Spartakiada

Alytaus Dzūkijos mokykla
Kviečiame registruoti jūsų organizacijos iniciatyvas. Registruotas iniciatyvas įtraukiame į projektos renginius ir kitas veiklas.

Pirmasis renginys suorganizuotas 2017 m., kai mokykloje buvo atidarytas naujas sportinis aikštynas. Galimybę patirti sportavimo džiaugsmą, teigiamas emocijas ir sėkmę galėjo kiekvienas specialiųjų ugdymosi poreikių turintis vaikas ar jaunuolis. Ypač džiugino ir galimybė susipažinti ir bendradarbiauti su Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos ir Latvijos Pelči mokyklos ugdytiniais. Kalbos barjeras netapo kliūtimi. Dalyvavimas Spartakiadose išsivystė į tradicinius renginius, kurie organizuojami kasmet. Plėtėsi ir partnerių ratas – prisijungė vaikų lopšelio darželio Girinukas ugdytiniai, kurie džiugino savo programomis, ,,Vilties“ mokyklos-darželio ugdytiniai, Gižycko Jano Brzechvos specialiosios mokyklos mokiniai ir Alytaus Apskrities Neįgaliųjų Sveikatingumo ir Sporto Klubas ,,Alytupis“, Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centras. Partneriai buvo ne tik Spartakiadų dalyviai, bet ir dideli pagalbininkai – išmokė naujų aktyvių veiklų, ypač pamėgtas žaidimas ,,Bočia“, kurį žaidžia ir sveiki, ir sunkesnę negalią turintys mokiniai Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro suteiktose patalpose, kuriose vyksta ir fizinio ugdymo pamokos.

Šia sporto švente pabrėžiama sporto nauda žmogui ir visuomenei, siekiama skatinti sveiką gyvenimo būdą, fizinį aktyvumą ir pozityvumą. Šventės devizas : „Svarbu, kad visiems būtų puiki nuotaika ir nugalėtų draugystė“. Spartakiada svarbi, kad jai persikėlus iš mokyklos aikštyno į miesto erdves – miesto stadioną, Jaunimo parką – plėtojama socializacija, stiprėja bendravimo, bendradarbiavimo įgūdžiai, plečiamas mokinių akiratis.

Spartakiada – visos bendruomenės reikalas. Organizuojant didžiausią darbą atlieka specialiojo ugdymo klasių mokytojai, aktyviai įsitraukia mokyklos fizinio ugdymo mokytojai, tėvai, specialistai.

Mūsų įstaigos kolektyvas tikisi, kad sporto užsiėmimų, spartakiadų metu supratę judėjimo džiaugsmą, pajutę meilę sportui, noras stiprinti sveikatą taps įpročiu ir gyvenimo dalimi. Specialiųjų ugdymosi poreikių mokiniai patys ar su tėvais drąsiai leis laiką sportuodami miesto pritaikytose erdvėse.

Norite prisidėti prie veiklų ar savanoriauti? Susisiekite su iniciatyvos autoriais.

Daugiau iniciatyvų

Rasta: 6
SOTAS – žmogui ir dėl žmogaus
SOTAS – žmogui ir dėl žmogaus
SOTAS - nevyriausybinė organizacija, kuri teikia socialines bei psichologines paslaugas ir savo veikla prisideda prie vaikų ir jų šeimų gerovės.
„Po tuo pačiu dangum..."
„Po tuo pačiu dangum..."
Asociacijos savanoriai nuo pat karo pradžios rūpinasi ukrainiečiais - karo pabėgėliais. Ši prasminga veikla padeda jiems integruotis į bendruomenę.
„Čia mūsų namai"
„Čia mūsų namai"
Bendruomenė įkurta 2004 11 11. Pagrindinė veikla - atstovauti ir ginti narių interesus; vienyti narius bendrai veiklai, skatinti pilietinį aktyvumą.
Jaunimo su specialiaisiais poreikiais bendruomenė
Jaunimo su specialiaisiais poreikiais bendruomenė
Esame bendruomenė, vienijanti jaunimą su specialiaisiais poreikiais ir padedanti jiems turiningai ir prasmingai leisti laisvalaikį.
„Angelų mamos“
„Angelų mamos“
Palaikymo bendruomenė nėštumą patyrusiai ir kūdikio netektį išgyvenančiai mamai.
Trečiojo Amžiaus Akademija
Trečiojo Amžiaus Akademija
VšĮ Trečiojo Amžiaus Akademija organizuoja paskaitas, ekskursijas.
  • vytis
Lietuvos Respublikos Prezidentas
Gitanas Nausėda
© 2024 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius tel. +37069842639, el. paštas: aurika.grozova@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016