios paliestu asmeniu užsiima įvairiomis veiklomis, prižiūri negalios paliestąjį tada, kai jo šeimos nariui reikia atlikti tam tikrus darbus namuose ar tiesiog pailsėti.

Taip pat padedame šeimoms atrasti socialines, laisvalaikio ar kultūrines veiklas ir nuvykti į užsiėmimus, susitikimus, lankome negalios paliestus asmenis gyvenančius globos įstaigose.

Programos darbuotojai nuolat ieško sprendimų, kaip atliepti naujus poreikius, įveikti naujus iššūkius, siūlo paslaugas, kurių pagalba galima palengvinti negalios paliestojo ir jo šeimos kasdienybę.

,,Stipri šeima‘‘ programos savanoriai jau užmezgė ilgalaikes draugystes su 594 negalios paliestais asmenimis bei šeimomis net 12 Lietuvos miestų.

Socialinės paskyros:

LinkedIn
Instagram
Twitter
TikTok

 

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
SOTAS – žmogui ir dėl žmogaus
SOTAS – žmogui ir dėl žmogaus
SOTAS - nevyriausybinė organizacija, kuri teikia socialines bei psichologines paslaugas ir savo veikla prisideda prie vaikų ir jų šeimų gerovės.
„Po tuo pačiu dangum..."
„Po tuo pačiu dangum..."
Asociacijos savanoriai nuo pat karo pradžios rūpinasi ukrainiečiais - karo pabėgėliais. Ši prasminga veikla padeda jiems integruotis į bendruomenę.
„Čia mūsų namai"
„Čia mūsų namai"
Bendruomenė įkurta 2004 11 11. Pagrindinė veikla - atstovauti ir ginti narių interesus; vienyti narius bendrai veiklai, skatinti pilietinį aktyvumą.
Jaunimo su specialiaisiais poreikiais bendruomenė
Jaunimo su specialiaisiais poreikiais bendruomenė
Esame bendruomenė, vienijanti jaunimą su specialiaisiais poreikiais ir padedanti jiems turiningai ir prasmingai leisti laisvalaikį.
„Angelų mamos“
„Angelų mamos“
Palaikymo bendruomenė nėštumą patyrusiai ir kūdikio netektį išgyvenančiai mamai.
Trečiojo Amžiaus Akademija
Trečiojo Amžiaus Akademija
VšĮ Trečiojo Amžiaus Akademija organizuoja paskaitas, ekskursijas.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016