Spartakiada

Alytaus Dzūkijos mokykla
Kviesime balsuoti už iniciatyvas konkurse 2023 m. rudenį. Registruoti naujas iniciatyvas jau galite, užsiregistravusius kviesime dalyvauti ir kitose projekto veiklose.

Pirmasis renginys suorganizuotas 2017 m., kai mokykloje buvo atidarytas naujas sportinis aikštynas. Galimybę patirti sportavimo džiaugsmą, teigiamas emocijas ir sėkmę galėjo kiekvienas specialiųjų ugdymosi poreikių turintis vaikas ar jaunuolis. Ypač džiugino ir galimybė susipažinti ir bendradarbiauti su Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos ir Latvijos Pelči mokyklos ugdytiniais. Kalbos barjeras netapo kliūtimi. Dalyvavimas Spartakiadose išsivystė į tradicinius renginius, kurie organizuojami kasmet. Plėtėsi ir partnerių ratas – prisijungė vaikų lopšelio darželio Girinukas ugdytiniai, kurie džiugino savo programomis, ,,Vilties“ mokyklos-darželio ugdytiniai, Gižycko Jano Brzechvos specialiosios mokyklos mokiniai ir Alytaus Apskrities Neįgaliųjų Sveikatingumo ir Sporto Klubas ,,Alytupis“, Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centras. Partneriai buvo ne tik Spartakiadų dalyviai, bet ir dideli pagalbininkai – išmokė naujų aktyvių veiklų, ypač pamėgtas žaidimas ,,Bočia“, kurį žaidžia ir sveiki, ir sunkesnę negalią turintys mokiniai Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro suteiktose patalpose, kuriose vyksta ir fizinio ugdymo pamokos.

Šia sporto švente pabrėžiama sporto nauda žmogui ir visuomenei, siekiama skatinti sveiką gyvenimo būdą, fizinį aktyvumą ir pozityvumą. Šventės devizas : „Svarbu, kad visiems būtų puiki nuotaika ir nugalėtų draugystė“. Spartakiada svarbi, kad jai persikėlus iš mokyklos aikštyno į miesto erdves – miesto stadioną, Jaunimo parką – plėtojama socializacija, stiprėja bendravimo, bendradarbiavimo įgūdžiai, plečiamas mokinių akiratis.

Spartakiada – visos bendruomenės reikalas. Organizuojant didžiausią darbą atlieka specialiojo ugdymo klasių mokytojai, aktyviai įsitraukia mokyklos fizinio ugdymo mokytojai, tėvai, specialistai.

Mūsų įstaigos kolektyvas tikisi, kad sporto užsiėmimų, spartakiadų metu supratę judėjimo džiaugsmą, pajutę meilę sportui, noras stiprinti sveikatą taps įpročiu ir gyvenimo dalimi. Specialiųjų ugdymosi poreikių mokiniai patys ar su tėvais drąsiai leis laiką sportuodami miesto pritaikytose erdvėse.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
Jūros klasė
Jūros klasė
„Tai ne stovykla, tai mokymo procesas perkeltas į kitas erdves“ – taip šį „kitokį“ ugdymą apibūdina Vilniaus Šilo mokyklos bendruomenė.
AR PAŽĮSTI KAIMYNĄ?
AR PAŽĮSTI KAIMYNĄ?
Viena iš asociacijos „Ištiesk gerumo ranką“ veiklos Elektrėnų savivaldybėje sričių – skatinti saugią kaimynystę, kaimynų bendrystę, ypač su vyresniais
Krizinio nėštumo centras
Krizinio nėštumo centras
Organizacija padeda moterims išgyvenančioms įvairias krizinio nėštumo situacijas, prenatalines ar perinatalines netektis, pogimdyviniu laikotarpiu.
Atviroji jaunimo erdvė - durys į kitokį gyvenimą
Atviroji jaunimo erdvė - durys į kitokį gyvenimą
Kėdainių profesinio rengimo centro Atviroji jaunimo erdvė skirta mažiau galimybių turinčiam jaunimui įdomiai ir prasmingai leisti laisvalaikį.
"Vilties galia"
"Vilties galia"
Asociacija atstovauja neįgaliuosius turinčius stuburo pažeidimus, traumas, kurie gali judėti neįgaliojo vežimėliais arba kitomis pagalbos priemonėmis
Aktyvus ir kūrybiškas Bibliotekos senjorų rankdarbių klubas
Aktyvus ir kūrybiškas Bibliotekos senjorų rankdarbių klubas
Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje jau 11 m. veikia aktyvus, kūrybiškas Senjorų rankdarbių klubas.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2023 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016