Spartakiada

Alytaus Dzūkijos mokykla
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Pirmasis renginys suorganizuotas 2017 m., kai mokykloje buvo atidarytas naujas sportinis aikštynas. Galimybę patirti sportavimo džiaugsmą, teigiamas emocijas ir sėkmę galėjo kiekvienas specialiųjų ugdymosi poreikių turintis vaikas ar jaunuolis. Ypač džiugino ir galimybė susipažinti ir bendradarbiauti su Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos ir Latvijos Pelči mokyklos ugdytiniais. Kalbos barjeras netapo kliūtimi. Dalyvavimas Spartakiadose išsivystė į tradicinius renginius, kurie organizuojami kasmet. Plėtėsi ir partnerių ratas – prisijungė vaikų lopšelio darželio Girinukas ugdytiniai, kurie džiugino savo programomis, ,,Vilties“ mokyklos-darželio ugdytiniai, Gižycko Jano Brzechvos specialiosios mokyklos mokiniai ir Alytaus Apskrities Neįgaliųjų Sveikatingumo ir Sporto Klubas ,,Alytupis“, Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centras. Partneriai buvo ne tik Spartakiadų dalyviai, bet ir dideli pagalbininkai – išmokė naujų aktyvių veiklų, ypač pamėgtas žaidimas ,,Bočia“, kurį žaidžia ir sveiki, ir sunkesnę negalią turintys mokiniai Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro suteiktose patalpose, kuriose vyksta ir fizinio ugdymo pamokos.

Šia sporto švente pabrėžiama sporto nauda žmogui ir visuomenei, siekiama skatinti sveiką gyvenimo būdą, fizinį aktyvumą ir pozityvumą. Šventės devizas : „Svarbu, kad visiems būtų puiki nuotaika ir nugalėtų draugystė“. Spartakiada svarbi, kad jai persikėlus iš mokyklos aikštyno į miesto erdves – miesto stadioną, Jaunimo parką – plėtojama socializacija, stiprėja bendravimo, bendradarbiavimo įgūdžiai, plečiamas mokinių akiratis.

Spartakiada – visos bendruomenės reikalas. Organizuojant didžiausią darbą atlieka specialiojo ugdymo klasių mokytojai, aktyviai įsitraukia mokyklos fizinio ugdymo mokytojai, tėvai, specialistai.

Mūsų įstaigos kolektyvas tikisi, kad sporto užsiėmimų, spartakiadų metu supratę judėjimo džiaugsmą, pajutę meilę sportui, noras stiprinti sveikatą taps įpročiu ir gyvenimo dalimi. Specialiųjų ugdymosi poreikių mokiniai patys ar su tėvais drąsiai leis laiką sportuodami miesto pritaikytose erdvėse.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Ignalinos rajono neįgaliųjų draugija
Ignalinos rajono neįgaliųjų draugija
Jungiamės, kartu galim daugiau!
Socialinė iniciatyva Skirtingos Spalvos
Socialinė iniciatyva Skirtingos Spalvos
Siekiame dalintis su diagnoze gyvenančių žmonių įkvepiančiomis istorijomis ir mažinti socialinę atskirtį tarp „mes“ ir „jie“.
Stakliškių Vlado Jezukevičiaus skautų draugovės stovyklos
Stakliškių Vlado Jezukevičiaus skautų draugovės stovyklos
Stakliškių Vlado Jezukevičiaus skautų draugovė organizuoja stovyklas vaikams su protine ir fizine negalia.
Namų mama
Namų mama
Nemokama mamų bendruomenė, kurioje jau esančios mamos padeda besilaukiančioms ar ką tik pagimdžiusioms atneša maisto ir skiria laiko pabendravimui.
Specialiųjų poreikių vaikų kūryba garsina Lietuvą visame pasaulyje.
Specialiųjų poreikių vaikų kūryba garsina Lietuvą visame pasaulyje.
Informacinių technologijų ir ypatingų poreikių vaikų fantazijos jungties rezultatas - vektorinės tapybos darbai, kokių dar nebuvo matęs pasaulis.
Negalios įkvėpti
Negalios įkvėpti
Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos patirtys.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016